Treść opublikowana przez Rabbi
-
A6 C6 Allroad by majkel933
Michał możesz dać jakiegoś linka to tych LED drl ?
-
B6 DIVISION
Właśnie ostatnio wydawało mi się że podążają za skrętem ale myślałem że na postoju też muszą... Dopiero jak sprawdziłem nr reflektorów to okazało się że mam skrętne
-
Demontaż listew progowych
Podcinasz nożem do tapet z długim ostrzem,a na końcach listew masz małe plastikowe kołeczki-trzeba delikatnie podważyć.Więcej roboty jest później z usunięciem resztek taśmy dwustronnej.To usuwałem benzyną ekstrakcyjną i gumką do zamszu
-
B6 DIVISION
- B7 Crew
- B6 DIVISION
Panowie czy bixy skrętne powinny na postoju podążać za skrętem kierownicy czy tylko w czasie jazdy ?- B7 Crew
- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jakie kolory kupowałeś ?- B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
O kur...tka- B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Kamil,a jaki koszt kompletnego sprzęgła do Twojej furki?- nagrzewnica
Jak nie zakamieniona bardzo to na jakiś czas częściowo pomoże.Wszystkiego się dowiesz przy -20- nagrzewnica
Płukanie przeważnie pomaga tylko doraźnie- nagrzewnica
Chodzi schowek nad kolanami kierowcy.Bez tego nie wysuniesz nagrzewnicy (o ile mnie pamięć nie myli gdyż ostatnią wymieniałem rok temu)- nagrzewnica
Sam demontaż nie jest jakoś skomplikowany,gorzej z montażem.Najpierw demontujesz schowek kierowcy.Następnie w tunelu od strony pedałów będzie zaślepka którą odkręcasz.Pod zaślepką będziesz widział dwie rurki idące do nagrzewnicy.Odkręcasz i ściągasz dwie obejmy rurek i wysuwasz je.Ale uwaga : wyleje się sporo płynu,więc zabezpiecz czymś podłogę.( Ja użyłem folii i szmat).Następnie wysuwasz w stronę pedałów nagrzewnicę. Potem wsuwasz nową nagrzewnicę i przeprowadzasz czynności w odwrotnej kolejności. Pamiętaj aby dokładnie spiąć obejmy żeby nie zeskoczyły. Kupując zamiennik nagrzewnicy znajdź taki który ma wyjścia metalowe a nie plastikowe gdyż plastikowe są grubsze i trudniejsze w montażu i przy nich idzie kurwicy dostać- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
3 lata to nie tak szybko 3 lata to nie tak szybko- B6 DIVISION
Koledzy orientuje się ktoś gdzie kupić taśmę RNSE (łączącą płytę z ekranem) ?- Zamienność dwumasu w 1.8T BEX
Zapytaj w B6 Division- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Pytanie czy w Twojej A4 brak koni czy po prostu Skoda z powodu że lżejsza o 200kg była żwawsza- B7 Crew
- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
To rzeczywiście cena lux- Audi A4 B7 1.8T BFB S-line Sprint Blue
Unikat- Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Ma znaki VW/Audi ?- Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Zakładałem w poprzedniej B7 zamiennik za 80zł i hulał aż miło.Ale wymiana denerwująca. Szukaj takiego zamiennika który ma metalowe końcówki gdyż łatwiej Ci będzie spiąć klamry,dzięki czemu się mniej naQrwujesz- A3 1.8tfsi 2009 duzo pobiera oleju
A tak wogóle to napisz w odpowiednim dziale technicznym lub pisz PW do moderatora żeby przeniósł tam ten wątek. Więcej osób tam odpowie- A3 1.8tfsi 2009 duzo pobiera oleju
Te silniki mają wadę fabryczną objawiającą się właśnie dużym zużyciem oleju.Poszukaj na forum,są wątki - B7 Crew