Treść opublikowana przez Rabbi
-
B6 DIVISION
- [SEDAN] Lotka s-line z laminatu - co to jest warte? jaka cena za ORI?
+1 laminat to stolec.marszczy się po czasie-miałem listwy i po paru miesiącach się pomarszczyły potem znów podkład,lakier,wszystko ładnie przez miesiąc i znów się pomarszczyły.szkoda czasu i kasy na ten chłam- isofix
- Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
teraz wygląda lux- Cykanie silnika, tłucze jak diesel.
kolega soul87 dobrze radzi. micha koniecznie w dół i sprawdzić smoka pompy czy nie zaklejony. i koniecznie zmień ten olej bo 10w40:facepalm: bo ten do poloneza bardziej pasuje.A do 1.8T lej 5w40 lub 0W40 -poczytaj w wątku olejowym. nie lekceważ sprawy bo przytrzesz motor (o ile tak już się nie stało)- B6 DIVISION
posłuchaj czy siłownik-silniczek się cofa,bo to gówno się często sypie.na All. 30zł- Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Dokładnie.U mnie w poprzedniej B7 po upraniu podsufitki zrobiło się to samo więc wywaliłem i wstawiłem ładną używkę z Allegro.koszt 100zł czas pracy 6-7h- Pasta do ręcznego spolerowania reflektorów
AUTOSOL Scratch75ml pasta do tworzyw sztucznych FV (4400773037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [b6] Grupowe zamówienie zestawu do regeneracji włącznika świateł
w sumie to czego wymagać za taką kasę- [b6] Grupowe zamówienie zestawu do regeneracji włącznika świateł
miał ktoś to już w rękach? jak faktura farby ? czy na żywo róźni się bardzo od regulacji świateł?- Czujnik Oleju. Znowu wymiana?
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/- Czyszczenie odprysków asfaltu?
ja zmywałem benzyną ekstrakcyjną.nawet ładnie szło- Słychać klekotanie po wymianie oleju
+1 10W40 do Poloneza się nadaje- Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
nie licz na ekonomiczną jazdę w 3.0tdi+Q+tip. z założenia taka konfiguracja musi swoje wyżłopać.a zimą . ale frajda z jazdy jest i to najważniejsze- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
no właśnie nigdzie nie mogę znaleźć TBN dla Neste City Pro 0w40. inne Neste są z TBNami a ten nie.- isofix
nie pasują passat B5 FL,Superb i A6 C5 mają inne- regeneracja pompy oleju
na alledrogo regeneracja wysyłkowo 530zł+kw : POMPA OLEJU OLEJOWA 2.0 TDI AUDI A4 B7 B8 BRE BLB (4356302509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
ten był niezły kozioł :polew:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a temperatura płynięcia?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pany ma ktoś karty Motula X-max 0W40 oraz Neste City Pro 0W40 chodzi mi konkretnie jaką mają wartość TBN oraz temp.płynięcia- Dziwne szuranie po dodaniu gazu i dymienie na czarni i niebiesko
najpewniej turbo kiepsko zregenerowane.dlatego lepsza używka w dobrym stanie niż regenerowane- Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
zdecydowanie za dużo.coś masz nie halo- przybywa oleju
nawet się nie zastanawiaj tylko wywalaj DPF i rób program.auto odżyje aż miło.a czekając uj wie na co doprowadzasz do szybszego zużycia motoru i turbiny olejem rozrzedzonym ropą .im szybciej wyrwiesz chwasta tym lepiej- Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
kumpel sprzedał b7 przez takie szarpanie a tu jedna mała kryza załatwia sprawę - [SEDAN] Lotka s-line z laminatu - co to jest warte? jaka cena za ORI?