Treść opublikowana przez Krzysiekcalibra
-
sportowe zawieszenie
a ja mam takie dość śmieszne pytanie : czy zawieszenie BA od BE różni się tylko sprężynami czy amorki też są inne ?? pytam ponieważ mam sprężyny -40 ale na seryjnych amorach BA i jest nisko ale za miękko, na zakrętach auto się wychyla i trochę nim buja a na progach zwalniających mimo że jadę 20km/h to i tak dobijam spodem do progu więc myślałem żeby wsadzić te sprężyny na amorki BE ale nie wiem czy to coś zmieni czy muszę wsadzić sportowe amory
-
Problem z rezerwa paliwa
no to jak się wskazówka paliwa zatrzymała na 3/4 to ją wyciągnij zrób jeszcze raz test zegarów żeby reszta wskazówek zatrzymała się na środku i włóż wskazówkę od paliwa też na środek i zrób test zegarów i zobacz czy idzie do końca i czy zatrzymuje się w połowie jak tak to wystarczy sprawdzić czy będzie równo się zapalała rezerwa tak jak powinna i po sprawie powinno byc
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
Koledze chyba chodziło jak by zmieniał licznik
-
Problem z rezerwa paliwa
sprawdź najpierw vagiem czy na teście zegarów wskazówka od paliwa dochodzi do końca i staję równo na połowie to wyeliminujesz zegary
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
właśnie wychodzę jaki nikt ci nie pomoże to za godzinkę jestem i ci napiszę co pokolei robić
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
no właśnie bo sterownik puszcza sygnał do transpondera w kluczyku i nie dostaje od niego odpowiedzi bo nie jest przyuczony w 99r nie adoptuje się immo do ecu tylko kluczyk do immo i wtedy ecu odblokuje sygnał, nie chcę cię namawiać żebyś to zrobił ale spróbuj nic nie tracisz a możesz rozwiązać problem
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
rozumiem że na starym sterowniku kontrolka od immo gaśnie a na nowym nie tak ??
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
powiem taj jak jeśli nie gaśnie ci kontrolka od immo na zegarach to musisz przyuczyć kluczyki innej rady na to nie ma a jeśli ty nie chcesz tego robić to raczej nie uda ci się rozwiązać problemu
-
Problem z alarmem i centralnym zamkiem
oświetlenie bagażnika też jest w kostkach idących do pompki więc jak tam była woda to mogła coś uszkodzić dalej się upieram na podmiankę pompki i wtedy zobaczysz
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
no to w 99r nic nie trzeba robić wystarczy w 17 instrument się zalogować pinem później adaptacja kanał 21 później w pole kluczyków dajesz 0 test save i jeszcze raz to samo tylko zamiast 0 wpisujesz ilosc kluczyków które masz dajesz znowu test save i po koleji wkładasz te kluczyki aż immo zgaśnie ostatnim odpalasz auto kasujesz wszystkie błędy w liczniku i w ecu i powinno działać
-
Montaż czujnika poziomu paliwa z audi a6
aha no to w takim razie będzie pasował
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
ale z tego co się orientuje to właśnie musisz zaadoptować kluczyk do immo żeby ecu odblokował blokadę
-
Montaż czujnika poziomu paliwa z audi a6
czujnik będzie pasował tylko jak masz licznik z a6 i czujnik z a4 i pokazuje dobrze paliwo to znaczy że coś we wsadzie licznika lub w czujniku było zmieniane bo czujnik z a4 w zegarach z a6 pokazywał by na odwrót paliwo czyli jak byś miał pełny bak to pokazywał by że nie masz paliwa więc jak teraz wsadzisz czujnik z a6 to może on pokazywać na odwrót paliwo bo znowu trzeba będzie zmienić we wsadzie licznika
-
FIS - wyswietlanie spalania
jak kupisz z też kupisz polifta to wszystko pasuje tylko trzeba jedną kostkę dorobić i kilka kabelków zmasować
-
Problem z elektryką przy tylniej wycieraczce - AVANT
Faktycznie źle przeczytałem no to może wystarczyć podmienić manetkę od wycieraczek i zobaczyć czy będzie chodziła
-
Problem z elektryką przy tylniej wycieraczce - AVANT
problem napewno nie tkwi w manetce tylko w silniczku tylnej wycieraczki one bardzo często się zapiekają i przestają działać musisz wyjąć silniczek rozkręcić go na czynniki pierwsze wyczyścić i powinno działać tylko musisz go rozebrać dokładnie bo to się zapieka ten trzpień który obraca wycieraczką
-
FIS - wyswietlanie spalania
na 1/2 fis nie da rady ustawić żeby pokazywał spalanie tylko pełny fis ma takie coś a druga sprawa jeżeli temp. i wskaźnik paliwa wariuje to albo zmienić czujnik temp i pływak albo licznik do wymiany
-
VAG 106.0 problem z instalacją na windows 7 64bit
tryb zgodności nic nie da ja próbowałem wszystkiego tylko emulator xp lub po prostu win xp
-
VAG 106.0 problem z instalacją na windows 7 64bit
z doświadczenia wiem że chyba żaden vag nie chodzi na win 7 wszystko śmiga na xp
-
Problem z alarmem i centralnym zamkiem
kolego wg mnie powinieneś zajrzeć do pompki centralnego zamka w bagażniku po prawej stronie pod wykładziną skoro otwiera tylko drzwi kierowcy a reszty nie i masz problemy z oświetleniem wnętrza to na początku bym to sprawdził alarm też może fiksować od centralnego
-
Zimny silnik a na vagu czujnik pokazuje 50c..
nie wiem jak na vagu ale u mnie na klimatroniku temp silnika na dzień dobry jest 30st więc nie wiem czy wymiana czujnika coś da zobacz poprostu czy jak dojdzie do np do 63st to czy skazówka się ruszy i będziesz wszystko wiedział
-
[B5 AVV] Problem z kontrolką paliwa i wskaźnikiem
Panowie ja mam podobny problem mianowicie wskaźnik paliwa nie dochodził do końca jak tankowałem do pełna a na rezerwie mogłem przejechać 260km więc wyjąłem pływak i go przeczyściłem od tej pory nic się nie zmieniło a wskazówka raz działała a raz leżała i w ogóle nie reagowała zmieniłem licznik na pełnego fisa ale dalej było to samo ze wskaźnikiem, postanowiłem wymienić pływak kupiłem używkę ale o tym samym numerze i teraz pokazuje pływak ilość paliwa (nie wiem czy dobrze ale pokazuje) ale niestety nie zgrywa się z rezerwą mianowicie na liczniku jest lekko ponad rezerwą a rezerwa już się pali i moje pytanie czy można jakoś zsynchronizować rezerwę ze wskaźnikiem na liczniku żeby rezerwa zapalała się jak wskazówka jest w polu czerwonym a nie jeszcze przed nim?? dodam że skazówka jest wyskalowana dobrze bo na teście idzie do końca i zatrzymuje się w połowie tak jak być powinno.
-
Poszycie , plastik tylnej klapy audi a4 b5 avant
Mam pytanie chodzi mi o tapicerkę, poszycie, listwę plastikową nie wiem dokładnie jak to nazwać tylnej klapy audi a4 b5 avant czy pasuje z przedlifta do polifta ?? czy tam były takie same klapy czy całkiem inne ??
-
Problem z alarmem i samoczynnym odsuwaniu się przednich szyb...
nie da się wyłączyć alarmu tak żeby centralka działała chodziło mi o to żeby odłączyć całkowicie alarm razem z centralką i kupić alarm z centralką i podłaczyć
-
Problem z alarmem i samoczynnym odsuwaniu się przednich szyb...
jeżeli to nie oryginalny alarm to nie wyłączysz nic vagem zawsze żeby znaleźć centralkę możesz iść po kabelku od syrenki i dojdziesz do centralki, widzę że niezłe jaja masz z tym alarmem ja bym kupił poprostu jakiś inny alarm i podłączył prawidłowo a tamten zdemontował lub wyłączył