Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. gdzie kupiłeś Leather Scent??? szukałem na allegro i mają preparaty Chemical Guys ale tego nie
  2. to muszę spróbować zrobić niewielką dolewkę i sprawdzić czy będą jakieś pozytywy
  3. Znajomy stosował mixol w silniku AVF i problemów nie zgłaszał. czy widział jakieś zmiany na plus po dolewkach mixolu?
  4. polecam kelly winter st -oponki grupy Goodyear produkowane w Polsce.Przejeździłem na nich poprzednią zimę i rewelacyjnie się spisywały szczególnie poza miastem i na głęboki śnieg.Sprzedałem niestety razem z autem i żałuję
  5. polerowałem klosze lamp w Pasku B5 z 2004r. i przez ponad rok było
  6. nie ma "cudownych" preparatów które utrzymują zapach długo.po prostu ludzki węch po jakimś czasie się przyzwyczai do nowego zapachu i Ty już nie czujesz,a ktoś nowo wsiadający czuje.Całkiem możliwe że ten zapach wciąż jest w Twoim aucie,tylko Twój nos już się przyzwyczaił
  7. nie neguję ale czy Corsa cdti ma PD,bo nie wiem? i czy ktoś z forum dolewa Mixol do PD?
  8. znajomy lał mixol do 2.5 tdi jak tankował opałem,ale tam są zwykłe wtryski,Mixol do PD to chyba niezbyt dobry pomysł,ale niech wypowiedzą się fachowcy
  9. podłączam sie do pytania co to może być,gdyż mam takie właśnie dziwne chrobotanie u siebie.czy to nie czasem jakiś zapieczony sworzeń?
  10. ja usuwałem u siebie DPF i nic nie kopci.Może mocny program masz zrobiony to i kopci
  11. czyli jeśli mam moduł MCE LOW to ksenony nie chodzą???
  12. bortnez??? co to jest??? nie mogę znaleźć w szukajce
  13. akjam dzięki,podjadę do kogoś z VAGiem 1)a jeśli mam MCE nie High,tylko Low,to czy zwyłke ksenony (nie Biksy) będą działać?
  14. kurde......nie wiem jaki mam MCE,jak mam sprawdzić? niebawem mam mieć kompletne lamy z żarnikami i przetwornicami ale chyba zwykłe a nie biksy.
  15. wrclaguna: czyli co? montuję lampy ksenon ,wpinam adaptery(przejściówki),koduję na ksenon i już lampki działają??? dobrze rozumiem?
  16. miałem kiedyś identyczne "puszczanie dyma"z rana w golfie tdi 110KM,jak miałem spalone 2 świece żarowe,
  17. dzięki zbigok.tego szukałem
  18. witam panowie, Jak rozpoznać czy lampy przednie ksenon do B7 są do wersji europejskiej? jak odróżnić od Anglika ?
  19. kilka razy zatankowałem passata b5 FL 2,5tdi bio-shitem i powiem tyle: dno i 3 metry mułu.... auto spala co najmniej 10% więcej(więc argument ekonomiczny odpada),ma mniejszą moc,wali frytkami,jednym słowem kibel dziwię się że to jeszcze ktoś tankuje
  20. fahur a czy podłączałeś lusterko w instalację przy lampce podsufitki,czy gdzieś indziej?
  21. i jak panowie,dorezał ktoś z was ksenony do swojej B7 ??? wie ktoś może jak się do tego zabrać mając kompletne lampy ori ksenon???
  22. spalanie raczej w normie
  23. panowie a czy aktywacja tempomatu dla b6 i b7 jest taka sama? czyli : [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!]
  24. W Polsce jest albo z Orlenu albo z Lotosu albo z Litwy Łotwy itd. nie tylko Orlen i Lotos.W Polsce oprócz tych dwóch mamy jeszcze inne rafinerie petrochemiczne: Gorlice,Jedlicze,Jasło,Czechowice-Dziedzice,Trzebinia Shell,BP czy Statoil w Jaśle będzie więc sprzedawał paliwo z Jasła,w Gdańsku z Lotosu,a w Płocku z Orlenu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.