Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Ok spróbuję dzięki. Powiedz mi jak możesz który sterownik odpowiada za aktywne zawieszenie? Bo na liście VCDS nie mam w zainstalowanych a mam regulację tłumienia. A co do kodowania hamulców to są jakieś różnice po zmianie?
  2. Tego nie powiem, w mojej histori nie był. Co zmienić dla 350/330?
  3. Miałem 318 300
  4. Musze sprawdzić kodowanie. 350/330 jak w S4 B9
  5. No właśnie nie. Poratujesz?
  6. @MiruK masz jakiś patent na tą śrubę? Ja niewiem jak to poskładam.
  7. Ostatnio zrobiony został rozrząd na ori gratach. I od jakiegoś czasu klops z checkiem. P200200. Z początku kasowanie błędu. pomagało na jakiś czas ale teraz już nic nie daje. Kupiona nowa chłodniczka z egrem. Niecałe 1900zł z allegro oryginał z zaworem egr. Produkcja 08.2023. Jakby ktoś szukał. W ASO 2500zł. Na dniach biorę się za wymianę.
  8. Downpipe trzeba demontować do wymiany? DPF sciagałeś? Płyn chłodniczy spuszczałeś? na dniach chce zabrać sie za wymianę.
  9. Ładnie to siedzi w tej kolorystyce i oponka też ładnie się prezentuje. Chyba numer 1 jak dla mnie z wszystkich które miałeś:D
  10. O tym ciągle mowa w tym temacie przecież...
  11. Da się przełożyć wszystko
  12. Tak to wygląda. Mogłem kupić węższe. Chętnie sprzedam komplet. Jakby ktoś chcial
  13. 2-3 fota po przejechaniu 10km, bardziej się nie schowają...
  14. Moje obawy się potwierdziły. Nie podoba mi się to totalnie.
  15. Fajnie tylko te zaciski się gryzą teraz
  16. To zdjęcie dla zobrazowania opony na feldze, felgi mam te co na zimę 19x8 et26 z RS4
  17. Znalazłem takie coś w necie 19x8 245 35 19 identyczne te co kupiłem tragedii niema?
  18. Te Hankooki wydają mi się strasznie szerokie
  19. Rotory sprzedałem, a że zmieniły się priorytety na ten rok zostaje mi przejeździć na 19". Dziś przyszły opony Hankook Ventus S1 Evo2 R01 245 35 19. Trochę się boję czy nie za szerokie na 8j. CONTI zimowe 245 35 19 są jakieś 3cm węższe? ale 235 nie chce zakładać. Co myślicie?
  20. Pokazuj wiecej:D
  21. Fura odszczurzona po zimie. Skóry wyczyszczone i zabezpieczone. Lakier odetkany z syfu i smoły, umyty i psiknięty Auto Graph Ceramic Spray Coat.
  22. Tylne zaciski w każdym powinny tak wyglądać
  23. U mnie działa normalnie a szyby czarne fabryczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.