Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Mogło mieć podgrzewacz płynu/oleju bądź dodatkowe ogrzewanie wnętrza. z tego co ja usłyszałem to była grzałka na silnik tzn. olej ciągle ciepły To ogrzewanie nazywa się DEFA i jest popularne w Skandynawii.Gniazdko jest wyprowadzone na zewnatrz najczęściej w zderzak.Grzałka na 220V grzeje płyn chłodniczy i jeśli masz wersję z prostownikiem to tenże ładuje aku. A odnośnie do prostownika do podtrzymywania aku to "Ultimate Speed" z LIDLA jest całkiem przyzwoity, porównywalny do tańszych modeli CTEK
  2. rób teraz,po co Ci nagrzewnica w lato?
  3. "Dzikie historie" Kilka epizodów.Drugi (z kierowcą Audi A4) jest mocny
  4. Odcinek 7 całkiem fajny w stylu odcinków specjalnych starego TG
  5. Przesyłka dotarła w 24h od zamówienia.Pełna profeska,pozdrawiam
  6. Endriuu do BPW z DPF lepszy Motul Specyfic 507.00-504.00 5W30 czy Neste Pro City 5W30 czy może coś innego polecisz?
  7. dużo za dużo
  8. Dla ciekawostki sprawdzałem ceny w innych krajach. Przykład Estonii tutaj http://www.mylpg.eu/stations/estonia/prices Tak duże wzrosty notuje się w zasadzie tylko u nas, więc nijak ma się to do wzrostów ceny baryłek. Po prostu nas k**wy rąbią na kasę. Podatki od palliw w 2016r nie wzrosły,wzrosła cena baryłki i kurs dolara
  9. Jeśli ceny dolara i baryłki ropy nie wyhamują będzie jeszcze drożej
  10. Wrzucaj oryginał ,jest niewiele droższy od powyższych
  11. Odpuść sobie
  12. Już zrozumiał Ale Ty Dev tego nie napisałeś także pewnie też nie wiedziałeś (zapewne zaprzeczysz)
  13. Szkoda wycinać bo DPF jeszcze zdrów
  14. endriuu interesuje mnie olej pod normę 507.00 dla DPF o jak najniższej zawartości popiołu i wysokim TBN jednocześnie .Możesz coś polecić ?
  15. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś więcej na temat? Zamontowane w lipcu po 2 miesiącach pofałdowane jak siusiak w stanie spoczynku ,Dokladnie,ja nawet nie załozyłem
  16. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem i nie chcę za darmo
  17. do tego drożejący dolar
  18. Coraz większy badziew produkują....albo masz auto ze skandynawii
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. I prawidłowo.Takiej sztuki szkoda sprzedawać
  21. W nowym projekcie stawek akcyzy czuć tylko aspekt ekonomiczny a ekologii w nim za grosz gdyż nie ma rozróżnienia na ON,PB,LPG w związku z emisją trujących substancji. O wielkopojemnościowych klasykach trzeba więc będzie zapomnieć lub płacić bydlakom nie lada haracz
  22. Obecny rząd robi co chce, więc jakby chcieli to by uporządkowali sprawę ubezpieczeń. Wolny rynek.Cen nie mogą dyktować Obawiam się że z OC dojdziemy do poziomu zbliżonego do krajów zachodnich niestety Tow.Ubezp po latach strat na OC będą chciały sobie powetować te straty
  23. Jak zostanie w takim kształcie to kicha.A miało być tak pięknie ......Mieli pierwotnie obniżyć stawkę 18.6 do "ludzkiego" poziomu
  24. Odnośnie podwyżek OC to ten rząd nie ma z tym nic wspólnego.Polecam przeczytać post 132 : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/376403-nowe-stawki-akcyzy-na-samochody-z-zagranicy/page-7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.