Treść opublikowana przez Rabbi
-
[B7 BPW] Termostat BPW
witam interesuje mnie nr termostatu silnika BPW i ewentualnie jaka firma produkuje termostaty dla Audi dzięki i pozdrawiam
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AVF-y to były(są) super silniczki.Mój pasek B5 też b.mało palił.A teraz BPW potrafi zeżreć na krótkich odcinkach 10l/100km.skąd to się cholera bierze.skoro budowa podobna,gabaryty też,a różnica w spalaniu 2-2.5l/100km jak byk
-
[ALL B7] Chromowane pokrętła do Concert II
czyli cena 1szt pokrętła w ASO to 94żł lub 130zł.Pogięło ich
-
[B7 BPW] My Audi
Idealny FunPuck, zupełnie jak u mnie, silnik poleciał przy 120kkm a skrzynia przy 180kkm. Nie życze Ci tego, oby służyło jak najdłużej bezawaryjnie sorki za OT co ci poleciało w silniku przy tak małym przebiegu?
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
piękna furka.dobrze widzę,ciemny grafit?
-
[ALL B7] Chromowane pokrętła do Concert II
dołączam się do pytania
-
[b7/b6] Czy wykładzina sedan i avant to to samo?
dzięki
-
[b7/b6] Czy wykładzina sedan i avant to to samo?
witam, czy wykładzina podłogi a4 b7 do sedana i avanta to to samo,czy się czymś różnią?
-
[ALL B7] Podświetlanie wewnątrz auta ( pod nogami ) nie działa
możesz mieć walnięty zamek w klapie
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
teraz dobrze gra u mnie
-
[ALL B7] Dorezanie multifunkcji do kierownicy 3-ramiennej bez multi
dzięki
-
[ALL B7] Dorezanie multifunkcji do kierownicy 3-ramiennej bez multi
witam czy możliwe jest domontowanie przełączników multifunkcji do takiej kierownicy jak na zdjęciu poniżej aby wyglądało jak ori? czy ktoś tak przerabiał u siebie? [mod]Czy masz trudności z wyborem prefix-u z pola wyboru jak zakładasz wątek zamiast kombinować jakieś własne - poprawione[/mod]
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
:slina:
-
[ALL] Przestawianie się lusterek przy wstecznym biegu
dzięki cholera,chyba nie bez powodu urodziłem się w niedzielę
-
[ALL] Przestawianie się lusterek przy wstecznym biegu
siemka Czy jest możliwość aby w A4 b7 po włączeniu wstecznego biegu lusterka się obniżały tak aby było widać np. krawężnik przy aucie??? widziałem taką funkcję w jakimś golfie v
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no co z tymi fotkami?? :slina:
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
ponoć imbusy się obrabiają całkowicie dopiero w okolicach 200tyś km.Ale śpisz teraz spokojnie.Wymieniałeś czy został stary? jak masz zdjęcie to wrzuć do wątku (a tak swoją drogą to przebieg masz znikomy :slina: )
-
[B7 ASB] Problem ze spaleniem DPF-a
Trzeba sprawdzic w blokach pomiarowych jakie jest % zatkany DPF Filtr cząstek awaryjne Regeneracja Wymagania wstępne: Zapłon włączony Silnik ON (Idle) Temperatury oleju powyżej 70 ° C (patrz MVB 007,2) Filtr cząstek obciążenia poniżej 68g (patrz MVB 104,3) Jeśli filtr cząstek obciążenia wynosi powyżej 68g Filtr cząstek należy wymienić, ponieważ samochód może spalić podczas regeneracji. Silnik Hood ZAMKNIĘTY Hamulec postojowy działalnością Transmisja w (P) ARK Temperatury w Układ wydechowy może wzrosnąć do 300 ° C!! Brak kodów błędów przechowywanych Konsumenci Power ON (światło, ogrzewanie siedzeń, przód / tył ogrzewanie okna, Climate Control) Regeneracja może trwać do 40 minut, prędkość obrotowa silnika automatycznie zwiększa do około 1500 RPM. [Wybierz] [01 - Engine] [Coding-II - 11] Początek Regeneracja Wprowadzanie 10016. [Do It!] [Pom. Blocks - 08] Wybierz z wszystkich 3 grup naraz 100, 101 i 102 [Go!] MVB 100.1: Prędkość obrotowa silnika MVB 100.3: Licznik Regeneracja / Timer MVB 100.4: Regeneration Abort uznanych (0 = brak Abort / 1 = Przerwij uznanych) MVB 101.4: Status Regeneration (001 = ogrzewanie Up, 010 = Regeneracja, 100 = Cooling Down) MVB 102.1: Temperatura przed Catalyst MVB 102.2: Temperatura przed filtr cząstek [Gotowe, powrót] [Zamknij Controller, Go Back - 06] to że 68g i filtr zapchany to chyba nie do końca prawda.ja miałem 86g(zdjęcie poniżej) i było zero problemóm z DPF :polew:
-
[B7 BKE] Czy dolewacie oleju ???
ciszej i równiej pracuje.takie odnoszę wrażenie.zamówiłem (od Dzikia) również kumplowi do Golfa IV i mówi to samo.
-
[B7 BKE] Czy dolewacie oleju ???
spróbuj Motula.różnica w pracy silnika zauważalna
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Obejrzałem od początku co Ty tam namodziłeś i jestem pod wrażeniem :slina: To już jest pasja jak cholera............ :notworthy:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:gwizdanie: i kolorowy FIS kolega dziś dorezał
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
już pisałeś że kupiłeś
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Mialem to szczescie i kupilem komplet listw s-line za 300 zl tylko do przemalowania. Ale gdybym mial wybierac listwy za 1 tys zl albo kompletne webasto to wiadomo ze webasto Cena zdecydowanie za duza jak na uzywki ale zalowac nie bedziesz.Wydales duzo ale raz-z laminatem by tak nie bylo. dokładnie.ja już 500zł wyrzuciłem w błoto(no chyba że po powtórnym gruntowaniu i malowaniu tych laminatów będzie lepiej,w co wątpię) ewentualnie mogę w piecu nimi napalić ale nie mam pieca