Treść opublikowana przez Rabbi
-
Regeneracja gumowej kierownicy A4B6 Avant.
kierownice 4-ramienne trafiają się za pół darmo więc nie ma co robić druciarni http://allegro.pl/kierownica-audi-cabrio-a4-b6-ladna-inne-czesci-i4674121728.html
-
Co sie zmieni po chipie?
potwierdzam,po sofcie Gregora spalanie spadło
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Niestety coraz więcej części ze średniej półki cenowej jest jakościowo na poziomie najtańszego badziewia- Jaki olej silnikowy do Audi?
lej 5W40 i nie powielaj mitu "pana Heńka" o jakichś rozszczelnieniach silnika od lepszego oleju- Polerowanie kloszy lamp PlastX czy Zestaw CarPlan
daj znać jak poszło- Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
jaki masz przebieg i co się działo że wymieniałeś?- Polerowanie kloszy lamp PlastX czy Zestaw CarPlan
kilka minut każdym.ręcznie i z wyczuciem- Polerowanie kloszy lamp PlastX czy Zestaw CarPlan
polerką mechaniczną,ale można też ręcznie tylko roboty więcej- Polerowanie kloszy lamp PlastX czy Zestaw CarPlan
U mnie po roku od polerki nic nie zżółkło mimo że nie zabezpieczałem niczym kloszy. Używałem najpierw papierki 1000/1500/2500 potem Autosol do polerowania tworzyw- [A4 BFB Avant] quattro + graty z S4
furka złożona?- Pożegnałem Audi :)
jeszcze powiedz że 2.0TDI BMP- Jaki olej silnikowy do Audi?
Zauważyłem po mojej motorowni że 0W40 szybciej się rozchodzi po zimnym silniku niż 5W40 ,gdyż terkot łańcuszka z rana jest praktycznie wyeliminowany,a na 5W40 było słychać 2-3sek. Czyli jest coś na rzeczy- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Kiedyś miałem listwy z laminatu podróbę S4 i był to syf jakich mało ,nawet nie zakładałem-za darmo bym ich nie chciał, ale ponoć te obecne z tworzywa PUR z Łodzi są dużo lżejsze i lepiej spasowane.Kumpel się zastanawia i jeśli kupi to dam znać jak sprawa wygląda- Czym usunąć żywicę, sok z drzew ?
Masz rację z tym że nie do końca.... Co ma forum techniczne nadwozie wspólnego z pielęgnacją i detalingiem? Tamten dział jest typowo techniczny np.jak wymienić relingi,klamkę,obudowę lusterka itp. Logika wskazuje żeby sprawy pielęgnacyjne poruszać w dziale pielęgnacja nadwozia-detaling a tu ani słowa nie ma o żywicy, Tar&glue służy do tego producent nie ma tu większego znaczenia po zastosowaniu Nielsen Tar&Glue kropki żywicy pozostały (usunęło ładnie tylko smołę) ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć zaschniętą żywicę?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
nie ma różnicy. ważne aby listwy które masz zamiar kupić nie były demontowane przez "kowala" bo wystarczy mocniej pociągnąć przy demontażu i aluminiowe wkładki wyginają się bezpowrotnie i wygląda to kiepsko- Korozja błotników w Audi A4 B8
jeśli błotniki gniją pod lakierem a nie na skutek odprysków lakieru to folia niewiele pomoże- Jaki olej silnikowy do Audi?
Dev, wymieniasz olej co 20tyś?- Jaki olej silnikowy do Audi?
który jest japoński?- Czym usunąć żywicę, sok z drzew ?
Pierwsze jak byś poczyta to byś napewno znalazł ale..... taaa? no to wrzuć link do takiego wątku w którego tytule jest żywica- Czym usunąć żywicę, sok z drzew ?
Jaki środek będzie najskuteczniejszy do usunięcia drobnych kropek żywicy,soku z drzew?- Diesel z komisu po dłuższym postoju - dymienie na biało?
Wygląda to na parę wodną,a przez kilka minut na biegu jałowym nie ma szans aby wydech w 2.5TDI się nagrzał na tyle aby ewentualna skroplona para z wydechu wyparowała.Jedź z gościem go solidnie rozgrzać i sprawdź wtedy.A najlepiej weź kogoś ogarniętego w VAG niech zrobi logi- Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
kolego jeśli masz wątpliwości to załóż wątek i zapytaj czy komuś się silnik rozszczelnił po przejściu z 10W40 na rzadszy olej (nie licząc Fiatów 125p czy Polonezów) Ja nie znam takiego przypadku odkąd mam styczność z auto serwisem i powiem więcej znam kilka osób które przytarły motor/turbinę na badziewiu zwanym półsyntetykiem 10W40 na własną prośbę. Uszczelnianie za pomocą gnoju wewnątrz silnika nie jest ani prawdą ani dobrym pomysłem,także nie wierz w mity powielane przez przysłowiowego emerytowanego "pana Heńka"- ...
koszta nie są jakieś duże..banan na twarzy jest tego wart pisz na PW jak coś- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja od zeszłego roku mam klocki Textara na przodzie.Pylą w normie,nie piszczą,ogólnie ok. - Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu