Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Opanowałeś tę adaptację?
  2. Grzebałem troche i wydaje mi się czy czasem nie trzeba adoptować na nowej pompie czujników: G200 , G201 , G251 oraz G85?
  3. Sporo pracy cię czeka, ale bedzie lalka. Silnik obrzygany nie wyglada jakby był po remoncie:) Nie kupiłeś czasem od polskiego austryjaka?
  4. Zmieniałeś pompę może? Jaki masz numer sterownika i kodowanie w ABS?
  5. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale to co ty wkleiles to przeciez wylaczanie recznego bez zapinania pasów?
  6. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam benzyne manual
  7. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To czemu ja to robilem w 03 abs?
  8. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W lifcie tak samo jak w przedlifcie? Dopisywalem w adaptacje 00 odczyt zapisz
  9. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic nie siadlo. Chce dolozyc AHA i TPMS. Mialem sterownik 8K0907379CG i założyłem 8K0907379AG. I po wpisaniu kodowania ze starej 031544 nie przyjmuje kodowania
  10. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam zmieniam na 1AT. Ale nowa nie przyjmuje kodowania ze starej.
  11. kris_91 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jest jakis pomocnik kodowania dla abs 03 dla a4 b8? Bo juz mnie szlak trafia z zakodowaniem nowej pompy
  12. Dzięki bardzo. Mam problem z zakodowaniem sterownika ABS. Stare kodowanie nie wchodzi. W poliftach w byte 0 chyba jest inaczej niż w przedlifcie. Jak domniemam 2 oznacza rodzaj paliwa, a D skrzynie?
  13. Jaki masz teraz numer sterownika?
  14. Mozesz podac jakie masz kodowanie w 03: ABS w long coding?
  15. Właśnie poprzedni właściciel zmienił całość i było to samo. Nie udało im sie tego ruszyć.
  16. Też mam ten sterownik. Gdzieś zanalazłem kodowanie dla manual 1B i 1A dla automat. Tylko to dla diesla. dla benzyny powinno być 0B lub 0A?
  17. Jakieś plany?
  18. Piękny kolor, jak nie najlepszy na a5:) Co tam we wnętrzu?
  19. Kwestia ile skręcone. im niżej tym gorzej.
  20. Pewnie będzie problem z kątami pochylenia kół z przodu i nie równym zbieraniem opon?
  21. Robiłeś coś z pompą czy ruszyło?
  22. I jak rozwiązałeś problem?
  23. Kurde B9 mi nie przypadło do gustu, ale jak zrobili lift to jest totalny sztos:D Piękna opcja i ten kolor:D Graty zakupu.
  24. Na foto z myjni taka nakoksowana że myślałem że to nowe A6:D Piękna jest. B9 w zwykłej wersji w ogóle nie wygląda ale ta robi mi strasznie:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.