Treść opublikowana przez Rabbi
-
Czarny Sline 3.0 śmierdziuch
ładny czarnuch ,jednak wróciłeś do marki
-
Po Kasi seat
sprawdzałeś może Vmax ?
-
HID xenon do mijania
jeśli w czasie kontroli jesteś w stanie doprowadzić do "pełnej sprawności" świateł czyli zmienić hidy na zwykłe żarówki to policja nie zabierze dowodu rej.
-
stuki w skrzyni na biegu jalowym
wygląda na to że koło dwumasowe kończy żywot
-
Buczy przy porannym odpaleniu
jeśli odgłosy dochodzą z prawego tyłu to pompa paliwa .zalej ponad pół zbiornika i sprawdź czy coś się zmieni
-
Coś jest nie tak. Termostat?
tylko oryginał ASO .różnica między badziewiem a oryginałem 20-30zł
-
Ciężko chodzi wspomaganie w Audi A4 B8
co było przyczyną ?
-
Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
panowie a orientuje się ktoś ile dają w skupie za wkład DPF od B7 B8 2.0 tdi ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
- Oświetlenie schowka świeci dopiero po kilkukrotnym otwarciu drzwiczek
mikrostyk masz w zwalniaczu/silowniku schowka.trzeba zdjąć boczną osłonę deski rozdzielczej i tam masz dojście do siłownika....ale najpierw spróbuj wymienić żarówkę w lampce schowka na inną- ...
dokładnie.u mnie spalanie spadło....tzn najpierw wzrosło gdyż butowane było mocniej przez parę dni po sofcie,ale generalnie spadło i jest gitarra- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Krzysiek,co to za marka/model felgi na tej fotce?- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ja bym znaczek przywrócił- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
http://www.youtube.com/watch?v=orUXFLy7KU0- B6 DIVISION
- Rewitalizacja silnika
w tej chwili ani nie wiem kto może mieć pewny towar z USA. u nas wszyscy z K2 Militec kupują- Rewitalizacja silnika
Właśnie że kupujemy Militec K2 odkąd jakiś czas temu były jakieś kombinacje z podróbkami tego oryginalnego ze Stanów .Wiem że K2 ma średnie opinie ale w tym przypadku jest jedynie pakowaczem,więc bez obaw.. Kilkukrotnie kupowaliśmy od tego gościa i jak na razie było wsio ok http://allegro.pl/k2-militec-uszlachetniacz-dodatek-do-oleju-orygina-i4732997683.html- Rewitalizacja silnika
spoko. mam inne zdanie na temat tego specyfiku i gdybyś mieszkał bliżej z chęcią bym Ci udowodnił jego skuteczność . bynajmniej w zmniejszeniu tarcia- Rewitalizacja silnika
pytanie zasadnicze: używałeś Militeca? czy ferujesz wyroki "bo mi się wydaje" ? o właśnie o to chodzi co napisałeś .silnik pracuje po tym dłuuuugo bez oleju bo tarcie jest tak skutecznie zmniejszone.więc i zużycie zużycie elementów analogicznie będzie dużo mniejsze.przecież to proste....- Rewitalizacja silnika
Nie masz racji kolego. Ja używam już ładnych kilka tego specyfiku,znajomi też .....kolegi sprinter na pomocy drogowej pod sporymi obciążeniami już chyba piaty rok(co rok leje militeca) i wszystko śmiga aż miło.Każdy nowy kto to zaleje jest zadowolony. To nie jest jakiś badziewny moto doktor,tylko preparat który mocno zmniejsza tarcie.motor szczególnie diesla chodzi na tym lżej i ciszej. Myślę że najpierw wypróbuj a potem oceniaj gdyż słowa gó..o czy badziewie są śmieszne w przypadku gdy nie miałeś z czymś do czynienia.(A tego jestem pewny bo byś złego słowa o tym preparacie nie napisał) Ale oczywiście nie namawiam absolutnie gdyż każdy robi jak uważa.- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
moja B7 2.0 TDI BPW miała na głowicy "made in Poland" i śmiga do dziś bezawaryjnie aż miło- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
jeśli wszystko dobrze chodzi,nie telepie to raczej szkoda kasy pakować tylko po to aby motor trochę ciszej(lub nie) chodził- Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
po mojemu normalnie chodzi.możesz zalać Militec1 to trochę mniej "twardo"będzie go słychać,szczególnie zauważalnie z rana po odpaleniu- Jak zakodować radio by po zgaszeniu silnika sie nie wyłączało
u mnie tak samo- Procedura wypalania DPF 2.0 TDI PD
ja wywaliłem DPF na jesień 2011r i zero kłopotów i obecny właściciel też nic nie narzeka. motor BPW - Oświetlenie schowka świeci dopiero po kilkukrotnym otwarciu drzwiczek