Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. szczerze to nie ale jak wymieniałem olej w po ściągnięciu osłony pod silnikiem zauważyłem że lewa strona silnika (patrząc od lewego koła ) cała ta strona zarzygana jest olejem i nie wiedomo ską to leci uszczelniać cały silnik to troszkę się mija z celem koszt dolewki max 30pln A uszczelnienie pewnie wiele więcej . oleje to chyba i posłucham was nie zmienię tylko dalej bedę pomykał na syntetyku nie no,nie bądź pesymistą.niech mechanior obluka skąd rzyga,może niewielkie koszta będą
  2. tak zapodałem high(halogenów nie podpinałem do MCE) wszystko gra tylko wywala błąd żarówek przeciwmgielnych na FISie
  3. Dokładnie tak jak piszesz...... było kiedyś w TVN Turbo właśnie na ten temat.Nowe auta potrafią brać nawet litr i więcej między wymianami a ASO odpowiadają że tak ma być
  4. Rabbi odpowiedział(a) na xManiak temat w 1.9TDI
    kolega ma DPF w pasku 1.9 tdi z 2004r.Auto jeździło w centrum Berlina i szkopina doposażył go w ten szit także oblukaj dokładnie pod maską
  5. dziwna sprawa,to tak jakby wzrastał poziom oleju w misce po wyjęciu bagnetu z tego co piszesz
  6. dzięki wielkie domin a korzystając z okazji wiesz może co zrobić(jak zrobić) aby nie wywalał błędu przeciwmgielnych po wymianie MCE na "high"??? ..vin przyuczony vin był przyuczony napewno. już wszystko jasne.tak jak pisał wrclaguna w adaptacjach była wartość 114 zamiast standard 115 dzięki panowie domin79 wyczytałem że masz obcykane jak zlikwidować błąd żarówek przeciwmgielnych po zmianie MCE na "high" doradzisz jak to zrobić ?
  7. i jak mireq , uporałeś się z błędem żarówek przeciwmgielnych po wymianie lamp na xenony?
  8. dzięki wielkie a korzystając z okazji wiesz może co zrobić(jak zrobić) aby nie wywalał błędu przeciwmgielnych po wymianie MCE na "high"???
  9. chyba nie,a jak to robimy??? (może głupie pytanie,ale jestem totalnie zielony więc proszę o nie linczowanie ) dzięki
  10. witam po wymianie MCE na "high'' i montażu ksenonów nie pracują tylko przednie wycieraczki o co może chodzić???
  11. na 18-tkach po naszych drogach łatwo nie jest
  12. i klops!!! listwy po gruntowaniu i malowaniu wyglądały ładnie,ale odleżały 2 miesiące i dooooopa pomarszczyły się jak skóra na fredzie może fotka wszystkiego nie oddaje,ale wyglądają a dziś miałem zakładać choć z drugiej strony dobrze że nie zakładałem wcześniej. może lakiernik zawalił???a może laminat do niczego???tego nie wiem teraz porządne gruntowanie i malowanie i znów leżaki na co najmniej miesiąc
  13. dzięki.dziś lub jutro dorzucę w miarę jak czas pozwoli. z laminatami zasadnicze pytanie brzmi: czy nie powygina ich jak psa różnica temperatur???
  14. pokaz jekieś foto? może to głupio zabrzmi ale: jak się wrzuca zdjęcia bo nie wiem? jest gdzieś instrukcja,bo nie mogę znależć?
  15. miałem niecałe pół stanu jak kupowałem auto i nic nie świeciło.może ten czujnik padnięty ?
  16. Wygląda przyzwoicie.Mam pomalowane.Lakier czarny mat+bezbarwny mat,tylko leżą bo nie ma kiedy założyć.
  17. haha no racja najlepiej 225/70/14 :polew: piękny rozmiar :polew: :polew:
  18. laminaty trzeba malować tylko w mat,wtedy jest w miarę
  19. był kiedyś fajny zapach-brise electric fresh,ale już chyba go nie produkują. chyba nie ma cudownego środka. nowością pachną......nowe auta.
  20. dzięki,podjadę w takim razie do machera od "muzyki"
  21. napisz do Musashiego jeśli nie wierzysz.Auta z DPF rozrzedzają olej poprzez dolewki ON do oleju silnikowego.Robisz trasy to może nie miałeś z tym do czynienia,gdyż a mozesz mi powiedziec jak w zwiazku z dpf ma sie paliwo dostawac do oleju? owszem mógłbym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225239.0;highlight=przybywa+oleju Zobacz co napisał min. Musashi i poczytaj na temat przybywania oleju w silnikach wyposażonych w DPF a wszystko Ci się rozjaśni.A jeśli będziesz miał wątpliwości to zapytaj Musashiego na PW.Napewno ci wytłumaczy dokładnie czytales ten watek? tam 2 gosci napisalo ze im przybyw ... nie ma nic napisanego niby dlaczego - spobuj to logicznie uzasadnic jezeli to wiesz Pozdrawiam, Przemek P.S. mam auto z silnikiem CAGA 2.0TDI CR (pewnie ten sam silnik co ma autor tega watku i jak zrobilem zmiane po okolo 28tys to zadnej nadwyzki oleju nie widzialem.... ja nawet powiem Ci ze jak narazie jak zrobilem 45tys tym autem to przylapalem go ze 2x na wypalaniu (jezdze na trasie po 400km w jedna strone 90% robionych km) w dużym skrócie wygląda to tak że wypalanie DPF jest realizowane przez dotrysk dużo większej ilości paliwa dla podniesienia temperatury gazów wylotowych,a jeżdząc w większośc po mieście często przerywa się ów proces wyłączając zapłon w trakcie wypalania,co powoduje iż dotrysk tej zwiększonej dawki nie jest przepalony i dostaje się do oleju po gładziach cylindrów ,spływając do michy (tak tłumaczą obeznani w temacie) tak dużo na ten temat jest w necie,że aż dziw bierze że nie słyszałeś. tu jest artykuł "Auto Świata"o DPF,a choć tłumaczą to zdawkowo,ale fakt jest faktem: W WARUNKACH JAZDY MIEJSKIEJ W SILNIKACH z DPF PRZYBYWA OLEJU http://www.auto-swiat.pl/1-bez-filtra-bez-problemow-zobacz-jak-usunac-filtr-czastek-stalych pozdrawiam
  22. a mozesz mi powiedziec jak w zwiazku z dpf ma sie paliwo dostawac do oleju? owszem mógłbym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225239.0;highlight=przybywa+oleju Zobacz co napisał min. Musashi i poczytaj na temat przybywania oleju w silnikach wyposażonych w DPF a wszystko Ci się rozjaśni.A jeśli będziesz miał wątpliwości to zapytaj Musashiego na PW.Napewno ci wytłumaczy dokładnie
  23. tu nie chodzi wcale o nieszczelność silnika i branie oleju.wręcz przeciwnie..........dolewki paliwa do oleju (DPF)mogą spowodować zanik właściwości smarnych duuuuuuuuuuużo wcześniej niż po 30tyś km.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.