Treść opublikowana przez Rabbi
-
Skradziono audi a4 b7
współczuję . był jakiś alarm lub immo, czy sama fabryka?
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Stano i jaki wózek teraz w planach? wracasz do Audi ?
-
Wymieniony włacznik świateł !
a nie kupiłeś czasem włącznika od B7 ?
-
[1.8 BEX] Skazany na Audi
jak już tyle zainwestowałeś to jeszcze zrzuć michę i wyczyść smok pompy oleju żeby nie zatrzeć kolejnej turbiny i silnika
-
Zalety i wady 2.0TFSI
coraz większy szajs robią .....to są k.rwa jakieś jaja żeby w 2.0TDI i 2.0TFSI się pompy oleju sypały.
-
czy w A4 B6 1.8T są turbiny o stałej czy zmiennej geometrii?
z tego linku poniżej wynika że Audi 2.0TFSI też mają turbo ze zmienną geometrią : ".......Sprężarka o zmiennej geometrii zapewnia optymalny stopień sprawności turbiny i tym samym równie optymalne wykorzystanie energii spalin......" tutaj link: http://www.spalacz.pl/olej-i-jego-spalanie-w-silniku-audi-20-tfsi
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
7L/100km przy FWD na trasie jest spokojnie do zrobienia przy lekkiej nodze
-
Zalety i wady 2.0TFSI
w benzynach Audi często zakleja się syfem smok pompy oleju. Jeśli zaświeciła się kontrolka oleju a VAG nie pokazuje żadnych jak piszesz błędów to by wskazywało że może być to zaklejony smok i przez to słabsze ciśnienie oleju,a głośniejsza praca silnika (takie jakby postukiwanie) może wskazywać na przytarte panewki (oby nie) więc micha w dół i sprawdź stan smoka
-
Dodatki do silnika i paliwa
Do oleju w (już kilku autach) używam Militec -zmniejsza tarcie,silnik ciszej pracuje,szczególnie widać różnicę w dieslach w zimowe poranki. A do paliwa raz w roku STP formuła do czyszczenia wtryskiwaczy
- Kopci na biało
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
nie tylko można,a nawet trzeba gdyż 10W40 jest bardziej do Poloneza czy Fiata 125P rozumiem że motor 1.8T....więc lej 5W40 lub 0W40 Valvoline,Motul,LM.
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
może pompa abs odstawia zwody?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
b.ładna furka,kolor super ,fajnie się prezentuje ....a środek kwestia gustu. pomyśl o dystansach bo koła coś schowane
-
[B6 Avj]B6 1.8T Qattro Stylizacja S4 Z Sekwencją
też mi się widzi że rurki coś za bardzo wystają
-
B6 DIVISION
te buzzery od PDC lubią się zepsuć
-
Siemianowy Golfik Gti
Marek czy zaciski i tarcze podchodzą z A4 B7 ?
-
Siemianowy Golfik Gti
no ładne cacko
-
B6 DIVISION
siemka, jak tu ładnie
- isofix
- B6 DIVISION
-
Wymiana rozrzadu !
W 2011r wymienili rozrząd pewnie ze względu na upływ lat i starzenie się gumy w pasku a nie na przebieg. Audi zaleca wymianę najpóźniej co 8 lat czyli by się zgadzało
-
Problemy z uszczelką pod głowicą po wymianie rozrządu!!!
jak były ślady oleju w zbiorniczku płynu to głowica była uwalona wcześniej a osad kamienny może dlatego że jakiś czubek lał kranówkę bo mu mocno płyn ubywał
-
Czujnik jakości powietrza bład i przegryziona wiązka
gdzie ta mysz się dostała? tzn w którym miejscu była gryziona wiązka?
-
B6 DIVISION
Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:polew: