Treść opublikowana przez Rabbi
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie a co sądzicie o ELF Evolution SXR 5w30 ? Do A4 B6 1.8T 163KM. 80%krótkie odcinki w mieście.Myślałem też zalać Motula,tylko jaki?
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
kolego Cabanmat poczytaj trochę na temat używania samogłosek ą i ę bo w co drugim poście walisz takie byki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
panowie a co sądzicie o ELF Evolution SXR 5w30 ?
-
Pseudo ''Chrom'' - opinie
przepij albo daj biednemu zamiast wyrzucać kasę w błoto
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
pięknie wygląda Avusy z jakim ET?
-
Ile płynu do wspomagania ?
pany ile płynu do wspomagania będzie mi potrzebne przy wymianie węża pompa-magiel? ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 11:00 ---------- już jestem po wymianie węża więc napiszę informacyjnie: przy wymianie węża wspomagania jest potrzebne ok 0,5L płynu
-
wąż maglownicy 1.8T 163 KM BFB
dzięki
-
Jakie świece wybrać. 1.8T AMB (program na 200KM)
bierz NGK
-
Konserwacja opon
a ja szukam czegoś do opon żeby się nie świeciły a były czarne
-
w której kostce fotela(kolor) są przewody od lędźwi pompowanych ?
czy wie ktoś w której kostce fotela(kolor) są przewody od lędźwi pompowanych?
-
Naprawa węża wspomagania
rozszczelnił mi się wąż wspomagania w części gumowej a ciężko znaleźć używkę.(cena ASO zabija) czy naprawiają takie węże?? słyszałem że pod stare końcówki metalowe nabijany jest nowy wąż gumowy.jak myślicie,da radę tak zrobić?
-
wąż maglownicy 1.8T 163 KM BFB
szukam nr. węża między pompą wspomagania a maglownicą 1.8T 163 KM (BFB)
-
czy warto zmienić producenta oleju?
- Bukowina 2013 hot line na żywo
nie znam Władiego,ale już gościa lubię- B7 Crew
- Swap silnika 2.0 TDI BPW w Audi A4 B7 na jaki?
no fakt,trochę pierd*lenia jest. ale gdyby trafił na świeże BPW to o imbusa,głowicę i "rumunkę" się nie musi martwić do 200tyś przebiegu.tylko coraz ciężej trafić taki egzemplarz ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- ale może tak nie będę zachwalał BPW bo mi się jeszcze spierdzieli.tfu,tfu- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przede wszystkim kup oryginalną uszczelkę pod pokrywę zaworów a nie tani zamiennik,bo przy taniej uszczelce co byś nie nalał,może się pocić- Swap silnika 2.0 TDI BPW w Audi A4 B7 na jaki?
Kielce kolego niestandardowy a z imbusem nie ma żadnej większej filozofii.gość wymienia imbus na większy i twardszy,gniazdo poszerza i utwardza i po krzyku.ma się trzymać. ja u siebie miałem zrobione w sierpniu 2011 i jest ok.Jedyny mankament to czas,gdyż niektórym robił i 2 tygodnie. a jeśli chodzi o silnik BPW to ja raczej złego słowa nie mogę powiedzieć,gdyż razem z popawianiem imbusa wywaliłem DPF od razu po zakupie,program i auto śmiga aż miło. wiadomo że lepiej byłoby kupić i nic nie przerabiać,ale ciężko dziś znaleźć motor diesla bez jakichś wad:kwasny:.czasy starego poczciwego 1.9 tdi bezpowrotnie się skończyły.teraz koncernami rządzą księgowi i auta mają się psuć- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
faktycznie- jak nazywa sie ta rurka ? jak tego szukać ?
rurka z aukcji wygląda na sporo dłuższą.a co do odkręcenia to nie pomogę bo u mnie w BPW ta rurka jest krótka i dostęp łatwy,a u Ciebie będzie z tym więcej gimnastyki widzę.- Swap silnika 2.0 TDI BPW w Audi A4 B7 na jaki?
nie masz co wątpić bo u nas chłopak za 800zł robi modyfikację imbusa jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW - podam adres i telefon do gościa .natomiast co do cen BPW to masz rację.CENY CHORE ,ale czasem się coś trafia na allegro plusem BGW jest to że nie ma wałków i imbusa,minusem rok produkcji 2003-2005.- Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
podaj źródło tego jak możesz przytoczony przez Simsonka tekst Start-stop: Siła ekologii? Wątpliwe!- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek,a co dokładnie z głowicą? pompki też padnięte? napisz coś więcej,bo też mam BPW.(może być na PW jak wolisz) - Bukowina 2013 hot line na żywo