Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. briano właśnie że powinieneś zacząć od świec.a tak nawiasem te 1.4 TDCI to bardzo udana konstrukcja.był w rodzinie kilka lat fusion z tym motorem i zero jakichkolwiek problemów
  2. cabanmat -nie Inglostadt tylko Ingolstadt .tam jest siedziba Audi jeśli o to Ci chodziło
  3. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak tam u Was na pomorzu śniegiem daje? u mnie w krk słonce swieci i nie ma platka sniegu W Łodzi deszcz
  4. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niesamowite wnętrze auta Volkswagen Passat 15500.00 PLN. Babimost - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Włoch musiał być wręcz chorobliwym pedantem
  5. fajna sztuka.nie jeden się zdziwi
  6. a jak z olejem,ile bierze?
  7. kolorek spoko. skrzynia raczej Multitronic skoro FWD.jak z braniem oleju?
  8. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :shock3: to już nawet skurwisyny listwy zrywają?
  9. Co do podatkow - to Węgry wlasnie wprowadzaja podatek liniowy 9%. Byli w mega d*pie jeszcze "chwilke" temu, a w tym momencie ich gospodarka po prostu "zapi$@dala". Bo Węgry olały naciski ze strony UE i wprowadziły podatek obrotowy od sklepów wielkopowierzchniowych.Na Węgrzech skończyło się bezkarne darmowe drenowanie rynku przez hipermarkety,z których jak wiadomo budżet (np.w Polsce) niewiele ma. Ale nasze euroduPOwłazy nigdy tego nie wprowadzą ,więc trzeba dymać przeciętnego Kowalskiego,a przepisy są tylko dla rosnącej armii urzędników pijących kawę i robiących łaskę za nasze podatki. sorki za OT:hi:
  10. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najtaniej będzie kupić w Rajchu - na każdej stacji Dekra, ja wydrukowałem sobie adresy a jest ich koło 7 i podjechałem do jednej z nich na obrzeżach bo Umwelt jest na ścisłe centrum, tzw.głowę psa Wjeżdżasz z buta do Dekry, kładziesz na stół dowód rej. i pięć ojro i tyle, nawet nie 5 min zdziercy a bez naklejki jak wjedziesz jaka kara?
  11. żebyś się nie zdziwił
  12. pany proszę o opinie na temat silników o kodzie AWA 1.Czy biorą olej tak jak ALT ? 2.Jak się sprawują i jak z awaryjnością ?
  13. pany proszę o opinie na temat silników o kodzie AWA 1.Czy biorą olej tak jak ALT ? 2.Jak się sprawują i jak z awaryjnością ?
  14. odnośnie dźwięku silnika to klepie sporo głośniej niż moje byłe BPW (2.0tdi)
  15. BPW z wywalonym DPF miasto 8-9,5 trasa 6,5-7,5
  16. ET28, dystanse nie potrzebne. podziękował a furka piękna. aż żal będzie kiedyś sprzedawać
  17. Rabbi odpowiedział(a) na miron123 temat w 1.9TDI
    dokładnie
  18. Rabbi odpowiedział(a) na miron123 temat w 1.9TDI
    kolego miron123 w czym ma pomóc?
  19. czyli jednak turbina się kończyła... napisz jak po naprawie będzie
  20. fajny kolor:thumbup1: dawaj więcej fotek
  21. Bartek te felgi zimówki 17 z jakim masz ET? dawałeś dystanse?
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i słusznie
  23. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzej czym wysyłkę szyby robisz? jakie koszta wysyłki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.