Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rabbi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rabbi

  1. panowie mam pytanie: jaka jest masa krytyczna popiołu,przy której DPF się całkiem zapycha bez możliwości wypalenia? ASO twierdzi że 60gram popiołu i DPF na szrot,a tymczasem u mnie vag pokazywał z miesiąc temu 86gram popiołu,a stopień zanieczyszcznie DPF 5,5% o co więc chodzi? dodam że żadna kontrolka dpf czy check nie zapaliła mi się nigdy
  2. borczan: a orientujesz się czy wystarczy usunąć dpf z ecu,a w dpfie wewnątrz przebić na wylot dziury,tak aby zostawić oryginalną obudowę a w środku pusty ? czy trzeba to zrobić jakoś inaczej?
  3. borczan: czy po wycięciu flitra poprawiła Ci się dynamika auta?
  4. Rabbi odpowiedział(a) na borczan temat w Audi A4 B6/B7
    borczan i co z tym dpf-em,jak sobie poradziłeś?[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________ dexem : piszesz że 68g popiołu to dpf do wymiany a u mnie miesiąc temu było 86g popiołu i kontrolka się nie zapaliła dziś,auta nie zamula,wszystko jest ok. o co kaman?
  5. czy lepiej-tego nie wiem,ale rano na mrozie klepanie zimnego silnika tdi pd jast denerwujące,a po tym specyfiku znika,"jak ręką odjął",a do tego łatwiej zapala na mrozie(a że skutków ubocznych nie zauważyłem),więc stosuję mazidło w każdej następnej furmance
  6. to fajnie :good:w takim razie chyba je kupię,bo ceny ori trochę za duże
  7. wroclav i jak te listwy laminaty po lecie? powyginały się,czy jest ok?
  8. @Musashi : źle się wyraziłem.jakieś dudnienie szczególnie w okolicy filtra powietrza było i jest,ale po wlaniu Militec1 silnik chodzi ciszej i bardziej miękko.wcześniej lałem to usrtojstwo do kilku passatów i każdy po wlaniu chodził ciszej
  9. Mój też głośny był jakiś,ale go trochę wyciszyłem preparatem Militec1 Szału może nie ma,ale pracuje zdecydowanie ciszej i bardziej miękko.Tylko jakieś stuki z filtra powietrza przez pierwsze 2-3 minuty po odpaleniu na zimnym
  10. Rabbi odpowiedział(a) na esselte8 temat w 2.0TDI
    A u mnie właśnie przez pierwsze kilka minut rano po odpaleniu,w silniku coś stuka,głośno to słychać po zdjęciu obudowy filtra powietrza,a po kilku minutach silnik pracuje już cicho bez tego stuku
  11. Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich entuzjastów marki Audi (i nie tylko)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.