Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. panowie a co sądzicie o ELF Evolution SXR 5w30 ? Do A4 B6 1.8T 163KM. 80%krótkie odcinki w mieście.Myślałem też zalać Motula,tylko jaki?
  2. kolego Cabanmat poczytaj trochę na temat używania samogłosek ą i ę bo w co drugim poście walisz takie byki
  3. panowie a co sądzicie o ELF Evolution SXR 5w30 ?
  4. przepij albo daj biednemu zamiast wyrzucać kasę w błoto
  5. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podziękował
  6. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany czy "service" na Fis-ie wyłączę bez VAGa?
  7. pięknie wygląda Avusy z jakim ET?
  8. pany ile płynu do wspomagania będzie mi potrzebne przy wymianie węża pompa-magiel? ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2013 at 11:00 ---------- już jestem po wymianie węża więc napiszę informacyjnie: przy wymianie węża wspomagania jest potrzebne ok 0,5L płynu
  9. dzięki
  10. a ja szukam czegoś do opon żeby się nie świeciły a były czarne
  11. czy wie ktoś w której kostce fotela(kolor) są przewody od lędźwi pompowanych?
  12. rozszczelnił mi się wąż wspomagania w części gumowej a ciężko znaleźć używkę.(cena ASO zabija) czy naprawiają takie węże?? słyszałem że pod stare końcówki metalowe nabijany jest nowy wąż gumowy.jak myślicie,da radę tak zrobić?
  13. szukam nr. węża między pompą wspomagania a maglownicą 1.8T 163 KM (BFB)
  14. nie znam Władiego,ale już gościa lubię
  15. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    klepnięte prezesie
  16. no fakt,trochę pierd*lenia jest. ale gdyby trafił na świeże BPW to o imbusa,głowicę i "rumunkę" się nie musi martwić do 200tyś przebiegu.tylko coraz ciężej trafić taki egzemplarz ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- ale może tak nie będę zachwalał BPW bo mi się jeszcze spierdzieli.tfu,tfu
  17. przede wszystkim kup oryginalną uszczelkę pod pokrywę zaworów a nie tani zamiennik,bo przy taniej uszczelce co byś nie nalał,może się pocić
  18. Kielce kolego niestandardowy a z imbusem nie ma żadnej większej filozofii.gość wymienia imbus na większy i twardszy,gniazdo poszerza i utwardza i po krzyku.ma się trzymać. ja u siebie miałem zrobione w sierpniu 2011 i jest ok.Jedyny mankament to czas,gdyż niektórym robił i 2 tygodnie. a jeśli chodzi o silnik BPW to ja raczej złego słowa nie mogę powiedzieć,gdyż razem z popawianiem imbusa wywaliłem DPF od razu po zakupie,program i auto śmiga aż miło. wiadomo że lepiej byłoby kupić i nic nie przerabiać,ale ciężko dziś znaleźć motor diesla bez jakichś wad:kwasny:.czasy starego poczciwego 1.9 tdi bezpowrotnie się skończyły.teraz koncernami rządzą księgowi i auta mają się psuć
  19. rurka z aukcji wygląda na sporo dłuższą.a co do odkręcenia to nie pomogę bo u mnie w BPW ta rurka jest krótka i dostęp łatwy,a u Ciebie będzie z tym więcej gimnastyki widzę.
  20. nie masz co wątpić bo u nas chłopak za 800zł robi modyfikację imbusa jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW - podam adres i telefon do gościa .natomiast co do cen BPW to masz rację.CENY CHORE ,ale czasem się coś trafia na allegro plusem BGW jest to że nie ma wałków i imbusa,minusem rok produkcji 2003-2005.
  21. podaj źródło tego jak możesz przytoczony przez Simsonka tekst Start-stop: Siła ekologii? Wątpliwe!
  22. Tomek,a co dokładnie z głowicą? pompki też padnięte? napisz coś więcej,bo też mam BPW.(może być na PW jak wolisz)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.