Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. w tym wątku coś znajdziesz o głowicach do BPW http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-tulejowanie-gniazd-pompowtryskiwaczy-opinie-83254/
  2. to w takim razie inaczej.....jak sprawdzić z jakim drążkiem przednim mam do czynienia,jeśli nie ma na nim numeru,wiem tylko tyle że przód od B7?
  3. RS4 miały tez 20 mm:wink: czy te średnice dotyczą także przedniego drążka?
  4. ) ahaaaaa,czyli są dwa buzzery .Od przodu i tyłu? buzzer do "PDC tył" montujemy z tyłu tak jak pokazał Dominik,a buzzer dla "PDC przód" z przodu tak jak pokazał Grzegorz.Dobrze rozumiem?
  5. Rezam właśnie parktronik tył i korzystam z wątku kolegi Bart-S.Napisał tam "buzzer montujemy za tunelem" i jestem w kropce....gdyż nie mogę zatrybić gdzie (widzę buzzer na zdjęciu,ale nie wiem gdzie to jest) Czyżby na tunelu nad pedałami? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu- zdalne-zalaczanie-97008/
  6. siemka, czy orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest zamontowany Buzzer parktronika PDC???
  7. Rabbi odpowiedział(a) na mr435 temat w Układ Jezdny
    jest gdzieś wątek o stukach przy ruszaniu i hamowaniu-poszukaj.......z tego co pamiętam to sanki trzeba pospawać,bo gdzieś na szwie strzelają przy ruszaniu/hamowaniu .chyba w tym wątku było: http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/stuki-ruszaniu-hamowaniu-pomocy-238187/
  8. Rabbi odpowiedział(a) na mr435 temat w Układ Jezdny
    Mam dokładnie tak samo jak u Ciebie.W ASO sprawdzali zawieszenie i nic nie znaleźli.
  9. a sprawdzałeś czy przy wyłączonym silniku webasto nie puszcza bąka?
  10. u mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie MaxG. W A4 jak widać nie postarali się o tą kwestię.W passatach B5 ładnie pokazywało spalanie na postoju w litrach/h
  11. jednomasu nie zakładaj.pisali ludzie że jebie budą
  12. 1.Czy w silnikach BPW i AVF jest identyczna turbosprężarka? 2.Z których silników TDI pasuje P&P turbina do (mojego)BPW ?
  13. czarny pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile? ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- czarny pisałeś że spalanie wysokie,czyli jakie???i jak po programie,zmniejszyło się spalanie? o ile?
  14. niech zrobi sam program (160-170KM) a jak mu będzie mało,to drugi IC+większe turbo i wtedy napewno będzie koło 200 KM/400 N
  15. ponoć do 320mm nie trzeba zmieniać osłon tarcz bo pasują seryjne,ale zapytaj devastationa
  16. Tomku ty sie smiejesz ale moja podsufitka tez koczuje w piwnicy i nie mam co z tym zrobic hehehe:facepalm: bo nikt nie chce tego kupic a moge oddac full komplet za 200zł To ja Ci moją oddam za 150 ok to ja swoja oddam za 149.99 kurde widze ze wszyscy co zmieniali na czarną maja ten sam problem hehehe:polew: ja wczoraj zmieniałem na czarną i jasna od razu do pieca(szkoda miejsca marnować).Nie łudziłem się. jeszcze nikt chyba nie sprzedał jasnej ))
  17. witam panowie. chcę obniżyć auto tak ok -30 ale żeby na komforcie jak najmniej stracić. Jakiej firmy kupić sprężyny? której firmy będą najmniej twarde? (mam standard 1BA)
  18. dziś i tak lepiej(ciemniej) niż wczoraj wczoraj oczy chciało wypalić,tak jasno było
  19. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przydałoby się przywrócić stary wygląd,bo teraz wygląda gorzej niż źle.tamten wygląd był klasa,a teraz jest tak mało czytelny że ręce opadają.
  20. Rabbi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a takie fajne forum było
  21. pisałem przecież że laminat jest (nie ma co wierzyć w cuda za grosze)
  22. Rabbi odpowiedział(a) na Rabbi temat w Audi A4 B7
    dzięki antonio
  23. jeśli to laminat,to się powygina w "fale Dunaju"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.