Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Wajsik86 tez ma CLSy, ale wydaję mi się, że miał 9,5 na tyle?
-
[B5 APS] by czorny
nie mam listew drzwiowych
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
ulep roku
-
[B5 APS] by czorny
prosi się o dystans na przód i atrapę rs4:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie moge sie przyzwyczaić do pozmienianych nicków
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
wyjście CHINCH ma pod wzmacniacz, na głośniki tylne, przednie i subwoofer, poprowadz sobie 3 kable do bagaznika
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jak robisz wiązke o audio, to dołoż sobie więcej, nigdy nie wiesz czy nei najdzie Cie na wzmacniacze ja bym położyl conajmniej 3x kabel chinch + zasilanie do wzmaka, ew kable od wzmaka pod kazdy głosnik, z tego co na foto, to wal niebieskie i czerwony gruby(czerwony od akumulatora do bagaznika) niebieskie od radia do bagaznika
-
[B5 1Z] A4 TDi
za lakier bede sie dopiero brał, odprysków jest troszkę, ale to mi lakiernik delikatne zaprawki porobił, i już sie tak nie rzucaja w oczy:wink:, pomału bede chciał zrobic korektę, żeby to miało ręce i nogi:wink: jeszcze korekte? szkoda, że u mnie nie ma takich szpeców od lakierów, mój przy waszych to rost
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Do B5B? Zasluguje? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- dzieki Mefju upchałes w końcu te fele? ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- Macie jeszcze 2 fotki http://s24.postimg.org/ie1iz71kl/DSC_0550.jpg http://s24.postimg.org/8uru5qe2d/DSC_0553.jpg pchaj jakiś dystans, bo lipa jest:decayed:
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
mentosy dawali gratis?
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
dowcipniś ja stonje na 60/61 i wydaje się wyżej
-
[B5 1Z] A4 TDi
lakier mega, ciekawe czy mój by sie udało doprowadzić do takiego stanu odleciał Ci US w lampie czy mi się wydaje?
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
na jakiej glebie stoisz?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/734838_475625865829139_929112504_n.jpg
-
[B5 APS] by czorny
jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory a stożki są K&N duże za 104 zł ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz? plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy też mam zamiar doprowadzic z kratki tylko boję ze może łapać wodę coś na pewno da się wymyślić, teraz nie mam obrazu, jak będę się za to brał dam znać, szybko hainekena nie kupie, bo przeszedłem na abstynencję
-
[B5 APS] by czorny
jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby też mam to w planie, tylko będę robił CAI, no i ty sobie obudowę termiczną zrób tego filtra bo tak to troche lipa i ssie ciepłe powietrze z komory a stożki są K&N duże za 104 zł ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- i jeszcze jedno: Nie kupiłes adaptera na przepływomierz? plan jest osadzić go w puszcze like haineken, i zrobić dopływ powietrza spod krakti halogenu, narazie męcze inne tematy, nie kupowałem adaptera na przeprustnice, wziąlem kawałek nierdzewki i zmontowałem do kupy
-
[B5 APS] by czorny
jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś? czaiłem się na pipercrossa, ale 350 zł to przesada, kupiłem go w lokalnym sklepie, za 80~~ złociszy, produkt niemiecki niby
-
[B5 APS] by czorny
wielkiem róźnicy nie ma, wydaje się, że troszke inaczej reaguje na gaz, no ale dźwięk V + stożka zabija mnie
-
[B5 APS] by czorny
nie stać mnie na tego hainekena
-
[B5 APS] by czorny
z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie) oby nie było takich problemów, się okażę ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 14:16 ---------- małe ogarnięcie pod maską, musze jeszcze wymyślić inne mocowanie pod stożek, podszybie liftowe i będzie bajka
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
w warcie/pzu, dokładnie nie wiem
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski tak, ale widocznie było wykupione przed okresem 10 lat. Dziś mi moja ubezpieczalnia powiedziała, że powyżej 10 lat nie da rady chyba, że wykupi się przed i będzie przedłużać. 2 lata temu sprowadzona od szkopów z przebiegiem 90kkm~
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
mój znajomy ma AC w astrze z 92 roku, płaci bodajże 800 zł, astra stan kolekcojenrski ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- wydaje mi się, że da się uratowac, jakiś tydzień temu był zderzak s4 na forum za 300 zł, też był poklejony i to nawet ładnie o tu tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/zderzak-s4-przod-273720/ chociaż tu może być gorzej:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
za jakis czas narazie ma slava a potem na chwile wraca do mnie a potem bedzie wolna zarezerwujesz mi w grafiku?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
piękna mrogalówa masz może wolną maszynkę do nadkoli?