Treść opublikowana przez Rabbi
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.
w ASO samo poszycie siedziska -skóry sport (nie s-line) 1800zł pogięło ich
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
ok,dzięki.na dniach montuję więc lustro i podpinam pod lampkę
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
nie ja podpiąłem się pod zasilanie lampek oświetlających gałke zmiany biegów... więc fotochrom się włącza po zapaleniu chociażby świateł postojowych u mnie nie mam tych lampek oświetlających gałkę a też myślę podłączyć się pod lampkę oświetleniową w podsufitce,ale czy to nie będzie jakieś lipy jeśli fotochrom będzie cały czas pod napięciem? czy
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
ArturB6 a czy podpięcie lusterka pod lampkę podsufitki(a nie "+" po stacyjce) nie skutkuje ciągłą pracą fotochromu?
-
[ALL B7] Bagażnik zamknięty a komp pokazuje, że jest otwarty
panowie czy dużo czasu zajmuje dobranie się do tego mikrowłącznika w avancie? pytam gdyż u mnie lampka biało/czerwona w klapie raz świeci,a raz nie
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
ok,niedoczytałem
-
[B7 BRE] Czy mam DPF?-jak sprawdzić?
sprawdź na wklejce serwisowej czy jest 7GG czy 0GG jeśli jest 7GG to masz filtr DPF,a jeśli 0GG to nie masz filtra DPF
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
o kurtka,że w kluczyku to nie wiedziałem.Ale jeśli w A6 to pewnie i A4.może ktoś potwierdzić?
-
[ALL B7] Lampka pasów bezpieczeństwa mryga
Możesz wyłączyć tę funkcję VAG-iem.Ja tak zrobiłem u siebie i mam spokój.Wcześniej przy hamowaniu,czy przyspieszaniu lub na dziurawych drogach(których niemało) potrafiły niespodziewanie zasygnalizować brak zapięcia,co było irytujące
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
nie szalej od razu z wymianą silnika.podjedź do jakiegoś dobrego mechanika niech zobaczy co w trawie piszczy
- [ALL B6] Ktore lampy LED ?
-
[B7 BRD] 2.0 TDI (170KM) problemy z Turbiną i DPF-em..
Wywal DPF.Pozbędziesz się problemu, a i silnik odżyje.Poprawi się dynamika i znikną problemy z wypalaniem i "dolewkami" ON do oleju silnikowego
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
turbo regenerowałeś,czy kupiłeś drugie?
-
[ALL B7] Mrugające xenony
u mnie w poprzedniej b7 mrugały,a ASO stwierdziło "ten typ tak ma" hasło "przewaga dzięki technice" brzmi głupio w ustach koncernu VAG
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
no teraz to trza jezdzić...bo sprzedać to raczej sie nie opłaca [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 20:06_________________________________________________acha i jeszcze jedno...wiem że to wątek o mazi i syfie w silniku ale jak ktoś jest zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcie turbawki troche zepsutej która jak ktoś dokładnie śledził wątek mogła paść właśnie przez to "bagno" pewnie że wrzuć foty turbawki- "dla potomnych"
-
[INNE] Co sądzicie o silniku który ma oznaczenie BKP
to blb ma łańcuchowy napęd pompy oleju?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
panowie a czy wszystkie b7 mają moduł kierownicy przystosowany do tempomatu,czy jest raczej tak samo jak w b6 ?
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
Jest to wlacznik podswietlenia na nogi kierowcy i pasarzera hehe czyli na 99% "nauka jazdy" poszukaj nacięć dywanu po stonie pasażera z przodu i innych śladów "nauki jazdy" lub jeśli to Cię interesuje sprawdź w ASO AUDI,często w Niemczech auta wyjeżdżają już z fabryki przystosowane do nauki jazdy
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
akjam fotka jest na aukcji do której dałem link wyżej a jeśli chodzi Ci o fotkę jak świecą,to muszę się najpierw nauczyć wrzucać foty :polew: ale możesz kupować śmiało,gdyż świecą ładnym białym światłem
-
[ALL B7] Skrzynia 6-biegowa w b7 1.9tdi
dzięki .kolega szuka i upierdzielił sobie 1.9 i 6biegów
-
[ALL B7] Skrzynia 6-biegowa w b7 1.9tdi
panowie,czy a4 b7 1.9 tdi występowały ze skrzynią 6-biegową manualną ?
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
siemka.kupowałem poza allegro ,ale te są chyba identyczne http://allegro.pl/zarowka-postojowka-led-w5w-t10-9smd-canbus-i1868718794.html
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
są na allegro ledy canbus.nie wywalają błędu na FIS
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
to wymiany oleju na zimnym silniku tak szkodzą? czemu?
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
takie przyciski widywałem wielokrotnie w DE w autach grupy VAG z nauki jazdy. Daniel poszukaj po stonie pasażera czy nie masz czasem ponacinanej wykładziny poniżej schowka pod dywanikiem,w miejscu gdzie są montowane pedały dla instruktora nauki jazdy