Treść opublikowana przez Rabbi
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
pewnie Exide zamówiło ten test :polew:
-
2.0 tdi problem z pękającymi głowicami
po 800 będą już w recyclingu
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dziś zważyłem z ciekawości 3 akumulatory o tej samej pojemności.....i co się okazuje : Varta 80Ah fabryczny aku wyjęty z Vw waga 22kg Banner 80Ah waga 19kg Dublet 80Ah waga 16,5kg oprócz wagi różniły się też trochę rozmiarami. podejrzewam że "magia cen" najtańszych akumulatorów jest niczym innym niż wałkiem na pojemności. Płacimy np. za 80Ah,a de facto otrzymujemy 60Ah.Stąd niska cena
-
kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
ok.dzięki
-
kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
mam alternator 140A, ale czy prąd ładowania nie jest czasem regulowany przez regulator napięcia?? czy może tak być że u kolegi gdzie fabrycznie jest 95Ah jest wyższy prąd ładowania mimo że ma tak jak ja alternator 140A?? (to takie moje przemyślenia,ale mogę się mylić)
-
kupić AKUMULATOR ori,czy większą pojemność?
panowie, oryginalnie w mojej wlepce jest wpisane ze ma być akumulator 74Ah czy to nie za mało na 2.0tdi??? (kumpel też w BPW ma fabrycznie 95Ah ) CO SIĘ STANIE jeśli założę taki ok 90-95Ah?
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
gratulacje
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Dobry akumulator i filtr paliwa wymieniany na czas-to żadnych dodatków nie potrzeba lać. Od ładnych paru lat ON Orlenowski lub Vervę ON leję z pewnego źródła i jeszcze kłopotu z parafiną nie miałem.A bywało i po -25*C
-
Jaki olej do skrzyni biegów?
i co Grzegorz,jaki olej zalałeś do skrzyni?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
karwa fa, to już zgłupiałem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
właśnie wyczytałem że Millers XFE PD 5W40 to półsyntetyk XFE-PD 5w40 | Millers Oils Oleje silnikowe i samochodowe czy w takim razie Motul Specyfic 5w40 nie będzie lepszy niż ten Millers ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
endriuu -czyli brać tańszy z tych dwóch? czy może jakiś inny olej polecasz?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Motul Specyfic 5w40 czy Millers XFE PD 5w40 ??? Co radzicie pany zalać do mojego BPW??? (8v, usunięty dpf,zrobiony program)
-
Pytanie o felgi czy podejda do B7 Q ?
felga 9,5j ET50 + dystans 20mm bedzie wystawać poza obrys
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fura zajebiaszcza, Recaro piękne
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-plyn-spryskow-motul-gratis-szczegoly-1str-32035/
-
silnik do wymiany kilka pytań L(
Motul Specific 505.01 5W40
-
Nie odpala.
U nas 6-12 stopni na plusie i u mnie jest petrol nie diesel wiec ropy nie leję ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Ja pisalem że gumki założyłem nowe na wtryski i umyłem je w myjsce ultradzwiękowej. U mnie nawet nie chciał zakręcić, jak przekręce kluczyk to jest tylko pojedyńcze tyk więc albo się rozrusznik wysypał i robi zwarcie albo coś z aku. Jutro jade do elektryka sprawdzic rozrusznik, ewntualnie go zostawie na regeneracje. jesli "pojedyńcze tyk" slychać w rozruszniku-to pada bendix.rozrusznik do regeneracji
-
drżenie na postoju po wymianie oleju na MOTUL
Ja jak zalałem pierwszy raz Motula (za Mobila) to silnik stał sie cichszy.(kupiłem od naszego forumowego kolegi dzika)
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
gratki odzyskania fury.morale po takim finale wzrasta
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
pewnie niebawem obudowę skrzyni by rozwaliło.miałeś farta
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
słuchaj on teraz auto trzyma w garażu nakryte szmatą bo jest zima i złe warunki na drodze:kox: poza tym oszczędza na paliwie, żeby za tą kasę nowe mody robić codziennie go widze jak do busa wsiada:buahaha: :polew:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Paweł co taka cisza w Twoim wątku? czyżbyś auto sprzedał?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
współczuję i życzę aby auto wróciło do Ciebie......Za niskie wyroki za kradzieże są w tym kraju
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
:polew: