Treść opublikowana przez Rabbi
-
Audi A4 B6 Avant 1.8 turbo by Bobersky
na początek micha w dół i czyszczenie smoka pompy oleju
-
B6 DIVISION
Pany skrzypi-rezonuje schowek pasażera w okolicach klamki..Po przyciśnięciu klamki-cisza. Miał ktoś z Was ten problem u siebie? Jak zlikwidować skrzypienie?
-
Skrzypi/trzeszczy schowek pasażera
W czasie jazdy skrzypi schowek pasażera w okolicach klamki..Po przyciśnięciu klamki-cisza. Miał ktoś z Was ten problem u siebie? Jak zlikwidować skrzypienie?
-
1.8T BFB + LPG po chipie
chyba nie bardzo do ośki,bo tip występuje razem z Q
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
furmanka piękniejsza z każdym dniem.gratki
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Jędrzej i znalazłeś co było powodem trzęsienia budą?
-
Rura recyrkulacji spalin - ciągle się uszkadza
dobry trop być może śrubka mocująca chłodnicę spalin się poluzowała lub całkiem odkręciła i drgania robią robotę. choć u mnie wszystko było zamocowane jak fabryka a mimo to rurka egr pękała systematycznie
-
Rura recyrkulacji spalin - ciągle się uszkadza
miałem taki sam problem w B7 (BPW) raz na pół roku ta rurka pękała na "harmonijce" i następował spadek mocy oraz check na desce a do tego jeszcze 2x wypaliło mi dziurę w pokrywie na silnik i wygłuszeniu maski.Zaczęło mi się to dziać po programowym zwiększeniu mocy i wywaleniu DPFraczej nie winił bym mechanika.prawdopodobnie rurka pęka na skutek drgań silnika i sporego ciśnienia Rozwiązania są dwa: 1.Usunięcie lub zaślepienie egr 2.Wyspawanie nowej rurki o grubszych ściankach
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
a jak zawiecha wybiera nierówności w porównaniu do a4 b6? bardziej twarda czy miękka?
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
fajna wersja,kufer przepastny a jak prowadzenie tej lochy w porównaniu do a4 b6?
-
Uderzony tylny zderzak co robic ?
Pytanie jak do tego kosztorysu ustosunkuje się firma ubezpieczeniowa. Moim zdaniem jeśli chcieli by tyle wypłacić za tą szkodę(w co wątpię gdyż lubią się migać) to trzeba brać bez szemrania
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
spróbuj zalać Valvoline Synpower 0W40 lub Motul X-max 0W40. mam pozytywne doświadczenia co do nich
-
ISOFIX B7 montaż, czy pasuje bez problemu, czy trzeba przerabiać tapicerkę?
Isofix przykręca się pod siedziskiem tylnej kanapy za pomocą dwóch śrub każdy i to wszystko.Tapicerki nie trzeba przerabiać.Pamiętajcie przy montażu aby używać tylko i wyłącznie oryginalnych śrub mocujących gdyż są utwardzane i wytrzymalsze od zwykłych śrub,tak aby wytrzymały przeciążenia w razie ewentualnego dzwona
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
dziś prima aprilis
-
Uderzony tylny zderzak co robic ?
daj znać ile rzeczoznawca Ci wyliczył
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
wcale bym się nie zdziwił.na wyspach był bogiem i presja na BBC po jego wylaniu była ogromna a swoją drogą brak TG w ramówce BBC to spore straty
-
Coś buczy i trzęsie budą
w obudowie ECU pod pokrywą jest duży pomarańczowy bezpiecznik.wypnij go i sprawdź po nocy czy przestało buczeć
-
[BFB A4 b6 1.8T 163KM] Brud w korku wlewu oleju?
koniecznie micha w dół i czyszczenie smoka.ogarnięty mechanior będzie wiedział co ma czynić
- Stano- Suzuki Hayabusa
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
nie zwiększa się
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
dokładnie,warto
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
DP to jakieś 350zł,wtryski to 150zł,program 800-1300zł,zależy u kogo tutaj zapytaj jeśli chcesz gdzieś bliżej,: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/308-audi-a4-b6b7/
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
z forum robi kilku chłopaków.ja robiłem u kolegi Gregor10(Jasło).pierwszorzędna profi robota
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
DP to najogólniej rura zamiast kata.. z jakiego województwa jesteś?
-
Czy opłaca się wycinać katalizator ? 1.8T
jak najbardziej się opłaca.wywalasz kata,wstawiasz DP,tylko musi Ci tuner wywalić w sofcie drugą sondę. uzyskasz kilka KM i turbo będzie lepiej wstawać. najlepiej od razu dołożyć wtryski BEX i zrobić program u mnie po samym wywaleniu kata i wstawieniu DP pomiar wykazał 171KM i 255Nm