Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Wygląda fajnie bo jest zrobione ze smakiem, zawiecha i koło dopełnia, a zobacz jak by to wygladało w serii, kazdy by myślał ze koleś nie pomalował w kolor to obkleił bo taniej Najwięcej robi tu chyba dobra gleba W serii wyglądało by to jakbyś jezdził szrotowozem bez gustu albo jak z wielkim czerwonym napisem DEVIL na tylnej szybie haha
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
hahaahhaha, to wiele tłumaczy
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą przy wyszych prędkościach
Polecam termostat WAHLER
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Czytając odpowiedzi, stwierdzam, że każdy ma odmienną wizję :kox:
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
same lusterka będą średnio wyglądać, ale jakbyś obkleił do tego emblemat w grillu już by wyglądało ;D
-
[ALL B5] Ile mogę żądać za takie fele?
To miałeś farta , ja czekam i nic sie nie dzieje
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
Czy samo wycziszenie klapy da lepsze rozchodzenie sie basu po aucie, jeśli mam tube, czym to robiłeś?
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Oczywiście, całkowicie się zgadzam
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Nikt Cie nie prosił o wypowiedź jakie elementy Ty byś obkleił?
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Wielkie dzięki, myślałem, że jest to droższy interes
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
@Kowi97 kwsestia gustu Pozostaje pytanie jak to zrobić, żeby wyglądało tak jak na zdjęciach, bo to wygląda po prostu na okleinę..
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Nie mam aktualnej, ale błotnik od strony pasażera i naklejki nachodzące na przedni zderzka
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Chciałbym Dużo fajnych fur na glebie znajdziecie http://www.facebook.com/lowered.eu
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Witam, bardzo podoba mi się stylizacja jak na poniższych zdjęciach, mianowicie chodzi o te naklejki, jak myślicie, czy oni pokrywają je lakierem bezbarwnym, czy w ogółe to sie wam podoba? :>
-
[ALL B5] Gdzie podłożyć bloczek po podniesieniu auta
ja za wahacze łapie, ale za ten rancik tez mozna
-
[ALL TDI] Uszkodzony czujnik czy termostat?
Ja też kupiłem za 28 zł w lokalnym motoryzacyjnym, wskazóweczka stoi dęba na 90, a na kilmatronicu pokazuje mi 97
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
COD: modern warfare 3, Battlefield 3 <33333 XBOX
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Płyn zimowy do spryskiwaczy Statoil -22, Polecam
-
[B5 AHL] Trykotanie i chrupanie przy skrecaniu
U mnie też słychać chrupanie(a do tego czuć wszystko na kierdzie), w szczególności, gdy podjeżdżam pod krawężnik, mechanik zdiagnozował górny wahacz, czekam do środy na wymianę
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy naprawa
Też mi sie kiwa, stelaż cały więc pozostaje chyba luz na prowadnicach, do tego mam złamane z jednej strony oparcie
-
[B5 ADP] Pluje woda z tłumika
Uroki KATA na LPG Również mam 1,6 bez lpg i na zimnym zawsze mi leci woda
-
[ALL B5] Zapowietrzony?
Niedawno zmieniałem klocki hamulcowe tylnie, po odpowietrzeniu układu było wszystko ok ważne jest czy wkręciłeś tłoczek? jeżeli tak spróbuj odpowietrzyć układ, warto też dodać ze klocki układaja się z 500km ;P
-
[B5 AJM] Rozładowuje akumulator
Jeśli masz nie oryginalne radio możesz sprawdzić czy nie jest włączone na stałe i ciągle pobiera prąd(tuba wzmacniacz, wzmacniacz glosnikow w półce,tak jak było w moim przypadku)
-
[ALL B5] Ile mogę żądać za takie fele?
Myślę, że 500 zł to będzie dobra cena dzięki i czekam na więcej odpowiedzi
-
[ALL B5] Ile mogę żądać za takie fele?
Witam, otóz moje pytanko brzmi ile mogę żądać, za felgi jak na zdjęciu dodam ze opony maja 6mm bieżnika są w dobrym stanie, na 2 felgach jest przetarcie :>