Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Napisz do gregor10,on ma obstukany temat
  2. Podobno....
  3. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
  4. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Dlatego właśnie jest dobrym wyborem.Wycisza maksymalnie łańcuszek przy porannym odpaleniu.Stosowałem wcześniej Valvoline Synpower 5w40,LM Synthoil 5W40,Motula 5W40 i na Motulu X-max 0W40 motor startuje najciszej.Do tego ma wysoki TBN
  5. Rabbi odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Motul X-max 0W40 jest bardzo dobrym wyborem
  6. Kolego sepol80 przy jakim przebiegu pękł Ci ten łańcuch pompy oleju?
  7. Rabbi odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Sprawdź czy kolanko odmy się nie rozleciało.Ono potrafi spróchnieć
  8. Lej 5w40 LM,Motul,Millers .Odnośnie pojemności układu smarowania jest gdzieś wątek
  9. Ja w 2011r do 2.0 tdi kupiłem najtańszy aku jaki mieli w miejscowej hurtowni(Sakura się chyba nazywał). Śmiga u kolegi do dzisiaj....
  10. Ja napiszę po raz kolejny. Miałem i nie chcę za darmo
  11. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Oprócz tego trzeba jeszcze dorobić brakujący narożnik ale i tak nigdy nie będzie wyglądać jak ori.Gra nie warta świeczki
  12. Jedź do kogoś ogarniętego i zrób logi. Jaki przebieg auta? Objawy jakby było coś z pompkami nie halo.....
  13. Tak czy siak jak nie czyściłeś smoka to micha w dół obowiązkowo
  14. Jeśli nie upalałeś wozu jak wściekły to nie
  15. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tego bym się nie obawiał.wyjmujesz jedną żarówkę i po krzyku
  16. Nie dajcie się zwariować,turbo trzeba chłodzić po ostrym pałowaniu a nie normalnej jeździe
  17. Fajna ta felga na lato ale pomyśl o swapie hamulców na większe bo słabo ta tarcza wygląda
  18. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz więc zrobić logi bo bez przyczyny spalanie nie wzrasta. A 9,5litra przy 120-130km/h to trochę za dużo
  19. Jeśli białe i bezwonne to para wodna.Normalka
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mróz robi robotę
  21. tak,te zaciski są dobre
  22. Potwierdzam, też mam kable spawalnicze(1x35mm2)+zaciski spawalnicze i świetnie się sprawdzają od padniętych osobówek po ciężarówki. Waga całości 3,3kg http://www.fotosik.pl/zdjecie/db29f70211cd5052 http://www.fotosik.pl/zdjecie/ee0e2c57309e7a07 .
  23. Jak masz już kable spawalnicze to dokup do tego porządne krokodyle do spawarki i będzie pan zadowolony.Zrobiłem sobie takowy zestaw i polecam
  24. Ponoć dobre są ładowarki CTEK,z tym że cena już znacznie wyższa niż tych z Lidla

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.