Treść opublikowana przez Rabbi
-
Opel Mokka 1.7cdti 4X4
z wyglądu fajne damskie autko.mojej się bardzo podoba
-
Kontrolka poziomu oleju
w tym silniku dobrza żebyś profilaktycznie zrobił następujące czynności: 1.micha w dół i obowiązkowo wyczyść smok (jak nie chcesz za jakiś czas remontować silnika) 2.zmień olej na 5W lub 0W (i nie wierz w bzdury że się coś na rozszczelni) 3.kontrolkę to możesz wyłączyć od kierunkowskazów a nie od oleju .
-
B6 DIVISION
dużo fotoradarów na wyspach?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
nie do końca.mój olej miał 1800km przebiegu. (mignęła mi kontrolka oleju wraz z sygnałem dźwiękowym na autostradzie podczas ostrego butowania,wykręciłem michę i czyściłem smok,więc i olej wlałem nowy)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
środki lamp na czarno będą ładnie się komponować z dachem i grilem:thumbup1:
-
B6 DIVISION
pany czy pokrętło regulacji lusterek w wersji składanej,będzie pasować do auta bez składanych lusterek ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
podziękował aha,zauważyłem dziś że na tym 0W40 nie ma już rzegotu łańcuszka z rana,który miałem na Motulu 5W40 przez pierwsze 1-2 sek po odpaleniu po nocy .i gitarra
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a gdybym miał Valvoline 0W30 to wymiana też co 10tyś? (pytam na przyszłość)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
"neutralizuje kwaśne produkty spalania - wartość neutralizacji tych produktów obrazuje współczynnik TBN im wyższa zawartość wapnia i magnezu tym lepsze właściwości myjące i dyspergujące " zapozyczone z innego forum generalnie już d*pa zbita bo Valvoline 0W40 zalane. co ile tysi km taki 0W40 zmieniać?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
d*py juz nie urywa Valvoline SynPower 0w40 Api Sj Malo wapnia i ogolnie malo wszystkiego za to 0W30 jest napakowany dodatkami jak cholera Valvoline Synpower MXL 0W-30 a co daje duża ilość wapnia w oleju?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
kumpel jeździ paskiem 1.8T na Valvoline 0w40 i sobie chwali.i chyba taki zaleję
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dzięki.a pamiętasz ile oleju wchodzi do 1.8T ? ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ---------- już znalazłem,wchodzi 3,5L ...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
pany czy teraz na zimę zalewać 5w40,5w30 czy może 0w30 ? jeżdżę 90% bardzo krótkie odcinki i 10% trasa. motor 1.8T 163KM ?
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
przeżył i fajnie teraz wygląda.zniknęły jakieś zakurzenia i zacieki i sporo paprochów i owadów wypłynęło,choć nie było ich widać z zewnątrz.którędy to cholerstwo wpada do środka lampy? a jak pozbyłeś się wody po myciu, bo na pewno coś zostało, czy sama wyparowała? dokładnie tak jak pisze miki.podgrzewałem delikatnie opalarką
-
[B6 ALT] OOOO Niebieski sedan B6
piękny kolorek.czy Twój egzemplarz dużo łyka oliwy?
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
przeżył i fajnie teraz wygląda.zniknęły jakieś zakurzenia i zacieki i sporo paprochów i owadów wypłynęło,choć nie było ich widać z zewnątrz.którędy to cholerstwo wpada do środka lampy?
-
Czyszczenie lamp/reflektorów przednich
sprawdziłem metodę mycia wg kolegi miki.reflektor ładnie się domył bez rozbierania
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
dobry dodatek.znacząco zmniejsza tarcie.klekot równiej i ciszej pracuje.szczególnie widać różnicę w czasie mrozów
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
odnośnie stukania na kostce brukowej,to sprawdź stan gum stabilizatora.koszt takich gum nawet w ASO niewielki. przerabiałem ten temat u siebie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Castrol 5W40 nie mógł poczynić takich spustoszeń żeby coś Ci uszkodzić/zatrzeć. mylisz się kolego. ostatnio trafiły do kumpla na warsztat octavia 1.9tdi 110KM i passsat b5 fl 130 KM.diagnoza -zatarte szklanki,olej-Castrol Edge 5w40.jeździły na castrolu od 2 lat bodajże z interwałem 15tyś km.i nie są to pierwsze przypadki zatarcia panewek po Castrolu które trafiły do tego warsztatu.ale znam też emeryta który jeździ chyba z 8 lat na castrolu i nie narzeka.z tym że on wymienia raz w roku,a robi chyba 5 tyś km rocznie .może ten olej tylko do powolnej jazdy "na emeryta" i interwału 5 tyś km się nadaje?
-
[B6 AWX] Skrzypienie przy przekładni..
ktoś pisał już że u niego na kolumnie skrzypiało za kołem kierownicy i manetkami i się uporał z tym.jest gdzieś wątek,poszukaj
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
".....Ja bym tam wrzucił 12000k....."
-
a4 b6 jakie ma nadkola przednie plastikowe czy szmaciane
koniec 2003-przód plastik tył szmaciane
-
Wyje pompa wspomagania
u mnie było tak samo.przewód zakuty,niby średnica i długość taka sama,zaworek zwrotny wsadzony w węża,jak należy a jednak pompa wyła..... potem zmieniona pompa i pupa,wyła dalej.Dopiero kupiłem przewód ori używkę wycie ustało jak ręką odjął.Aha i jeszcze zanim wrzucili ten przewód dokładnie przepłukali mi cały układ,zleciała brąz-berbelucha i już wtedy znacząco ucichło.A po wymianie węża na ori nie zakuwany jest miód malina
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
po zalaniu tego oleju napinacz lancuszka przestal sie odzywac z rana a przez jaki czas po odpaleniu z rana było go słychać?