Treść opublikowana przez Rabbi
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
Ale co to zmienia? Przepisy a proza życia to dwie inne sprawy w tym kraju.. Chcesz to przyciemniaj i tyle ale możesz z nietęgą minę mieć jak przyjdzie Ci zrywać folię na mrozie
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
dokładnie.znajomemu kiedyś zabrali dowód bez żadnego mierzenia przepuszczalności i nie było dyskusji
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Mazda to hardcore w temacie rudej
-
Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro
pozycja nr1
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
czym to motywują ?
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
napisz w dziale "KUPIĘ".będzie skuteczniej
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja byłem zadowolony z Valvoline Synpower 0W40.Zalałem go ok 10/2013r .W zimie łańcuszka prawie nie było słychać ale po ok 8 tyś km już delikatnie było go słychać. Teraz mam zalany Motul X-max 0W40 i przy ostatnich mrozach łańcuszek brzydko dzwoni 2 sek po nocy. Dziś dolałem do oliwy preparat Militeca i zrobiłem trasę 200km.Zobaczymy jaki dźwięk łańcuszka będzie rano.Podejrzewam że będzie trochę ciszej (dam znać jutro) ...................... potwierdziły się moje przypuszczenia (jako że miałem z tym specyfikiem już wcześniej do czynienia) -po dolaniu 250ml Militeca łańcuszek z rana prawie niesłyszalny (dziś nad ranem było -14),do tego motor pracuje delikatnie ciszej
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
przeczytaj post nr.192 ja w B7 2.0tdi miałem Millersa 5W40 i nie byłem zadowolony gdyż na nim motor dużo głośniej chodził niż na Motulu.Potem wróciłem do Motula i było ok
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
konkretnie który LM 5W40?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Głupio że cytuję samego siebie,ale pierwszy mróz -7 *C zweryfikował mój optymizm do Motula X-max 0W40. Przy takiej temperaturze łańcuszek dzwoni bardzo brzydko przez 2sek. po odpaleniu,czyli realna temperatura pompowalności jest bardzo licha.Valvoline Synpower który miałem w zeszłym sezonie w tej kwestii był duuużo lepszy,nawet jak coś zadzwoniło to krótko i delikatnie. Motula raczej będę już unikał . Przy następnej zmianie zalewam Valvo Synpower lub LM HT
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
W mojej byłej B7 po wymianie samych springów 1BA na 1BE auto siadło te 2 cm ale nie natychmiast.(pojeździłem kilka razy po wertepach i się ułożyło) a amory w ciągu tych trzech lat ciągle żyją. W obecnej B6 również siadły ok2cm ,jest już ponad rok od wymiany i amory na przeglądzie miały coś ok 70% także w tej kwestii bym nie dramatyzował
-
Stuknięty tylny błotnik - co dalej?
+1 bardzo dobra wycena
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Cena spora jak za używkę.Trafiają się taniej
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
idealnie pasuje tylko oryginał: http://allegro.pl/oryginal-kpl-dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-gratis-i4902509913.html używane można trafić po 70-80zł
-
Wymiana sprężyn przód 1BA na 1BE?
Kuba może springi o wysokiej klasie wagowej założyłeś np. od 2.5tdi?.U mnie mimo że amory zostawiłem 1BA to 2cm siadło na springach 1BE
-
Szumy podczas jazdy powyżej 100km/h
U mnie w B7 szumiało a w B6 nie szumi
-
Parowanie z wydechu - jak to jest?
Wygląda na to że jazda na krótkich odcinkach powoduje większe odkładanie wody(pary) w wydechu.Sąsiad jeździ swoim 1.8T na bardzo krótkich odcinkach i przy dynamicznym ruszeniu z rana z wydechów na zakręcie wylewa mu się szklana wody.Natomiast gdy jest po dłuższej trasie zaobserwowaliśmy że przez kilkanaście dni woda się nie wylewa.
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
Stary filtr był w środku ładny bez żadnych osadów ale zachciało mi się filtr wymienić ot tak.Jak to mówią nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.Zaoszczędził bym 100zł oraz nerwy
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Też mam matę w bagażniku.Fajny gadżet tym bardziej że często jeżdżę na ryby
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
szalejecie mocium panie
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
na Allegro trafiaja się ori w ładnym stanie po 70-80zł
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
owszem jeśli silnik po swapie to się zgadza gdyż fabrycznie w A4 BKD nie występował
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
ja zrobiłem sekcję zwłok staremu filtrowi bo pewnie bym go z powrotem założyłgdyż te jęki potrafią nieżle wqrwić pompa czasem jęknie przy odpalaniu,ale zauważyłem że im więcej paliwa w baku tym rzadziej się to zdarza.teraz poniżej 1/2 zbiornika staram się nie schodzić
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
tak, ja mam gumy ori i też wg mnie są trochę za krótkie.....Petex (miałem) niby dobry ale ranty ma pionowe i nie przylega tak jak ori przez co trochę brudu się dostaje między gumę i wykładzinę.Ori zdecydowanie lepsze
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
piękna sztuka