Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
w planie były alu 16' jakieś ori, ale bixy lepszy mod:decayed: ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Ustalone już zostało dawno na tym forum, że stal tylko goła. Ja narazie twardo w letnim setupie. ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- Od czego ta dwururka? dokładnie stal tylko goła:wink: dwururka z diesla od passata fl(sama końcówka)
-
[B5 APS] by czorny
To teraz aby to jakoś pasowało, zmień silnik na diesla full przelot w 1,6:polew: ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 22:39 ---------- wjechały kierunki USA:wink: ---------- Post dopisany 07-11-2012 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:50 ---------- bixy na pokładzie + palniki 4300k = raj dla oczu:jerk: ps. mój zimowy setup bez komentarza:bag:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nadal borykam się z problemem temperatury, mainowicie, podłączyłem się bezpośrednio pod czujnik temp przed chłodnica i cały czas pokazuje mi temperaturę ujemną, odbiegającą od rzeczywistej, jak to ugryźć?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
mialem u siebie 6000k do tego wypalone soczewki, nie było widać normalnie w nocy, a jak przychodził deszcz to porażka, teraz czekam na odbiór lamp od gwertego i wrzucam 4300k d2s:wink:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
oddam swoje 1,6 za to "padło" w gratisie dorzuce brata i krate browarów:decayed:
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
dzięki, tak zrobie, nie jest to jakieś rażące, ale denerwuje:decayed:
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
tylko pozazdrościć takiej gabloty, dźwięk powalający:jerk:
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
też tak mam podpięte, tylko przy włączonym kierunkowskazie miga przycisk halogenów
-
[B5 APS] by czorny
dowcipnisie:decayed: dzisaj wyrezałem dwururkę, sama koncówka z diesla, scięte konce, na to przyjdą jakieś tam nakładki:wink:
-
[B5 APS] by czorny
one sa w polerce, mają pełno wżerów, w polerce raczej nie do uratowania:wink:
-
[B5 APS] by czorny
1.6 dało się uratować, bez kosztów ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- nie mam pomysłu na kolor moich bbsów, jakieś propozycję? ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------
-
[B5 APS] by czorny
taa, demontaż nadwozia to około 8 - 10 śrub:wink:
-
[B5 APS] by czorny
aktualnie brak floty, ale będę o Tobie pamiętał, musze wyrobić kartę stałego klienta:decayed: ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- A jak wtyczke wepniesz jedna w druga to co tez bedzie zawijalo? Na jedno wychodzi wtyczka albo na ostro tak mi sie wydaje chyba ze sie myle:decayed: w taśmie się nie zawinie, od poduszki i klaksonu też Ci sie nie zawija:wink: ---------- Post dopisany 14-10-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 09:20 ---------- po tygodniowym przestoju, serce znów bije:banan: projekt na długie zimowe wieczory:jerk:
-
swap 1,6 adp na 1,8
dzięki za wszystkie odpowiedzi, czas działać
-
swap 1,6 adp na 1,8
z miła chęcią wrzucił bym 1,8T, ale po prostu mnie nie stać, auto jest potrzebne, gdyby to było moje drugie auto to na pewno bym coś naskrobał, a niedawno utopiłem pełno kasy w 1,6 rozrzad, olej, filtry, swiece, plyny, a ten 1,8 mam do kupienia za 0,8k
-
swap 1,6 adp na 1,8
czyli musze drapnąć, silnik + kolektor ssacy, kolektor wydechowy tylko do rozgalezienia na 2 rury, sterownik i wiązka i powinno hulać tak?
-
swap 1,6 adp na 1,8
przedlift, 95 albo 96
-
swap 1,6 adp na 1,8
obdywa? sterownik i komputer miałem na myśli to oczywiste,
-
swap 1,6 adp na 1,8
Witam, z racji tego, że mój silnik zakończył swój żywot, a kolega stargał angola z silnikiem 1,8, więc moje pytanie brzmi, czy jak wrzuce tylko blok silnika z 1,8, caly mój dotychczasowy osprzęt będzie pasował, mam na myśli klime, kolektor ssacy wydechowy, skrzynie, czy będe musiał coś zmieniać, nie chce przekładać całego osprzętu 1,8 ponieważ utopiłem kase w 1,6 i mam zamiar ciąć koszty, czekam na odpowiedzi:wink:
-
[B5 APS] by czorny
ta, ale jak krecisz kierownica to będziesz zawijał kable na kolumnnie hahah:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
ta pod poduszką musi być inna niż standardowa, na zakończeniu kabli od przycisków + i - mam kostke, a nie mam miejsca w taśmie, żeby ją wpiąc, dlatego trzeba czaić na ori taśme od tipa:wink: tzn na ostro?
-
[B5 APS] by czorny
fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic? nie miałem kiedy:bag: jak zrobi się zimno, zajmę się środkiem:wink: czekam, ja mysle moze sterowanie tempomatu podpiac jak sie da, np plus przyspiesza a minus hamuje:decayed: można, tylko nie ogarnąłem jeszcze taśmy pod tiptronica, nigdzie nie mogłem jej znaleźć, jak wetkasz wtyczkę w taśme to 70% sukcesu, bo później robisz co chcesz:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
myślę o tym, ale na dzień dziesiejszy nie mam takiej floty, a uszczelka żarła mi płyn hamulocwy i olej jak smok, nie mówiąc już o kompresji i paliwie, w koncu bym zbańczył ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- fajna kiera:decayed: rozkminiles cos z tymi przyciskami czy nic? nie miałem kiedy:bag: jak zrobi się zimno, zajmę się środkiem:wink:
-
[B5 APS] by czorny
4zl za jeden dekor + 2x tubki butaprenu:decayed: ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- jeszcze czarny sufit Jeszcze troche:jerk: ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 20:14 ---------- natchneło mnie dzisaj, więc przyszedł czas i na uszczelke + zawory:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
konsoli nie ruszam, radia też nie, strata czasu, poluje na 2din:slina: