Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. +1 laminat to stolec.marszczy się po czasie-miałem listwy i po paru miesiącach się pomarszczyły potem znów podkład,lakier,wszystko ładnie przez miesiąc i znów się pomarszczyły.szkoda czasu i kasy na ten chłam
  3. Rabbi odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi A4 B7
    tak jest
  4. teraz wygląda lux
  5. kolega soul87 dobrze radzi. micha koniecznie w dół i sprawdzić smoka pompy czy nie zaklejony. i koniecznie zmień ten olej bo 10w40:facepalm: bo ten do poloneza bardziej pasuje.A do 1.8T lej 5w40 lub 0W40 -poczytaj w wątku olejowym. nie lekceważ sprawy bo przytrzesz motor (o ile tak już się nie stało)
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    posłuchaj czy siłownik-silniczek się cofa,bo to gówno się często sypie.na All. 30zł
  7. Dokładnie.U mnie w poprzedniej B7 po upraniu podsufitki zrobiło się to samo więc wywaliłem i wstawiłem ładną używkę z Allegro.koszt 100zł czas pracy 6-7h
  8. AUTOSOL Scratch75ml pasta do tworzyw sztucznych FV (4400773037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. w sumie to czego wymagać za taką kasę
  10. miał ktoś to już w rękach? jak faktura farby ? czy na żywo róźni się bardzo od regulacji świateł?
  11. Rabbi odpowiedział(a) na Marcov81 temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/
  12. ja zmywałem benzyną ekstrakcyjną.nawet ładnie szło
  13. +1 10W40 do Poloneza się nadaje
  14. nie licz na ekonomiczną jazdę w 3.0tdi+Q+tip. z założenia taka konfiguracja musi swoje wyżłopać.a zimą . ale frajda z jazdy jest i to najważniejsze
  15. no właśnie nigdzie nie mogę znaleźć TBN dla Neste City Pro 0w40. inne Neste są z TBNami a ten nie.
  16. Rabbi odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w Audi A4 B7
    nie pasują passat B5 FL,Superb i A6 C5 mają inne
  17. Rabbi odpowiedział(a) na bubaS-line temat w 2.0TDI
    na alledrogo regeneracja wysyłkowo 530zł+kw : POMPA OLEJU OLEJOWA 2.0 TDI AUDI A4 B7 B8 BRE BLB (4356302509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. ten był niezły kozioł :polew:
  19. a temperatura płynięcia?
  20. pany ma ktoś karty Motula X-max 0W40 oraz Neste City Pro 0W40 chodzi mi konkretnie jaką mają wartość TBN oraz temp.płynięcia
  21. najpewniej turbo kiepsko zregenerowane.dlatego lepsza używka w dobrym stanie niż regenerowane
  22. zdecydowanie za dużo.coś masz nie halo
  23. Rabbi odpowiedział(a) na marcin2403 temat w 2.0TDI
    nawet się nie zastanawiaj tylko wywalaj DPF i rób program.auto odżyje aż miło.a czekając uj wie na co doprowadzasz do szybszego zużycia motoru i turbiny olejem rozrzedzonym ropą .im szybciej wyrwiesz chwasta tym lepiej
  24. kumpel sprzedał b7 przez takie szarpanie a tu jedna mała kryza załatwia sprawę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.