Treść opublikowana przez Rabbi
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
już z 10 lat dają pytanie tylko czy w każdym rodzaju części celowo,czy niektóre im najzwyczajniej nie wyszły
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
dokładnie. oglądałem ten odcinek i auto wyglądało ładnie
-
1.8t b7 2006r..bfb dlugo kreci po przestoju zanim odpali
zakręć zawór przy butli wieczorem i rano zobacz jak kręci.jeśli będzie ładnie odpalał to membrana w reduktorze uwalona
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
długo nie wytrzymałeś .fajny potwór,gratki
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
wiem że to nie zlikwiduje problemu ale powinno obniżyć pobór. sprawdzone na 1.8TFSI kolegi
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Paweł spróbuj zalać Motula 300V 15W60 i sprawdzić jak będzie wyglądać sytuacja z poborem
-
[B6 AVF] Kupilem A4 Avant
auto ze zdjęcia na bank nie jest na zawiasie 1BA. prędzej 1BE/1BV lub coś zmodzone.zdejmij koło i oblukaj co tam masz
-
specyfik do oleju
Jeśli już to Militec.Podobna zasada działania tylko 5x tańszy.
-
B8 na rudej skórce
auto z Francji,Włoch,Hiszpanii że tak go typ oskubał z gratów?
-
Chromowana gałka Concert 2
zapomnijcie..... jakiś czas temu szukałem i koszt w ASO coś ok 120zł/szt z tego co pamiętam
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Niestety mylisz się kolego ośka też ma dwa i dwa wyjścia/wejścia. http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~5 http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~6 potwierdzam.u mnie są po dwa króćce z każdej strony
-
[B6 AVJ 210KM 307Nm] Niebieska strzala
kolorek i felga kierę wrzuć trójramienną jakąś nowszą i hamulce koniecznie większe gdyż tylna tarcza jest tragicznie mała przy tej ładnej feldze. tak nawiasem,co to za wzór felg?
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
a jak pierwsze poranne odpalenia po wymianie filtra? zawyje coś czy cisza?
-
Problem po jeździe na błocie - czujnik abs? zwrotnica?
i co było przyczyną?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
możesz sobie zalać teraz 5W40 a przy następnej wymianie 0W40.zawsze będziesz mógł porównać co i jak,szczególnie na zimnym starcie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
i gitarra
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
większość kierowców leje Castrola więc większością się nie sugeruj zapytaj tych którzy lali 5W40 a potem przeszli na 0W40 co by zalali do 1.8T
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
0W40 i będzie pan zadowolony- BMW 118d F20
- kontrolka oli pressure
najpewniej sitko smoka zaklejone.micha w dół i czyszczenie,a do tego czasu nie pałuj auta- Pompa paliwa 1.8t 163km
dokładnie kolego tak jak piszesz. u mnie po wymianie filtra na nówkę sztukę manna pompa zaczęła mocno wyć. zanim wyjechałem z warsztatu rozbebeszyłem stary filtr. po paru miesiącach coś mnie tknęło kupiłem stary filtr od kolegi z forum,założyłem i pompa chodzi 90% ciszej. ciekawe czemu tak jest?- [B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
świeci się bo handlarz ją pomalował- A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
alkantara przyjemna ale skóra wygląda bardziej rasowo- Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
kolego a masz jakieś doświadczenie z tym preparatem? bo zaciekawiony twoją wypowiedzią poczytałem w internetach i znalazłem że nawet do automatycznych skrzyń biegów go można lać a ja jutro właśnie olej zmieniam i zastanawiam się czy go nie kupić. tak,leję ten preparat od około 5 lat do każdego auta,namawiam znajomych i jeszcze nie było osoby niezadowolonej. zasada jego działania jest taka że na poziomie nano wnika w pory metalu i znacznie zmniejsza tarcie.do tego stopnia że w dieslach mocno zmniejsza się głośność pracy silnika.w benzynie jest to już mniej zauważalne ale jeśli i benzyna głośniej chodzi to na bank po zalaniu zauważysz róźnicę. Kilka dni temu zalałem go do starej Astry I 1.6 w której było już słychać panewki....i jakie były wielkie gały kolesia gdy to stukanie prawie ucichło całkiem żałuję że nie nagrałem filmiku przed i po bo byłby świetny "materiał dowodowy" - Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?