Treść opublikowana przez czorny_07
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
buenos dias:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja głownie obejrzeć banana milk
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ty masz podłączone obrysy pod halogeny, tj przycisk halogneów, których nie masz tak bylo najprościej
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
myślałem, że mowa o wsadzie, a jednak kodowane to nie wsad
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł a nie da się w vagiem zmienić kodowania licznika, żeby nie było kontrolki od hebli? da się, ale to byś musiał jakiś przedliftowy wsad wrzucic, a co za tym idzie, o ile w ogoóle to możliwe to znikną Ci opcje pełnego fisu, ja mam zmasowane czujniki oprócz sprysków, i wszystko hula, być może coś nie styka, albo pin nie ten w czerwonej kosteczce, no chyba, że masz szarą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też za tydzień się pisze
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
masz gdzieś fotę z bliska tego licznika, chciałbym obadac te ringi:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio no to nie ma co płakać a Ty Czorny dawno na forum a wcześnie zaglądasz do nas zawsze goniłem na spoty do zg, ale teraz często bywam w poznaniu, więc można się zgadać, w tym tyg mi nie pasuje, w przyszłym czemu nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
medik mial 19', ja mam 18' ---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio no to nie ma co płakać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to miałeś szczęscie, mi ostatnio przejchali po tylnym boku, tylny błotnik jeśli można to tak nazwać do uratowania, tj polerka, zderzak zdarty do plastików, a gościa nie ma...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyyebałeś w Peżota? Peżot to mój drugi samochód ktoś mi przyjebał na parkingu gościu uciekł? pierwszy mój post w tym wątku witam chłopaki:hi: jestem z Wolsztyna, także na spota muszę obowiązkowo wjechać
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
btw, nie działa Ci link jak klikasz na sygnature w podpisie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
schludnie to wygląda, jak to masz zamocowane dokladnie do zderzaka, pozowlisz, że zmałpuje ten pomyśl
-
[B5 APS] by czorny
czekałem, aż ktoś to napisze, zmienie na wiosnę, teraz nie ma sensu
-
[B5 APS] by czorny
kierę?
-
[B5 APS] by czorny
kilka shootów nowym aparatem a tu dla porównania wnętrza znalazłem
-
Kodowanie scyzoryka
ja mam proxime, jak klikniesz przycisk prog, zapalają się kierunki, dusisz obojętnie który przycisk pilota, kierunki migaja 2 albo 3 razy i to jest znak, że sie wgrał, pamięć kasuje się bodajże, przytrzymaniem guzika przez 5 sek
-
Kodowanie scyzoryka
jeżeli masz uniwersalny moduł centralnego zamka, tzn dołożony, u mnie jest przycisk prog i wchodza piloty 433mhz, np, otwieram samochód pilotem od garażu, może u Ciebie uda się tak ogarnąć
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Na przyszłość napisałem A co skóry to jak dla mnie numerem 1 jest ciągle Gliptone, mimo zbyt intensywnego zapachu skóry jak na mój nos Będzie cieplej to przyjrzę się dokładniej AIO do skóry z Angelwaxa bo jak na razie zapowiada się ciekawie czyli to, żeby była zgodność?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
temat rzeka:wink: -do skóry nic nie polecę bo nie używam -do plastików jak wyżej Natural Look, oczywiście wcześniej porządne mycie -wosk to tylko czubek góry lodowej, najważniejsze jest przygotowanie powierzchni czyli usunięcie zanieczyszczeń, smoły itd - później korekta (czyli polerka) lakieru, na koniec jego odżywienie i dopiero wosk nie streszczę Ci wszystkiego, poczytaj tego bloga:wink: Polerowanie maszynowe – defekty, możliwości, efekty. Korekcja lakieru i nie tylko… | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Auto-detailing na dobry początek | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki orbitalnej. Poradnik Detailing World, autor-DaveKG | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Detailer.pl | Auto detailing | Kosmetyki samochodowe | Auto kosmetyki | Polerowanie lakieru | Akcesoria samochodowe | A szlifierkę odpuść ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie wielkie dzięki za linki,zaraz biorę się za czytanie, jakąś maszynę byś polecił(na początek może jakąś niskobudżetową) , może ew jakiś sklep w którym się zaopatrujesz, Gracjan, a do skóry, żeby była miękka i matowa?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
to ja bym musiał do plast dipa dokupic wiadro szpachlowki orientujesz się ile czarnego zeszło na dach, bo marzy mi się czarny
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
do dipowania wystarczy odtłuścić? czy jak to się odbywa?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
US'y robią robote, do dziś załuje, ze jak robiłem bixy, nie dałem wyrezać usów