Treść opublikowana przez Rabbi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
u mnie w poprzednim aucie po swapie z 288 na 320 hamulce zaczęły być jak należy dopiero po 100-150km
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
pięknota
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
do aplikacji lakieru na takie małe odpryski świetnie się sprawdza odpowiednio przycięte ptasie pióro
-
Ford Ka 1,3 60 km benzyna
moja żona miała takie autko,tylko 65KM .spalanie 8-9 litrów w mieście. a tak poza tym fajny bezawaryjny bączek
-
czy w A4 B6 1.8T są turbiny o stałej czy zmiennej geometrii?
witam mam pytanie jak w tytule
-
1.8 T Q 190 km?
"będzie pan zadowolooony"
-
schowek z b8 do b6 ?
trzeba by zacząć od zmierzenia długości klapy schowka w B8 i B6
-
1.6tdi - szarpie na wolnych obrotach
i jak wykazał coś na VAGu?
-
1,8T gasnie przy skrecie
Piotr sprawdź akumulator.objawy jak przy zwarciu na celach ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 23:10 ---------- i jak? namierzyłeś usterkę ?
-
1.6tdi - szarpie na wolnych obrotach
przy tych motorach często zdarza się że buda drży jak wypala DPF.sprawdź stan zapełnienia filtra
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
+1 wrzuć normalną 3-ramienną kierę+dekory szczotkowane alu (lub rybia łuska) i będzie gitarra. a na konstruktywną krytykę się nie dąsaj bo nikt Ci źle nie radzi
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
panowie a dopasował już ktoś z Was amorki+springi klapy do avanta A6 C5 by dobrze hulało?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a wymiana oleju nie zbiegła się czasem ze zmianą opon zimowych na letnie (szersze) ?
-
b6 1.8t gasnie przy skrecie w prawo...czarna magia
sprawdź akumulator.objawy jak przy zwarciu na celach.podmień akumulator i sprawdź
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
tutaj masz kategorie wagowe wg kolorów na sprężynach http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
u mnie poprzedni właściciel przez kilka ostatnich lat z tego co widzę na fakturach jeździł na oleju Midland Crypto 5W30. silnik w dobrej kondycji ładnie równo i cicho pracuje,czysto i brak "masła", ale smok był zasyfiony(jak w większości benzyn) i trochę twardego osadu na misce było.
-
Wasze przebiegi benzynowców
benzyna jak się patrzy
-
moje e61
furka ładnie wygląda,ale koniecznie wrzuć większe koło
-
czy wie ktoś co to za felgi ?
dzięki
-
czy wie ktoś co to za felgi ?
panowie zna ktoś nazwę tego modelu felg? 2008 Volkswagen Scirocco 1280x960 2144 - Tapety na pulpit - samochody sportowe, luksusowe, supersamochody
-
Warczący napinacz paska klinowego
Kamil a jaki olej masz zalany?
-
B6 DIVISION
pany jak się nazywa ten wzór felgi : 2008 Volkswagen Scirocco 1920x1440 2145 - Tapety na pulpit - samochody sportowe, luksusowe, supersamochody
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
et35 wystaje o 10mm więcej niż et45
-
Ciśnienie oleju, jaka może być przyczyna ?
ktoś opisywał taki przypadek na forum.któryś czujnik miał walnięty
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)