Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Etna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Etna

  1. Etna odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja kupowałem u nich regenerowany, od czterech lat śmiga bez problemów.
  2. Ja u siebie przetestowałem 4 różne zamienniki pompek z allegro i z każdym był jakiś problem. Jak chcesz mieć spokój to załóż ori.
  3. Etna odpowiedział(a) na Etna temat w 1.9TDI
    Skrzynia robiona u Bartka, bo od wibracji uszkodził się sterownik w skrzyni. Obciążenie nie ma znaczenia. Kompresja w normie.
  4. Ja kilka maglownic regenerowałem u gościa pod Warszawą w Kobyłce. Wiem też, że kilku znajomych z Kraju wysłało do niego. Nikt nie narzekał nie było żadnego kwasu. Jeśli chcesz jutro mogę Ci podać do niego namiary.
  5. Etna odpowiedział(a) na Etna temat w 1.9TDI
    Pompowtryski wymieniane, gniazda tulejowane bo były wyrobione, dwumasa tez odpada. Na razie nie mam możliwości podpięcia kompa. Ostatnio błędów nie było żadnych, a wibracje były.
  6. Etna opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witajcie, Mam takie zapytanie. Staram się pozbyć wibracji podczas zwiększania obrotów silnika. Poduszki silnika (wszystkie) wymienione, pod skrzynią też. Przeguby w porządku, kwestia skrzyni też wykluczona. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać dalej przyczyny? Pozdrawiam Marcin
  7. Nie życzę Ci źle ale w razie wypadku ten zaczep guzik da pas musi być zaczepiony ospecjalne ucho którego audi nie ma. To tak jakby isofixa na kropelke przykleić no przecież się trzyma ;-) Zgoda tylko dodatkowe mocowanie jest dodatkową opcją. Główne mocowanie to isofix top tether ma za zadanie usztywnić oparcie i nie występuje we wszystkich fotelikach z isofix
  8. Etna odpowiedział(a) na karol 488 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja bym proponował zacząć od sprawdzenia pompki. U mnie przy takich objawach to ona nie domagała(tani i dobry zaminiennik z allegro ).
  9. My u siebie dołożyliśmy isofix zakupiony na allegro. Montaż to 3 min, dwie śrubki. Dodatkowy pas zaczepiamy w bagażniku na oczku w podłodze do mocowania siatki. Fotelik tez Romer.
  10. Etna odpowiedział(a) na nut3r93 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie w pół skórach po wymianie maty na nową w jednym nie było różnicy w tempie nagrzewania. Ale zdecydowanie wolniej niż w welurach które były wcześniej.
  11. Ja we wszystkich swoich autach zakładałem Magnaflowy, jak do tej pory super jakość wykonania. W dłubanym Volvo 2,5 turbo 3 cale przelot najpierw założyłem ogromną środkową puchę robioną na zamówienie, bo było na nią miejsce a mnie zależało na komforcie "akustycznym". niestety w trasie w zakresie 3-4,5 tyś obrotów było nie do zniesienia na dłuższą metę. wymieniłem na Magna i jest super. Nie słyszałem jeszcze od żadnego znajomego który modyfikował by wydech i wkładał Magna negatywnych opinii, może poza jednym dla którego było za cicho (właściciel Civica)
  12. Miałem podobne objawy, u mnie powodem była nieszczelność w układzie. poluzowana opaska. Po wymianie problem poszedł precz.
  13. Koledzy, czy czas działania sprysków jakoś się gdzieś ustawia czy to jest niezmienialne?
  14. Czy ktoś próbował robić patent żeby listwy nie wystawały ponad poziom podłogi?
  15. Etna odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Co się niby miało by w skrzyni wyrobić ? Ja uważam że dalej problem tkwi w sprzęgle.. Powiem Ci jak wreszcie zbiorę się w sobie i zabiorę za skrzynię. Jaki problem w sprzęgle?
  16. Etna odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Ja u siebie nie miałem stukania tylko falowanie na wolnych obrotach...
  17. Etna odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Przy jakim przebiegu wymieniłeś?
  18. Etna odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Nie miałem, raz musiałem czekać 2 tyg na zwrot kasy, a za drugim razem chcieli zwalić winę na warsztat, w którym zmieniałem, ale ich pech że to warsztat któremu oni sami zlecają naprawy skrzyń
  19. Ja bym zaczął od wymiany kabinowego , u mnie wyłączanie klimy powodował problem z kompresorem może warto go sprawdzić.
  20. U mnie przy podobnych objawach przyczyną była pompa wspomagania, nie dawała równego ciśnienia. Regeneracja załatwiła sprawę.
  21. Wymieniaj parami, będziesz tylko raz robić geometrię. Lem posłuży na pewno dłużej.
  22. Etna odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Miałem podobne objawy po wymianie dwumasy i reklamowałem je 3 razy i za każdym razem było to samo. Do tego pojawiały się dziwne wibracje w zakresie 1400 - 2000 obrotów ( takie jak by ślizganie się sprzęgła, poszarpywanie) W końcu dałem sobie spokój. Bart-S mówi że za późno została wymieniona dwumasa i coś się wyrobiło w skrzyni.
  23. tak też pewnie zrobię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.