Treść opublikowana przez Rabbi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Czym wyczyścić wnętrze podłokietnika
jak masz możliwość to wsadź uchylony na 2 godz do zamrażarki a potem próbuj wyrwać stwardniałe gumy szczypcami .kiedyś tak usunąłem z koszulki
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Do 1.8T lej motula x-max 0W40.będzie lepszy niż każdy 5W40
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Kolega Wylye napisał : "Potwierdzam, że włączenie WEBASTO minimalizuje lub wręcz tłumi to zjawisko" Przy porannym rozruchu podgrzany przez webasto silnik to ciepły/rzadszy olej - dociera szybciej we wszystkie zakamarki silnika i potwierdza to tezę że dla wyeliminowania lub zminimalizowania "rzegotania" korzystnie jest stosować oleje 0W Też to zauważyłem i dlatego stosuję 0W40 (motul x-max) i jest spora różnica niż na olejach 5W40 czy 5W30 U mnie cisza na tym oleju nawet w zimę jeśli auto nie stoi dłużej niż dobę Wiadomo że sam olej nie pomoże na zużyty łańcuch i ślizg napinacza ale na 0W jest lepiej niż na gęstszych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Rząd szykuje zamach na prawo do odszkodowania.
Pewnie że nie przejdzie.Nikt nie zmusi klienta aby naprawiał auto gdy np.chce sprzedać uszkodzone lub zostawić takowe w rozliczeniu.
-
Isofix
gdyby coś to mam do sprzedania isofix pasażera przód i prawy tył
-
Odszkodowanie za skradziony RNS-E
a co to za tajemnica? +1 zostaw info dla potomnych ile zaproponowali
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
Pytanie ile lat minie zanim zwróci się koszt instalacji
-
Cięcie sprężyn :)
Ja bym nie demonizował tego cięcia springów w tym przypadku.Auto nie sportowe,rzadko używane więc bez stresu
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
Dokładnie.ja też ponad rok jeżdżę bez naklejki ,w tym czasie dwie kontrole i jedna stłuczka i nikt się nie czepił. Wożę w schowku i tyle.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie a orientuje się ktoś czy taki rozciągnięty łańcuch ma jakiś wpływ na pracę silnika?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie jak w A4 B6 przerobić reflektor z Anglika na wersję Eu? (pękły uchwyty podczas kolizji,a reflektory z Anglików są za grosze)
-
Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Świetny i prosty w użytku pomysł gratuluję Roman
-
1.8T AVJ popiela
Przebieg z tych magicznych Dobra baza do modów,bezawaryjności życzę
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Pytanie Napinacz Łańcuszka
pytaj w dziale części.będzie szybciej
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
lej motul x-max 0w40
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj