Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
no i ta kiera wreszcie wyglada, przy symhpony
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ernest szwagier czornego
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
40%, no chyba że absynt
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
ja zmienialem, ale mam uszczelke z b6, dalem do goscia co sie tym zajmuje wzial stówke, ale bynajmniej zrobil porzadnie
-
Spocik Lubuski :)
kupil b8 i bohater sie chce spotować
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
przemo, ale bedzie gnoj na sezon, jaram sie jak mlody
-
[ALL B5] szerokie s4
duffy teraz konkurencje gwertemu robi, kolejka na bixa
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ten kto wymyślił 2 rozstawy na alufelgach powinien skończyć jak mefju, w krawacie
-
[ALL B5] szerokie s4
1.kuba84 2. czorny 3 ...
-
Siłownia
juz powoli czas na wycinke, a u mnie totalnie brak motywacji
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
polecam sie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
u mnie ranty zagięte ale bez wypychania, przy wakacyjnej glebie miałem tam centymetr szpary jeszcze http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5055963203.htmlna tym pół forum popiertalało jakis czas temu ale zakladasz zaciski z s4, ktore mocno wystaja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam sie czym pokazywac… jeszcze
-
[ALL B5] szerokie s4
ile to roboty
-
[ALL B5] szerokie s4
mam 4x 15mm
-
[ALL B5] szerokie s4
foto nie bangla
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
9,5, ae rolka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie na tiptroniku mieli na każdym biegu :kox: Ale tylko na kobylkach
-
Siłownia
spalacze sa po c**ju, raz, że ciagle masz buchy ciepła, pocisz się zawroty głowy itp dwa mam znajomego co brał spalacz z universala, dzisaj jak biega ma np plapitacje, problemy z cisnieniem, nie polecam
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Takie koła w detalu kosztują dokładnie 8000 USD netto + wysyłka czyli jakieś 39k. Generalnie ADV się zaczynają od 25k netto w górę. Najdroższy set teraz zamówiłem do GTRa za równe 55 k brutto za te pieniądze osobiście szukałbym rs4 b5 no ale nie ma co ukrywać jak spasujesz to z body, to twoje auto minimum top 5 of the world, a na pewno numer 1 w polszy, nie widziałem w tym sezonie tak zaawansowanego projektu, pogratulować, pewnie nie ostatni raz w tym temacie
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
cieszy mnie update w tym temacie, myslalem, ze temat upadl, tak trzymaj ryju!
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
no własnie o opory toczenia mi chodzi, to 30cm, sporo gumy
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ciekawe co na 295 powie 2.0tdi :decayed będzie miotalo jak szatan w koleinach :v nie mniej jednak jaram sie
-
Siłownia
A w tle zdjęcia czorny_07 no prawie a co do smażenia kury, ja używam szpraju PAM - OLI, 0 tłuszczu, robi robotę i smakuje
-
Siłownia
ślina i jado!!