Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. ładny czarnuch ,jednak wróciłeś do marki
  2. Rabbi odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    sprawdzałeś może Vmax ?
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    jeśli w czasie kontroli jesteś w stanie doprowadzić do "pełnej sprawności" świateł czyli zmienić hidy na zwykłe żarówki to policja nie zabierze dowodu rej.
  4. wygląda na to że koło dwumasowe kończy żywot
  5. Rabbi odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    jeśli odgłosy dochodzą z prawego tyłu to pompa paliwa .zalej ponad pół zbiornika i sprawdź czy coś się zmieni
  6. Rabbi odpowiedział(a) na toma085 temat w 1.9TDI
    tylko oryginał ASO .różnica między badziewiem a oryginałem 20-30zł
  7. co było przyczyną ?
  8. panowie a orientuje się ktoś ile dają w skupie za wkład DPF od B7 B8 2.0 tdi ?
  9. mikrostyk masz w zwalniaczu/silowniku schowka.trzeba zdjąć boczną osłonę deski rozdzielczej i tam masz dojście do siłownika....ale najpierw spróbuj wymienić żarówkę w lampce schowka na inną
  10. ...

    Rabbi odpowiedział(a) na Rabbi temat w Silnik i Układ Napędowy
    dokładnie.u mnie spalanie spadło....tzn najpierw wzrosło gdyż butowane było mocniej przez parę dni po sofcie,ale generalnie spadło i jest gitarra
  11. Krzysiek,co to za marka/model felgi na tej fotce?
  12. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  13. Rabbi odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    w tej chwili ani nie wiem kto może mieć pewny towar z USA. u nas wszyscy z K2 Militec kupują
  14. Rabbi odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Właśnie że kupujemy Militec K2 odkąd jakiś czas temu były jakieś kombinacje z podróbkami tego oryginalnego ze Stanów .Wiem że K2 ma średnie opinie ale w tym przypadku jest jedynie pakowaczem,więc bez obaw.. Kilkukrotnie kupowaliśmy od tego gościa i jak na razie było wsio ok http://allegro.pl/k2-militec-uszlachetniacz-dodatek-do-oleju-orygina-i4732997683.html
  15. Rabbi odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    spoko. mam inne zdanie na temat tego specyfiku i gdybyś mieszkał bliżej z chęcią bym Ci udowodnił jego skuteczność . bynajmniej w zmniejszeniu tarcia
  16. Rabbi odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    pytanie zasadnicze: używałeś Militeca? czy ferujesz wyroki "bo mi się wydaje" ? o właśnie o to chodzi co napisałeś .silnik pracuje po tym dłuuuugo bez oleju bo tarcie jest tak skutecznie zmniejszone.więc i zużycie zużycie elementów analogicznie będzie dużo mniejsze.przecież to proste....
  17. Rabbi odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Nie masz racji kolego. Ja używam już ładnych kilka tego specyfiku,znajomi też .....kolegi sprinter na pomocy drogowej pod sporymi obciążeniami już chyba piaty rok(co rok leje militeca) i wszystko śmiga aż miło.Każdy nowy kto to zaleje jest zadowolony. To nie jest jakiś badziewny moto doktor,tylko preparat który mocno zmniejsza tarcie.motor szczególnie diesla chodzi na tym lżej i ciszej. Myślę że najpierw wypróbuj a potem oceniaj gdyż słowa gó..o czy badziewie są śmieszne w przypadku gdy nie miałeś z czymś do czynienia.(A tego jestem pewny bo byś złego słowa o tym preparacie nie napisał) Ale oczywiście nie namawiam absolutnie gdyż każdy robi jak uważa.
  18. moja B7 2.0 TDI BPW miała na głowicy "made in Poland" i śmiga do dziś bezawaryjnie aż miło
  19. jeśli wszystko dobrze chodzi,nie telepie to raczej szkoda kasy pakować tylko po to aby motor trochę ciszej(lub nie) chodził
  20. po mojemu normalnie chodzi.możesz zalać Militec1 to trochę mniej "twardo"będzie go słychać,szczególnie zauważalnie z rana po odpaleniu
  21. ja wywaliłem DPF na jesień 2011r i zero kłopotów i obecny właściciel też nic nie narzeka. motor BPW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.