Treść opublikowana przez Rabbi
-
Fiesta 1.4 Tdci bardzo slabo pali
briano właśnie że powinieneś zacząć od świec.a tak nawiasem te 1.4 TDCI to bardzo udana konstrukcja.był w rodzinie kilka lat fusion z tym motorem i zero jakichkolwiek problemów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cabanmat -nie Inglostadt tylko Ingolstadt .tam jest siedziba Audi jeśli o to Ci chodziło
-
B6 DIVISION
tak tam u Was na pomorzu śniegiem daje? u mnie w krk słonce swieci i nie ma platka sniegu W Łodzi deszcz
-
B6 DIVISION
niesamowite wnętrze auta Volkswagen Passat 15500.00 PLN. Babimost - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Włoch musiał być wręcz chorobliwym pedantem
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
fajna sztuka.nie jeden się zdziwi
-
Opinie na temat silnika 2.0 FSI AWA
a jak z olejem,ile bierze?
-
[b6 alt] czarny avant dla mojej żony
złośliwce
-
[B6 ALT] Avant by Satanko
kolorek spoko. skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?
-
B6 DIVISION
:shock3: to już nawet skurwisyny listwy zrywają?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Co do podatkow - to Węgry wlasnie wprowadzaja podatek liniowy 9%. Byli w mega d*pie jeszcze "chwilke" temu, a w tym momencie ich gospodarka po prostu "zapi$@dala". Bo Węgry olały naciski ze strony UE i wprowadziły podatek obrotowy od sklepów wielkopowierzchniowych.Na Węgrzech skończyło się bezkarne darmowe drenowanie rynku przez hipermarkety,z których jak wiadomo budżet (np.w Polsce) niewiele ma. Ale nasze euroduPOwłazy nigdy tego nie wprowadzą ,więc trzeba dymać przeciętnego Kowalskiego,a przepisy są tylko dla rosnącej armii urzędników pijących kawę i robiących łaskę za nasze podatki. sorki za OT:hi:
-
B6 DIVISION
Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min zdziercy a bez naklejki jak wjedziesz jaka kara?
-
Jaki Wosk na zimę ?
żebyś się nie zdziwił
-
Opinie na temat silnika 2.0 FSI AWA
pany proszę o opinie na temat silników o kodzie AWA 1.Czy biorą olej tak jak ALT ? 2.Jak się sprawują i jak z awaryjnością ?
-
Opinie na temat silnika 2.0 FSI AWA
pany proszę o opinie na temat silników o kodzie AWA 1.Czy biorą olej tak jak ALT ? 2.Jak się sprawują i jak z awaryjnością ?
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
odnośnie dźwięku silnika to klepie sporo głośniej niż moje byłe BPW (2.0tdi)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
100% racji
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
BPW z wywalonym DPF miasto 8-9,5 trasa 6,5-7,5
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ET28, dystanse nie potrzebne. podziękował a furka piękna. aż żal będzie kiedyś sprzedawać
- Ceramizer
- Ceramizer
-
Passat B6 1.9 TDI 105 KM BKC wycie spod maski
czyli jednak turbina się kończyła... napisz jak po naprawie będzie
-
Orange A3 by fredi.master
fajny kolor:thumbup1: dawaj więcej fotek
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek te felgi zimówki 17 z jakim masz ET? dawałeś dystanse?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Andrzej czym wysyłkę szyby robisz? jakie koszta wysyłki ?