Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej Najwięcej robi tu chyba dobra gleba W serii wyglądało by to jakbyś jezdził szrotowozem bez gustu albo jak z wielkim czerwonym napisem DEVIL na tylnej szybie haha
  2. hahaahhaha, to wiele tłumaczy
  3. Czytając odpowiedzi, stwierdzam, że każdy ma odmienną wizję :kox:
  4. same lusterka będą średnio wyglądać, ale jakbyś obkleił do tego emblemat w grillu już by wyglądało ;D
  5. To miałeś farta , ja czekam i nic sie nie dzieje
  6. Czy samo wycziszenie klapy da lepsze rozchodzenie sie basu po aucie, jeśli mam tube, czym to robiłeś?
  7. Oczywiście, całkowicie się zgadzam
  8. Nikt Cie nie prosił o wypowiedź jakie elementy Ty byś obkleił?
  9. Wielkie dzięki, myślałem, że jest to droższy interes
  10. @Kowi97 kwsestia gustu Pozostaje pytanie jak to zrobić, żeby wyglądało tak jak na zdjęciach, bo to wygląda po prostu na okleinę..
  11. Nie mam aktualnej, ale błotnik od strony pasażera i naklejki nachodzące na przedni zderzka
  12. Chciałbym Dużo fajnych fur na glebie znajdziecie http://www.facebook.com/lowered.eu
  13. Witam, bardzo podoba mi się stylizacja jak na poniższych zdjęciach, mianowicie chodzi o te naklejki, jak myślicie, czy oni pokrywają je lakierem bezbarwnym, czy w ogółe to sie wam podoba? :>
  14. ja za wahacze łapie, ale za ten rancik tez mozna
  15. Ja też kupiłem za 28 zł w lokalnym motoryzacyjnym, wskazóweczka stoi dęba na 90, a na kilmatronicu pokazuje mi 97
  16. COD: modern warfare 3, Battlefield 3 <33333 XBOX
  17. Płyn zimowy do spryskiwaczy Statoil -22, Polecam
  18. U mnie też słychać chrupanie(a do tego czuć wszystko na kierdzie), w szczególności, gdy podjeżdżam pod krawężnik, mechanik zdiagnozował górny wahacz, czekam do środy na wymianę
  19. Też mi sie kiwa, stelaż cały więc pozostaje chyba luz na prowadnicach, do tego mam złamane z jednej strony oparcie
  20. Uroki KATA na LPG Również mam 1,6 bez lpg i na zimnym zawsze mi leci woda
  21. Niedawno zmieniałem klocki hamulcowe tylnie, po odpowietrzeniu układu było wszystko ok ważne jest czy wkręciłeś tłoczek? jeżeli tak spróbuj odpowietrzyć układ, warto też dodać ze klocki układaja się z 500km ;P
  22. Jeśli masz nie oryginalne radio możesz sprawdzić czy nie jest włączone na stałe i ciągle pobiera prąd(tuba wzmacniacz, wzmacniacz glosnikow w półce,tak jak było w moim przypadku)
  23. Myślę, że 500 zł to będzie dobra cena dzięki i czekam na więcej odpowiedzi
  24. Witam, otóz moje pytanko brzmi ile mogę żądać, za felgi jak na zdjęciu dodam ze opony maja 6mm bieżnika są w dobrym stanie, na 2 felgach jest przetarcie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.