Treść opublikowana przez Rabbi
-
AVJ B6 Avant 1.8 T
Potwierdzam.Micha mi się cieszy do dziś
-
Rewitalizacja silnika
MILITEC jest produkowany przez Militec.inc.USA K2 daje tylko pudełko i sieć sprzedaży w Polsce
-
Rewitalizacja silnika
Potwierdzam, Militec stosuję(moi znajomi także) już od ładnych paru lat i warto.Klekoty wyraźnie ciszej na nim chodzą. Konsystencję ma rzadką i nie zapycha kanałów.To nie Moto Doctor ja kupuję u tego gościa: http://allegro.pl/k2-militec-uszlachetniacz-dodatek-do-oleju-orygina-i4689022387.html
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
dokładnie .wywalić kata,zamontować DP,zrobić program i będzie banan na twarzy
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
widziałem taką wiśnię kiedyś na żywo i wyglądała bardzo fajnie .jaki to kod lakieru?
-
Drżenie wkładu lampy
W aucie teścia po lekkiej stłuczce też coś zaczęło drżeć w jednej lampie i trzeba było wymienić bo go wkurzało. Na pewno dostałeś swoją lampę a nie inną sztukę?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
rozyebałeś system
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tarcze nie podejdą? to jaką średnicę tarcz do tego dokupić jak coś?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev a czy hamulce od A4 B8 2012r 3.0TDI podejdą do A4 B6 ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
panowie wie ktoś czy lampy tylne do Avanta B6 angol i europa to to samo ?
-
Pompa SAI Pierburg model bez nitów
oj tego Ci nie powiem nie grzebałem w tym
-
Pompa SAI Pierburg model bez nitów
błędu nie wiem bo nie sprawdzałem VAGiem ale check na desce nie świeci
- Woda na progu
-
Pompa SAI Pierburg model bez nitów
wyjąłem bezpiecznik i tylko tyle.przestała menda buczeć a VAGiem ponoć się nie da wykasować tak prosto tylko trzeba w sofcie grzebać.
-
Pompa SAI Pierburg model bez nitów
ja wypiąłem w cholerę tą pompę bo już nie mogłem zdzierżyć jak buczy rano na zimnym. teraz mam spokój
-
Woda na progu
czy zdejmowałeś tapicerkę do montażu trytytek?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
tak tak,wiem ale zrobiłem to z premedytacją i świadomością rychłej zmiany oleju,ale zastanawiający jest fakt iż łańcuszek całkiem ucichł przy odpalaniu z rana na zimno
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jako że mam do wymiany oliwy już nie długo,to odessałem trochę z silnika,około 7 setek (Valvo Synpower 0W40) i eksperymentalnie dolałem taniego GM(opel) 5W30.Zaobserwowałem że z rana terkot łańcuszka został wyeliminowany całkowicie(ostatnio było już słychać ok1-2 sek),ale za to silnik zaczął wyraźnie bardziej szorstko pracować że czuję lekkie mrowienie budy na wolnych obrotach siedząc w fotelu.Na samym Valvo było gładko i nie odczuwalnie
-
Woda na progu
dzięki. ciut bliżej ale też od przodu założone dzięki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
jeździłeś na gównie to i wałek zatarłeś(wcale się nie dziwię) nie kombinuj tylko lej dobry olej 5W40 a 300tyś km to wcale nie jest duży przebieg
-
CAGA- problem z odpalaniem i mocą.
i co dalej,furka naprawiona?
- Woda na progu
-
Woda na progu
czyli uszczelka z auta 2004r i młodszego będzie już z poprawionym klipsem?
-
Woda na progu
toż to Polska przecież ciekawe czy w niemcowni też takie "akcje serwisowe" robią?