Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. imbusa można przerobić na szerszy i z dobrego materiału,a gniazdo poszerzyć.u nas robią to za ok.800zł i(mogę dać namiar)
  2. wymiennik ciepła? gdzie to jest umiejscowione? czy to może nagrzewnica(centralka) po deską?
  3. 1100km na jednym baku.w trasie poniżej 7l/100km w nieście 8-9l/100km
  4. jeśli skóra to tylko grzane stolce
  5. ja uzywam środek do kokpitu w sprayu Audi.Cena nie mała(27zł),ale warto.odświeża,nie natłuszcza,nie elektryzuje się przez co kokpit jest dłużej czysty,nadaje świeży wygląd.polecam
  6. zabrudzone paliwo olejem napędowym? może silnikowym?
  7. ładna furka,super wypas i słuszny kolor
  8. kanu i jak się te ledy sprawują?
  9. Rabbi odpowiedział(a) na rakud29 temat w Audi A4 B6/B7
    nic nie zrobisz."ten typ tak ma" mówią w ASO Audi.w poprzednim b7 miałem to samo
  10. u mnie ledy też nie wywalają żadnego błędu
  11. a te metalowe przewody wkręcane w puszkę dpf?
  12. spanky : a czy trzeba zaślepiać przewody doprowadzające paliwo do dpf?
  13. stefan1986 czy po wycięcu dpf i programie auto Ci coś kopci?
  14. ja wywalam śmiecia.już programowo usunięty,dziś go wyjąłem i wybebeszę,a jutro rurka w środek
  15. ja kupiłem podróby s4(330pln+kw) a z uszczelką to mnie zagiąłeś.nie wiedziałem że takowa tam jest.trzeba będzie coś wymyślić.
  16. u mnie pasek b5 po chipie palił mniej niż przed chipem ok litra. twoje Q pali całkiem w normie
  17. u mnie w pasku działały rok,a potem posypały się przetwornice jedna po drugiej
  18. w tanich HID-ach częto padają przetwornice.właśnie od tego się zaczynało,że raz świeciły,a raz nie.już to przerabiałem
  19. Już po małej obróbce u lakiernika i będą się malować(więc zdjęć przed już nie wyślę)A przychodzą w stanie średnim,jak to laminat(zagruntowane na czarno).krzywe nie są ale do ori im daleko.lekko na rantach trzeba podocierać i jeszcze raz gruntować gdyż mają lekkie dziurki-niedoróbki.ogólnie jakiejś tragedii nie ma.Zobaczymy jak będzie po malunku.(czarny mat+bezbarwny mat).Postaram się wrzucić zdjęcia po malowaniu (jeśli będę umiał ) niebawem
  20. ori to ori-ale kosztuje swoje i rzadko bywa na alledrogo.kupiłem te laminaty i po niedzieli biorę się za robotę.zobaczymy co z tego wyjdzie
  21. wroclav a jak ze spasowaniem listew?musiałeś docierać,czy pasowały?malowałeś w mat?
  22. podjedź do "Kijanki" róg Piotrkowskiej i Łódzkiej(przy salonie KIA)
  23. Ponoć w Audi pompki Siemensa miały tylko silniki o oznaczeniach BRD,BMN-reszta silników jest z pompkami Boscha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.