Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/fotele-s-line-b7-1599-sport-skora-b6-799zl-249640/ :grin::grin:
  2. lampy tył
  3. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    :polew::polew:
  4. Rabbi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    B7 Squadron
  5. witam u kolegi w tiguanie 2009 w silniku 2.0 tdi CR 170KM (kod CBBB) korbowód wyszedł bokiem mam pytanie: ...czy kompletny blok bez głowicy podejdzie z jakiegoś silnika 2.0 tdi CR 143KM???
  6. sprawdź świece.w pasku b5 1.9tdi jak miałem padnięte 2 świece żarowe to puszczał niebieskiego bąka po odpaleniu.po wymianie świec jak ręką odjął
  7. hamulce były zdjęte z a4 b7 3.0 tdi 2006r,i położone razem z tarczami w jednym miejscu.więc albo ktoś zamieszał tarcze z innymi(mało prawdopodobne) albo jakiś magik we Francji założył takie tarcze tak czy tak lipa.miało być bardzo okazyjnie,więc miałem brać cały komplet,ale w obecnej sytuacji mod odsunięty w czasie
  8. spetsnaz:grubość była 25mm dev dzięki za konsultację telefoniczną
  9. siemanko, po zdemontowaniu hamulców przednich z rozbitego a4 b7 3.0 tdi 2006r okazało się że tarcze mają 312mm średnicy. 1. o co chodzi,czy w 3.0 tdi nie powinno być tarcz 321mm??? 2. czy skuteczność hamulców na tych tarczach 312 będzie dużo mniejsza niż 321mm? 3. czy zamiast 312mm nich mogę założyć bezproblemowo do tych zacisków tarcze 321mm?
  10. Brak podświetlenia klapy to pewnie uszkodzone mikrostyki w zamku.też mi to padło,ale jest gdzieś taki wątek.musisz poszukać
  11. dziś przy temperaturze powietrza +30stopni włączyłem grzanie tylnej szyby/lustereki i szyba grzeje,a lustra nie (tydzień temu jeszcze grzały).Czy to możliwe aby przyczyną była wysoka temp.powietrza?
  12. no ja tez jak bym dorwal to bym tak zrobil ale wtedy sobie akurat smacznie spałem jedyny plus powiedzmy tego jest taki ze bedzie lewa kasa na mody plan jest taki zeby dwururke zrobic na tyle w zderzaku s-line, programik, moduł BT w wersji H i wymiana dwumasu na nowy czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło no niby tak ale bol w sercu zostaje:cry: Wiadomo że ból.Takim skurwielom tylko łapy poobcinać.Dobrze że AC było,bo byłby gul,a tak będą mody
  13. no ja tez jak bym dorwal to bym tak zrobil ale wtedy sobie akurat smacznie spałem jedyny plus powiedzmy tego jest taki ze bedzie lewa kasa na mody plan jest taki zeby dwururke zrobic na tyle w zderzaku s-line, programik, moduł BT w wersji H i wymiana dwumasu na nowy czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
  14. czy są coś warte grzane wkłady lusterek-zamienniki z Allegro,czy to lipa?
  15. Rabbi odpowiedział(a) na mr435 temat w Układ Jezdny
    sprawdź maglownicę
  16. spróbuj tych: OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS 90% WYSYŁKA GRATIS (2458025986) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .jeździłem na nich kilka miesięcy.Bardzo dużo fajnego,prawie białego światła.bardzo duża różnica na "+" w stosunku do zwykłych h7 oczywiście muszą być oryginały.
  17. za to wewnętrzny widać Jak siedzisz w środku i nie widzisz to proponuję do okulisty się udać. aaa i jeszcze... nie jeździj samochodem w tym stanie. "zewnętrznego nie widać jak się się jedzie " to nie to samo co "zewnętrznego nie widzisz gdy jesteś wewnątrz auta". Można "nie widzieć zewnętrznego gdy się jedzie"-jadąc np za s-linem w nocy.także pisz wyraźnie i nie jeździj w tym stanie.hehe
  18. za to wewnętrzny widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.