Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. na tych dystansach 12mm powinno być wporzo,ja mam felgi 18 J9 ET 53 i dystanse przód ok20mm tył chyba 25mm ale opony naciągnięte z przodu bodajże 225 bo trochę wystawały.opony na tył natomiast mam 245 i dystans większy ,a mimo to nie wystaje. jeśli nie przesadzisz z szerokością kapcia będzie ok
  2. paliwo zimowe masz w zbiorniku? nie tankowałeś na jakiejś "leśnej" stacji?
  3. Co ma wałek do DPFa ma,ma.....ten od BPW ma większą krzywkę,a reszta wałka taka sama
  4. ma znaczenie.do BPW jest troszkę inny.ten od AVF można zakładać do BPW ale po kastracji DPF
  5. a widzisz,to może mój kumpel płacił 800zł ale za komplet wałek+szklanki skoro mówisz że taka cena:eusathink:,albo po prostu przepłacił zapytam jutro
  6. kolega kupował na wiosnę 2012 to wtedy kosztował niecałe 800zł
  7. tak jak dopisałem powyżej wałka może nie trzeba wymieniać a jeśli trzeba by było to bierz nowy Ruville.
  8. jak masz zamiar jeździć tym autem,to wałek nowy Ruville,szklanki INA po jakim przebiegu masz auto? PS może się okazać że wałka nie trzeba wymieniać.mechanior jak obluka dokładnie to Ci powie.
  9. ładna furka:thumbup1: jak ten motor się sprawuje? jakie spalanie?
  10. chodzi mi o długość i mocowania puszek.czy jak kupię wydech od sedana to będzie pasował mi do avanta(to że Q się różni od FWD to wiem)
  11. witam czy wydech do avanta i sedana w a4 b7 to to samo,czy są może jakieś różnice?
  12. Nie wszystkie silniki z DPF-em mają problem z przyrostem poziomu oleju, najepszym przykładem jest mój . Ja swoim BPW już piąty rok śmigam i jeszcze nie widziałem na fisie symbolu DPF-a, nakazującego wykonanie jazdy regeneracyjnej:whistling: Co prawda często jeżdżę z bucirem w podłodze, tak że raczej nie musi się pewnie nawet włączać aktywna regeneracja Poza tym jak go kupiłem to miał nalatane tylko 50kkm, aktualnie niwiele ponad 140 kkm pewnie sporo w trasie jeździsz,a mało w korkach
  13. ludzie jeżdżą na mieszance Opał+Mixol ale starszymi konstrukcyjnie autami.nowsze raczej wykończysz opałem
  14. Tomasz, ten aku masz Moll M3(czarny) czy Moll Kamina(biały)??? Czarny, a czemu pytasz? kolega miał biały Moll i roku nie wytrzymał.sprzedawca twierdził "panie jak moll to tylko czarny(M3) te nie do zajechania...." jak widać w każdej branży już chyba lipę robią.
  15. Tomasz, ten aku masz Moll M3(czarny) czy Moll Kamina(biały)???
  16. a dlaczego nie STP? w czym są lepsze motul czy LM? pytam bez przekąsu
  17. Ja miałem to samo z moim BPW. Oleju pomiędzy zmianami przybywało mi na bagnecie noawet o 1 cm w górę. Wałek mi zjadło przy 216 tys. Oczywiście wymiana wałka+uszczelniacze na pompowtryskach no i oczywiście kastracja DPF-a. Od tej pory spokój. dobrze prawisz zrobiłem tak samo u siebie,z tym że zaraz po zakupie(razem z modernizacją imbusa) u mnie na szczęście wałek nie był wytarty
  18. wlej STP.na pewno nie zaszkodzi,a przeczyści wtryski STP do czyszczenia wtryskiwaczy diesla 250ml (2896975574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. czemu nie realne, akjam ma BLB tylko inne trubo i IC, a na serii tego nie wydusisz akjam ma 16V a BPW to 8V. BPW to ponoć bardzo oporne silniki
  20. ładny wynik.gratuluję i zazdroszczę. w moim BPW chyba nierealne cholera takie kunie/niutki
  21. właśnie zmieniłem Motul Specyfic 5w40 na Millers XFE-PD 5W40 i jedno co mogę powiedzieć napewno: NA MOTULU SILNIK PRACUJE CISZEJ Zostaje jeszcze kwestia brania oleju.Motula łykał ok 1,5 litra/15tyś km. Zobaczymy jak będzie z Millersem (oba oleje kupione u kolegi dzika z forum)
  22. fajny pomysł......a jaki koszt swapu na 130KM? może być na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.