Treść opublikowana przez Rabbi
-
[B7 BPW] Niski poziom oleju w silniku.??
fajna funkcja.niektóre peugeoty miały wyświelacz poziomu oleju w komputerze
-
[b7] Głośniki Infiniti
klaczek84 : mam w drzwiach jakieś urządzonka wielkości paczki fajek z zaokrąglonymi rogami (też infiniti). do głośników i tego urządzonka dochodzą grube miedziane przewody.radio przy zakupie było wyjęte,a że miałem zwykłego Chorusa to go podłączyłem.A że drzwi mocno rezonują przy max.basach więc właśnie zajrzałem do nich. odnośnie wygłuszenia to nie mam w drzwiach nic takiego.co proponujesz z tym wszystkim zrobić?
-
[B7 BPW] Niski poziom oleju w silniku.??
niski poziom oleju? chyba niskie ciśnienie,a jesli tak to wyrobił Ci się imbus w pompie oleju i ta daje za małe ciśnienie,ażw końcu całkiem przestanie pompować .Zainteresuj się tym bez żartów jeśli nie chcesz zatrzeć silnika i turbiny jaki masz przebieg?(to najczęśiej wychodzi koło 200tyś.km,ale zdarza się wcześniej)
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
może pompa pada?
-
[ALL B8] Long Life Service
ojciec mojego kumpla zmienia raz w roku,a robi rocznie 5-6tyś km taxi powinien jeździć,byłoby taniej
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
nie wiedziałem o takich sprawach jak gazowanie.człowiek codziennie się czegoś uczy
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
jeżdziłem na tym towarze rok laguną 2.2d dolewałem troszkę mixolu i śmigała pięknie.Ale dziś chyba mała różnica ceny miedzy opałem a ON
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
ostatnio po zalaniu Orlen Verva mam wrażenie że silinik głośniej chodzi niż na zwykłym ON Orlen,ale czy to możliwe ?
-
[ALL B8] Long Life Service
zapomnij o LL jeśli chcesz mieć silnik w dobrej kondycji.zmieniaj olej co 10-15tys i będzie
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
kup prostownik polskiej produkcji firmy ROMSTAN i będziesz zadowolony. takie prostowniki mamy w firmie od paru lat i spisują się http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=romstan
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
dokładane nieoryginalne ledy są coś jak żelowanie włosów przez mocno łysiejącego gościa odpuść sobie
-
[b7] Głośniki Infiniti
witam ostatnio po zdjęciu boczka zauważyłem że mam dolne głośniki Infiniti Kappa 90w.membrany wyglądają jak z jakiejś plecionki karbonowej.Wie ktoś czy to seryjne głośniki? jeśli nie seryjne to czy w miarę dobre jakościowo??
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
to może nie będę zakładał do kwietnia żeby nie dostały lumbago
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
moje laminaty leżą już 1.5 miesiąca pomalowane(narazie wyglądają spoko) i nie ma kiedy założyć.jak tak dalej pójdzie nie będzie kiedy miało pęknąć na mrozie :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
miałem paska 1.9 130KM który na FISie pokazywał średnią 6.5 l/100km po mieście a po sprawdzeniu "na baki" okazało się że pali 9l/100km :polew:
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja wyciąłem DPF więc mam z dyńki :>
-
Polecane opony zimowe
Dunlop SP Winter Sport 3D wie ktoś może co to za opony?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
może warto spróbować tego Mixolu
-
[B7 ATJ] ZA duże spalanie paliwa
ale...... snajper chyba nie ma DPF
-
[ALL TDI] Kelly WINTER ST
będziesz zadowolony........o ile spadnie śnieg w tym roku
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
ten izopropanol gdzie się kupuje?
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
są ponoć jakieś świece żarowe o wydłużonym działaniu.warto takie zakładać? miał ktoś?
-
[ALL TDI] Kelly WINTER ST
KELLY WINTER ST miałem nówki w zeszłym sezonie(niepotrzebnie je sprzedałem razem z autem) może mają dziwny bieżnik,ale to świetne opony i gdybym miał kupować w tym roku to na pewno były by to Kelly. to nie chińczyk tylko Polska produkcja grupy Goodyear.Dużo jeździłem poza miastem w głębokim śniegu i jednym słowem rewelka.Mają fajną mieszankę(nie twardnieje),ale potem na wiosnę trzeba je szybko zmienić żeby się nie ścierały polecam
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
czarna ładna ale grafitowa chyba ładniejsza
-
[B5 AFN] Świece żarowe?
u mnie przy minusowych temperaturach palił ładnie tylko szarpało silnikiem chwilę po odpaleniu i puszczało dymka.po wykręceniu świec okazało się że 2szt spalone.po wymianie ustało szarpanie i dymek zniknął