Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No wiecie co, nikt foteli nie chce? A juz myslalem ze kolejka sie ustawi:p Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Wejdź na temat b7 crew, tam w ostatnich postach są linki, bo też o tym piszą, ja teraz siedze na telefonie to nie mam pod ręką linków Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B7 Crew
Albo: http://sklep.motohid.pl/mobile/pl/p/BA15s-1156-2x-Cree-XB-D---12xSMD-Samsung---LENS%2C--22W%2C-4800k/725 mam albo te, albo te wyżej, ponad rok już i jestem bardzo zadowolony Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może ktoś z b7 lub b6 ma naleśniki u siebie i chciałby fotele materiałowe sline, z elektrycznymi ledzwiami + boczki z 4 szybkami elektrycznymi? robie rozeznanie, niedlugo wstawie do działu sprzedam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
coś nie mogę się doszukać, lusterko fotochrom z b6 (mały uchwyt) będzie działało w b7? mam normalne lustro, narazie nie chce wymieniać szyby pod lusterko z b7 i czujnik deszczu ale chętnie bym ogarnął fotochrom. czy musi być w b7 usterko z b7 i ewentualnie montaż z czujnikiem w rogu szyby (opis z forum)? podpowiedzcie jak to jest.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
to ja się powtórzę, coś ktoś wie co to jest za moduł? high czy low?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
poszukaj na forum o "motohid", ja i pare osób się tam zaopatrywaliśmy, żarówki w różnych cenach, rezystorki też ma, było o tym. kwestia kosztów, rozpiętość cenowa jest różna, ja już ponad rok jeżdżę na ledach i działają bez problemu.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
A może ktoś powiedzieć, czy ten moduł obsługuje składanie i np pamięć lusterek: 8E0 959 433 CQ, w etce online, napisało że nie produkowany i zastąpiony chyba CR ale i tak mi to nic nie mówi. A w temacie o modułach nic o nim nie ma Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
cześć, mam pytanie moduł komfortu: 8E0 959 433 CQ - wie ktoś czy obsługuje elektryczne składanie lusterek? w etce online napisało, że nie produkowany i zamieniony na chyba: 8E0 959 433 CR, ale nie wiem czy mają taką sama funkcjonalność. mam 4x elektryczne szyby, podgrzewane lusterka, fabryczny alarm, a chciałbym zrobić składane lusterka i nie wiem czy muszę moduł wymieniać.
-
Zarówka do wstecznego LED CREE
fakt, jak są rozproszone to jest słabo, jak żarówka soczewkowa to jest lepiej, ale jeszcze nie testowałem w deszczu, itp a nie działa mi teraz kamera to też nie mam dobrego porównania jak w niej widać a na parkingu latarnie też są, aczkolwiek soczewkowe lepiej świecą u mnie niż zwykłe ledowe, przy cofaniu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo814 daj mi namiar na tego Twojego magika od lakieru. Co prawda narazie muszę się odkuć finansowo po klimie, ale nadkola i tak chce zrobić, skoro byłeś zadowolony, to zajrzałbym do niego Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no nic nie poradze, po tygodniu zapieprzania, w piątek wyjeżdzam pod krasnobród się zresetować i wracam w niedziele wieczorem, więc po prostu mi termin nie pasuje troche, ale sam widzisz, że jak mogę to chociaż przejade czy ktoś jeszcze stoi tak pomyślałem, że się nagadać tu nie możecie, to pewnie po 1,5h nadal bedziecie i chociaż na końcówke się załapałem
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
http://sklep.motohid.pl/mobile/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669 ja mam te w dwoch samochodach i jestem bardzo zadowolony, od roku zero problemów, fotla była na forum ale zniknęła Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
Będę się nad tym zastanawiał jak mnie zatrzymają w tej sprawie:p nie wiem, dla mnie żarówka to żarówka, tyle, że ładniej świeci z xenonami, ani nie razi ani nic. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak to jest, jak sie na szybko w robocie szuka kogoś od szyb, owszem - jest kolejowa tylko, że: 22-405 Zamość
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A nie wiem gdzie kolejowa, w necie znalazłem, może inny Zamość Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Cześć cześć byle schłodzona:p Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzięki:) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie najlepiej pojechać z odpryskiem na szybie po kamieniu: żytnia 14, Śląska 47, czy kolejowa 5? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie, jestem w kontakcie z kolegą Kobra7, może uda mi sie do niego podjechać i coś z tym zrobić, jak ogarne to d znać :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B7] Białe postojówki-jakie?
U mnie nie mrugają, może to kwestia żarówek, też mam ledy z motohid Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Na forum przede wszystkim polecane sirio są, ale ja sam mam president missouri i jestem bardzo zadowolony, czasami mam wrażenie ze mnie nie słychać na trasie ale to innym się po prostu gruszki psują tylko ja za swoją dalem chyba więcej ze dwa razy :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To niech poczeka pare dni, to keszcze komuś doplaci;-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka