Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. buenos dias:hi:
  2. a ja głownie obejrzeć banana milk
  3. Ty masz podłączone obrysy pod halogeny, tj przycisk halogneów, których nie masz tak bylo najprościej
  4. myślałem, że mowa o wsadzie, a jednak kodowane to nie wsad
  5. Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli? da się, ale to byś musiał jakiś przedliftowy wsad wrzucic, a co za tym idzie, o ile w ogoóle to możliwe to znikną Ci opcje pełnego fisu, ja mam zmasowane czujniki oprócz sprysków, i wszystko hula, być może coś nie styka, albo pin nie ten w czerwonej kosteczce, no chyba, że masz szarą
  6. ja też za tydzień się pisze
  7. Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:
  8. masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:
  9. to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio no to nie ma co płakać a Ty Czorny dawno na forum a wcześnie zaglądasz do nas zawsze goniłem na spoty do zg, ale teraz często bywam w poznaniu, więc można się zgadać, w tym tyg mi nie pasuje, w przyszłym czemu nie
  10. medik mial 19', ja mam 18' ---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------
  11. to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio no to nie ma co płakać
  12. to miałeś szczęscie, mi ostatnio przejchali po tylnym boku, tylny błotnik jeśli można to tak nazwać do uratowania, tj polerka, zderzak zdarty do plastików, a gościa nie ma...
  13. Przyyebałeś w Peżota? Peżot to mój drugi samochód ktoś mi przyjebał na parkingu gościu uciekł? pierwszy mój post w tym wątku witam chłopaki:hi: jestem z Wolsztyna, także na spota muszę obowiązkowo wjechać
  14. btw, nie działa Ci link jak klikasz na sygnature w podpisie
  15. schludnie to wygląda, jak to masz zamocowane dokladnie do zderzaka, pozowlisz, że zmałpuje ten pomyśl
  16. czekałem, aż ktoś to napisze, zmienie na wiosnę, teraz nie ma sensu
  17. kierę?
  18. kilka shootów nowym aparatem a tu dla porównania wnętrza znalazłem
  19. ja mam proxime, jak klikniesz przycisk prog, zapalają się kierunki, dusisz obojętnie który przycisk pilota, kierunki migaja 2 albo 3 razy i to jest znak, że sie wgrał, pamięć kasuje się bodajże, przytrzymaniem guzika przez 5 sek
  20. jeżeli masz uniwersalny moduł centralnego zamka, tzn dołożony, u mnie jest przycisk prog i wchodza piloty 433mhz, np, otwieram samochód pilotem od garażu, może u Ciebie uda się tak ogarnąć
  21. Na przyszłość napisałem A co skóry to jak dla mnie numerem 1 jest ciągle Gliptone, mimo zbyt intensywnego zapachu skóry jak na mój nos Będzie cieplej to przyjrzę się dokładniej AIO do skóry z Angelwaxa bo jak na razie zapowiada się ciekawie czyli to, żeby była zgodność?
  22. temat rzeka:wink: -do skóry nic nie polecę bo nie używam -do plastików jak wyżej Natural Look, oczywiście wcześniej porządne mycie -wosk to tylko czubek góry lodowej, najważniejsze jest przygotowanie powierzchni czyli usunięcie zanieczyszczeń, smoły itd - później korekta (czyli polerka) lakieru, na koniec jego odżywienie i dopiero wosk nie streszczę Ci wszystkiego, poczytaj tego bloga:wink: Polerowanie maszynowe – defekty, możliwości, efekty. Korekcja lakieru i nie tylko… | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Auto-detailing na dobry początek | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki orbitalnej. Poradnik Detailing World, autor-DaveKG | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Detailer.pl | Auto detailing | Kosmetyki samochodowe | Auto kosmetyki | Polerowanie lakieru | Akcesoria samochodowe | A szlifierkę odpuść ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie wielkie dzięki za linki,zaraz biorę się za czytanie, jakąś maszynę byś polecił(na początek może jakąś niskobudżetową) , może ew jakiś sklep w którym się zaopatrujesz, Gracjan, a do skóry, żeby była miękka i matowa?
  23. to ja bym musiał do plast dipa dokupic wiadro szpachlowki orientujesz się ile czarnego zeszło na dach, bo marzy mi się czarny
  24. do dipowania wystarczy odtłuścić? czy jak to się odbywa?
  25. US'y robią robote, do dziś załuje, ze jak robiłem bixy, nie dałem wyrezać usów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.