Treść opublikowana przez Etna
-
Zamiennik kompresora
Ja kupowałem u nich regenerowany, od czterech lat śmiga bez problemów.
-
Spryskiwacze Xenonów - Problem
Ja u siebie przetestowałem 4 różne zamienniki pompek z allegro i z każdym był jakiś problem. Jak chcesz mieć spokój to załóż ori.
- wibracje
-
Maglownica do wymiany. Pomocy
Ja kilka maglownic regenerowałem u gościa pod Warszawą w Kobyłce. Wiem też, że kilku znajomych z Kraju wysłało do niego. Nikt nie narzekał nie było żadnego kwasu. Jeśli chcesz jutro mogę Ci podać do niego namiary.
- wibracje
-
wibracje
Witajcie, Mam takie zapytanie. Staram się pozbyć wibracji podczas zwiększania obrotów silnika. Poduszki silnika (wszystkie) wymienione, pod skrzynią też. Przeguby w porządku, kwestia skrzyni też wykluczona. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać dalej przyczyny? Pozdrawiam Marcin
-
Instalacja fotelika dzieciecego Romer w avancie
Nie życzę Ci źle ale w razie wypadku ten zaczep guzik da pas musi być zaczepiony ospecjalne ucho którego audi nie ma. To tak jakby isofixa na kropelke przykleić no przecież się trzyma ;-) Zgoda tylko dodatkowe mocowanie jest dodatkową opcją. Główne mocowanie to isofix top tether ma za zadanie usztywnić oparcie i nie występuje we wszystkich fotelikach z isofix
-
Spryskiwacze ksenonów
Ja bym proponował zacząć od sprawdzenia pompki. U mnie przy takich objawach to ona nie domagała(tani i dobry zaminiennik z allegro ).
-
Instalacja fotelika dzieciecego Romer w avancie
My u siebie dołożyliśmy isofix zakupiony na allegro. Montaż to 3 min, dwie śrubki. Dodatkowy pas zaczepiamy w bagażniku na oczku w podłodze do mocowania siatki. Fotelik tez Romer.
-
Podgrzewanie Foteli .
U mnie w pół skórach po wymianie maty na nową w jednym nie było różnicy w tempie nagrzewania. Ale zdecydowanie wolniej niż w welurach które były wcześniej.
-
jaki tlumik srodkowy przelotowy do wyciszenia
Ja we wszystkich swoich autach zakładałem Magnaflowy, jak do tej pory super jakość wykonania. W dłubanym Volvo 2,5 turbo 3 cale przelot najpierw założyłem ogromną środkową puchę robioną na zamówienie, bo było na nią miejsce a mnie zależało na komforcie "akustycznym". niestety w trasie w zakresie 3-4,5 tyś obrotów było nie do zniesienia na dłuższą metę. wymieniłem na Magna i jest super. Nie słyszałem jeszcze od żadnego znajomego który modyfikował by wydech i wkładał Magna negatywnych opinii, może poza jednym dla którego było za cicho (właściciel Civica)
-
buczenie pompy i piana w zbiorniku wspomagania
Miałem podobne objawy, u mnie powodem była nieszczelność w układzie. poluzowana opaska. Po wymianie problem poszedł precz.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Koledzy, czy czas działania sprysków jakoś się gdzieś ustawia czy to jest niezmienialne?
-
Mocowanie bagażu wewnętrznego na szynach A6 C6
Czy ktoś próbował robić patent żeby listwy nie wystawały ponad poziom podłogi?
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Co się niby miało by w skrzyni wyrobić ? Ja uważam że dalej problem tkwi w sprzęgle.. Powiem Ci jak wreszcie zbiorę się w sobie i zabiorę za skrzynię. Jaki problem w sprzęgle?
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Ja u siebie nie miałem stukania tylko falowanie na wolnych obrotach...
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Przy jakim przebiegu wymieniłeś?
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Nie miałem, raz musiałem czekać 2 tyg na zwrot kasy, a za drugim razem chcieli zwalić winę na warsztat, w którym zmieniałem, ale ich pech że to warsztat któremu oni sami zlecają naprawy skrzyń
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Na wysoki połysk
-
Parowanie szyb po wyłączeniu klimatyzacji
Ja bym zaczął od wymiany kabinowego , u mnie wyłączanie klimy powodował problem z kompresorem może warto go sprawdzić.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Autko super
-
wspomaganie+ servotronic stuki
U mnie przy podobnych objawach przyczyną była pompa wspomagania, nie dawała równego ciśnienia. Regeneracja załatwiła sprawę.
-
Wybita prawa koncowka drazka kierowniczeego , proszę o porade
Wymieniaj parami, będziesz tylko raz robić geometrię. Lem posłuży na pewno dłużej.
-
Koło dwumasowe MULTITRONIC
Miałem podobne objawy po wymianie dwumasy i reklamowałem je 3 razy i za każdym razem było to samo. Do tego pojawiały się dziwne wibracje w zakresie 1400 - 2000 obrotów ( takie jak by ślizganie się sprzęgła, poszarpywanie) W końcu dałem sobie spokój. Bart-S mówi że za późno została wymieniona dwumasa i coś się wyrobiło w skrzyni.
-
skrzynia automat w S4
tak też pewnie zrobię