Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. fajna funkcja.niektóre peugeoty miały wyświelacz poziomu oleju w komputerze
  2. klaczek84 : mam w drzwiach jakieś urządzonka wielkości paczki fajek z zaokrąglonymi rogami (też infiniti). do głośników i tego urządzonka dochodzą grube miedziane przewody.radio przy zakupie było wyjęte,a że miałem zwykłego Chorusa to go podłączyłem.A że drzwi mocno rezonują przy max.basach więc właśnie zajrzałem do nich. odnośnie wygłuszenia to nie mam w drzwiach nic takiego.co proponujesz z tym wszystkim zrobić?
  3. niski poziom oleju? chyba niskie ciśnienie,a jesli tak to wyrobił Ci się imbus w pompie oleju i ta daje za małe ciśnienie,ażw końcu całkiem przestanie pompować .Zainteresuj się tym bez żartów jeśli nie chcesz zatrzeć silnika i turbiny jaki masz przebieg?(to najczęśiej wychodzi koło 200tyś.km,ale zdarza się wcześniej)
  4. Rabbi odpowiedział(a) na Bogus22 temat w 1.9TDI
    może pompa pada?
  5. ojciec mojego kumpla zmienia raz w roku,a robi rocznie 5-6tyś km taxi powinien jeździć,byłoby taniej
  6. nie wiedziałem o takich sprawach jak gazowanie.człowiek codziennie się czegoś uczy
  7. jeżdziłem na tym towarze rok laguną 2.2d dolewałem troszkę mixolu i śmigała pięknie.Ale dziś chyba mała różnica ceny miedzy opałem a ON
  8. ostatnio po zalaniu Orlen Verva mam wrażenie że silinik głośniej chodzi niż na zwykłym ON Orlen,ale czy to możliwe ?
  9. zapomnij o LL jeśli chcesz mieć silnik w dobrej kondycji.zmieniaj olej co 10-15tys i będzie
  10. kup prostownik polskiej produkcji firmy ROMSTAN i będziesz zadowolony. takie prostowniki mamy w firmie od paru lat i spisują się http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=romstan
  11. dokładane nieoryginalne ledy są coś jak żelowanie włosów przez mocno łysiejącego gościa odpuść sobie
  12. witam ostatnio po zdjęciu boczka zauważyłem że mam dolne głośniki Infiniti Kappa 90w.membrany wyglądają jak z jakiejś plecionki karbonowej.Wie ktoś czy to seryjne głośniki? jeśli nie seryjne to czy w miarę dobre jakościowo??
  13. to może nie będę zakładał do kwietnia żeby nie dostały lumbago
  14. moje laminaty leżą już 1.5 miesiąca pomalowane(narazie wyglądają spoko) i nie ma kiedy założyć.jak tak dalej pójdzie nie będzie kiedy miało pęknąć na mrozie :polew:
  15. miałem paska 1.9 130KM który na FISie pokazywał średnią 6.5 l/100km po mieście a po sprawdzeniu "na baki" okazało się że pali 9l/100km :polew:
  16. ja wyciąłem DPF więc mam z dyńki :>
  17. Dunlop SP Winter Sport 3D wie ktoś może co to za opony?
  18. może warto spróbować tego Mixolu
  19. ale...... snajper chyba nie ma DPF
  20. będziesz zadowolony........o ile spadnie śnieg w tym roku
  21. ten izopropanol gdzie się kupuje?
  22. Rabbi odpowiedział(a) na krzysiek015 temat w 1.9TDI
    są ponoć jakieś świece żarowe o wydłużonym działaniu.warto takie zakładać? miał ktoś?
  23. KELLY WINTER ST miałem nówki w zeszłym sezonie(niepotrzebnie je sprzedałem razem z autem) może mają dziwny bieżnik,ale to świetne opony i gdybym miał kupować w tym roku to na pewno były by to Kelly. to nie chińczyk tylko Polska produkcja grupy Goodyear.Dużo jeździłem poza miastem w głębokim śniegu i jednym słowem rewelka.Mają fajną mieszankę(nie twardnieje),ale potem na wiosnę trzeba je szybko zmienić żeby się nie ścierały polecam
  24. czarna ładna ale grafitowa chyba ładniejsza
  25. Rabbi odpowiedział(a) na krzysiek015 temat w 1.9TDI
    u mnie przy minusowych temperaturach palił ładnie tylko szarpało silnikiem chwilę po odpaleniu i puszczało dymka.po wykręceniu świec okazało się że 2szt spalone.po wymianie ustało szarpanie i dymek zniknął

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.