Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty Puławskie
Hehe to częste te spociki u Was;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Ja chyba będę na miejscu to bym w końcu przyjechał się przywitać :-) Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Ale jakoś kolegi nie przyuważyłem, za mną jechała ciężarówka, albo jakiś dostawczak już nie pamiętam. Ale audi nie przyuważyłem, nie wiem czy na stacji jakieś nie stało ale nie a4 chyba:-P Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Były już takie z kupionym autkiem. Te wąskie nad przeciwmgielnymi mam pomarańczowe cale. Sprawdze czy i kiedy ta żarówka się świeci, ostatnio montowałem inny przełacznik, bo nie miałem tylnych przeciwmgielnych we włączniku świateł a żarówki były o dziwo Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja? Nic na pw nie mam Tapatalk czemu tak te sportcontact polecacie, takie dobre? bo ja się skłaniam ku optigripom, ale wszystko rozważę
-
Mycie silnika 2.0 TDI - zima
Jak 2.0 tdi, to może nie brf tylko BRE? :-) Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ano, to do mnie z tym Wronowem;-) Tapatalk
-
Spotkania na drodze
A to ja, jadąc z puław przypomniałem sobie, że kluczy nie wziąłem do biura :-D Lepiej tak, niż jakbym pod firmą na to wpadł;-) Pozdrawiam:-) Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
naszukałem sie tych felg i chciałbym te, a na forum nie widziałem, żeby ktoś je sprzedawał, bo tak bym pewnie brał. a nie chce zmieniać, bo już sie na te sline'owe nastawiłem poszukam jszcze po allegro, na forum bym o tyle wolał, że pewniejsze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
krzykneli mi za te felgi 1900, troche śmiesznie bo z oponami chciał 2499 ale mniejsza o to, czy 1900zł to nie za dużo? rozumiem, że ori audi ale to fele 2005-2007 rocznik, nie przesadził tak, ze 400zł? czy jednak nie i brać jeśli proste, bo na zdjęciach to nawet ranty nie zdarte są. z kolei znalazłem inną aukcje, gdzie chce 1400, ale ranty do zrobienia i troche porysowane felgi, a nie wiem ile by malowanie i robienie rantów wyniosło... czemu conti akurat? takie dobre? wiem, że optigripy dobre na mokrym są.
-
Spoty LRY - odwołane
oj tam, akurat miałem czas, żeby napisac i fotke ściągnąc:P
-
Spoty LRY - odwołane
Ale te lampy co masz to są USA? Czy wkładałeś xenony europejskie? Masz obrysówki pomarańczowe w nich? Moja lampa ma 3 żarówki (wg foto poniżej kolejno od prawej): xenon D1S chyba (nie zagłębiałem się jeszcze w temat żarników), jedna pod drugą W5W - postojowa i duża P21W od świateł dziennych, no i w narożniku lampy pratycznie niewidoczna jak patrzymy na lampę H7 od doświetlania zakrętów. (moja lampa): http://s8.postimage.org/bwe17ndo5/lampa_cc.jpg Widocznie lampa USA różni się nie tylko obrysem od europejskiej. A masz spryski w zderzaku przy tym xenonie USA? u mnie to tak wygląda: wychodzi na to, że dzienne też są, hm czyli to tylko kwestia kodowania? bo jak przełącznik jest na auto to świecą xenony
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Też tak myślę, odnośnie felgi, z resztą katalogowo to fela sline a do tego mi się podoba:-) Conti contact coś tam 5? Zobacze, na alle widziałem te fele z oponami jak wyżej, może podmienią, ja lubie optigripy i w sumie tylko te znam:-P Wiecie może czy ktoś zajmujący się felgami, zmianą kół itp, pozna czy felga była prostowana? Wiadomo, że na aukcji napiszą, że nigdy nie prostowana i, ze proste, ale czy można to sprawdzić? Nie znam się na tym. Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kombinowałem i wymyśliłem:P znalazłem ulotke w necie od b7, sprawdziłem fele od sline i znalazłem na alledrogo i na 90% wezme te, ładne i 100% dopasowania do modelu na alle są tylko z oponami, na jednej aukcji z BRIDGESTONE POTENZA RE050A, jestem fanem goodyearów, ale to bym przeżył, tylko dotki opon to: 1010 2109 0609 4609, więc już hm leciwe i nie wiem czy takie jest sens brac. czy dogadywac się by młodsze dał i inne, jest jeszcze jedna aukcja może u innego się dogadam. ale fele chyba ładne i nie zbyt udziwnione
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to numer 1 juz jest tylko ze w 16, a maja być jakieś 17. czyli jesteś bardziej za takimi hm standardowymi. dużo tych felg ciężko coś wybrac ciekawego
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co myślicie? tak jest: a tak by mogło być na lato - wizualizacja dzięki uprzejmości kolegi zbigok lub ewentualnie:
-
Spoty Puławskie
ano w partyzantów, tak coś mi migneła ramka klubu, kierowca i pasażer był akurat po robocie jechałem szykować się na wyjazd do zamościa - weekendowo
-
Polecane opony letnie
zastanawiam się nad goodyear excellence albo optigrip optigrip miałem w b5 i byłem zadowolony, ale był rozmiar 16 teraz szukam czegoś w rozmiarze 17 i silnik mocniejszy 180KM i zastanawiam się jakie oponki. ps. był na forum temat forumowicza który handlował oponkami, nie mogę znależć nigdzie, czyżby usunięty? wiec lekko poza tematem, gdzie kupujecie swoje opony, żeby było dobrze i w rozsądnej cenie
-
Spoty Puławskie
niby pierdoła, ale takie troche przykre, chociaż dziwne, bo z przodu zostawili, przynajmniej dobrze, że nie porysowali lakieru, chociaż nadal rozważam kwestie wody pod ciśnieniem na myjni ale z drugiej strony oba znaczki? jeden to byłoby bardziej prawdopodobne
-
B7 Crew
To jedna z propozycji, chce jakieś jak najmniej zabudowane z np 5 ramionami, takie mi się podobają. Poprzeglądam jeszcze allegro może coś się fajnego znajdzie Albo te, fajniejsze może: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3015163919 Lub http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3005092152 Tapatalk
-
B7 Crew
Bardziej chodziło mi o dokladanie nowszych elementow do autka niz starszych, wiadomo, że mi sie maja podobać, chociaż podobno nie kazdy wzór felg w 17 ładnie wyglada, z ori podobają mi się np takie : http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3210945 I te chyba są z b6 Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tylko oczywiscie ja mówię o 17 na lato i w tym przypadku tez 225/45? Na zimę zostaną 16, 205 Ma ktoś z was jakiś katalog felg jakie były w modelu B7? Bo pewnie nie te same co w B6? A chciałbym kupić jakiś felgi od b7 ewentualnie nowsze ale raczej nie starsze, a nie znam felg dla b7, poza jednymi które mam:-P Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy granatowego B5, spotkanego przed Puławami, dzisiaj, posłałem pozdrowienia na radyjku, ale nie wiem czy doleciały, odezwałbym się wcześniej, ale nie zauważyłem ramek, uwage zwrócila czerwona naklejka na przednim zderzaku, po lewej stronie na dole:-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
dwa dni temu pojechałem w końcu na myjnie, tą koło carrefoura i media expert - chłopaki fajnie myją i suszą sprężonym powietrzem, jestem zadowolony ale... wczoraj nie jeździłem a dziś patrze po obu stronach drzwi brakuje mi znaczków sline nie wiem czy je zmyło na myjni, czy ktoś się gdzieś ich czepił :/ został tylko ślad po taśmie, niby nic wielkiego, kiedyś moją B5 porysowali z każdej strony kluczami i to był ból, ale jednak głupio tak teraz