Treść opublikowana przez Patryś
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Wpinasz kabel do pierwszego pinu w kostce a drugi koniec przykręcasz do jakiejś masy śrubki i już.
-
Kilka błędów z diagnostyki. ECM, CAN BUS, V107
Aha. To może powiesz mi jeszcze bo nie wiem czy dobrze pamiętam. Musze wejść w klimę, nastawy podstawowe chwile poczekać aż się wszystko poustawia i wyjść czy coś tam trzeba jeszcze robić bo kiedyś tylko przepustnice ustawiałem w A3 w podobny sposób. A gdzie ten sterownik się znajduję żeby go wyjąć? Na pompie jakoś czy gdzie? ---------- Post dopisany 04-02-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 22:16 ---------- Więc dzisiaj VAG'iem zrobiłem nastawy pierwotne. Wszedłem w klimę 08, 04 nastawy i na kanale 001 wartości się zmieniały, klimka tam w środku coś pracowała po chwili pyk i wszystko działa. Zero błędów, parę razy wyłączałem, włączałem auto i klimę dawałem różne ustawienia klimy i odmrażanie przedniej szyby znowu sprawdziłem błędy i jest ok zero błędów. Oby tak zostało. dzięki devastation za radę. Teraz zostało jeszcze zrobić coś z tym sterownikiem. ---------- Post dopisany 05-02-2013 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 13:04 ---------- Sprawa się wyjaśniła. Błędy wyskakiwały po tym tylko jak chciałem wejść w test wyjść vagiem a ten potrzebował kodu dostępu i dlatego blokowało wejście i wywalało błędy. Tak to nie ma żadnych błędów a ABS i ESP działa bez problemów zero błędów. Sprawa wyjaśniona.
-
Kilka błędów z diagnostyki. ECM, CAN BUS, V107
Witam. Dzisiaj wziąłem w rękę laptopa i postanowiłem sprawdzić auto. Podczas diagnostyki wyskoczyły takie oto błędy: - 710 Silniczek klapy odmrażania (V107) - 1316 Szyna danych - błąd, moduł kontroli ABS (Data bus line fault, ABS control module) - 18057 CAN data bus, ABS - brak sygnału > moduł ABS, przewody, dopasowanie rezystora w ECM. - 65535 Uszkodzony sterownik ECM Ktoś pomoże w objaśnieniu tych błędów. Co zrobić? Dodam że klima na postoju tzn po zgaszeniu auta głównie słyszę że pyka w niej coś tak jakby jakaś klapka chodziła. Z hamulcami nic się nie dzieje ABS działa normalnie ale nie mogę się połączyć VAGiem jak chcę zrobić test wyjść. Odrazu wyskakuje błąd i wszystkie kontrolki od hamulców się świecą muszę wyłączyć i włączyć zapłon żeby znikły. Pomożecie ---------- Post dopisany 03-02-2013 at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 15:09 ---------- Nikt nie pomoże?
-
Modelarstwo- A4 B6 Kevina Kruga - replika
Krzysiu kurde nie wiedziałem że się takimi rzeczami zajmujesz. Dwóch moich kumpli dostało miniatury swoich aut nawet właśnie z nr rej takim samym. Zajmuje się tym ktoś na zamówienie czy tylko tak o nieliczni robią takie rzeczy bo sprawiłbym sobie miniaturę swojego avanta
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
karo-servis widzę że bliziutko mieszkasz. Będzie trzeba kiedyś obczaić fury nawzajem. Co do zawiechy to chyba poszukam czegoś -30/-35. Przeglądając forum i fury innych bardziej kusi hehe ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 22:22 ---------- 21.01.13 r. - nowe żarówki HELLA H7 Standard PX 26d 12V 55W na światła mijania. (Nr: 8GH 007 157-121) Wczoraj był przegląd techniczny, którego nikt mi nie chciał podbić za lekko pęknięte lusterko kierowcy ale jakoś się udało a dziś wymiana przewodów hamulcowych. 1.02.13 r. - wymiana przewodów hamulcowych z przodu firmy ENZet. (ori nr: 8E0 611 707 G)
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
30 zł za 2 szt A orientuje się ktoś jakie były wsadzane w oryginale?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale EP już nie będzie robił grupowych chipów i coś się tam miało z cennikiem zmienić. Jak byłem u nich na diagnostyce to tak wypytywałem lekko o grupowe i takie info dostałem. Nie wiem jak teraz może się coś zmieniło.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Ja miałem w A3 8L w poliftowych lampach soczewkowych HIDy i przy ładnej pogodzie świeciły fajnie ale jak tylko był mokry asfalt to już lipa a jak padało i się jechało to już całkiem. Na pamięć No i CB miało zakłucenia. Odradzam HIDy do zwykłej jazdy. W światła drogowe czy halogeny jak najbardziej. Widać wszystko tak że hoho Ja dzisiaj kupiłem do siebie w pierwszym lepszym motoryzacyjnym na mijania HELLA Standard PX 26d. Wymieniłem zobaczymy jak będzie świecić.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
I d*pa nie wyszło. Szukam dalej. Jakby ktoś coś wiedział o pracy dla pary młodych ludzi dawać znać
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
He to chyba pójdę do motoryzacyjnego i kupie w średnim przedziale kasowym jakieś żarówki i zobaczymy co z tego będzie.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
No właśnie po opiniach miałem zamiar kupić te osramy. A z tymi bluevision nie będzie jakiejś niebieskiej śmiesznej poświaty?
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Odświeżę temat. Macie coś nowego na oku co polecilibyście na krótkie H7 w soczewkę? Właśnie dzisiaj mi się spaliła lewa i śmigałem na jednej. W poniedziałek przydałoby się coś kupić ale co?
-
a4 b6 jakie ma nadkola przednie plastikowe czy szmaciane
U mnie w 2002 z przód plastik tył szmaciaki.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Jak kupię wydech podwójny i inny zderzak ---------- Post dopisany 14-01-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 22:21 ---------- Udało się załapać do kalendarza na opolskim vagu
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Rok temu i nic się nie dzieje, szyba śmiga w górę i w dół bez problemu.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Pikuś kupuj u tego Allegrowicza: GABMOS Ja kupiłem tam linke z prowadnicami razem, ze ślizgami, wymieniłem i śmiga aż miło i nie trzeba było się bawić z zakładaniem nowej linki czy coś.
-
[B6 AVF] A4 1.9TDI Avant
Ładny czarny dupowóz. Gratki
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Hehe dziś miałem tel z NL czy jestem zainteresowany powrotem i mają jeszcze dzwonić zobaczymy co tego będzie.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Witam ekipa. Możliwe że w tym lub przyszłym mies wracam do NL to się skręci jakiegoś spocika
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Ja A3 jak śniegu dowaliło nawet nie wyjeżdżałem z garażu
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Trzeba po prostu uważać Ja jak miałem A3 na glebie to zawsze gdzieś dojechałem potem już mi weszło w nawyk żeby nie dojeżdżać i nawet teraz jak mam A4 wysoko to zostaje mi dużo miejsca z przodu jak parkuję przed krawężnikami he
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi mój AWX w trasie 5,7 najmniej spalił a tak to od 6,0-6,5 l/100 km
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładnie wyrezana A4. Świetny środek. Zazdroszczę.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Zawsze coś wyskakuję Chcę wymienić sprzęgło i wtedy pomyślimy o zejściu w dół
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Jest mega. Gratulacje fury chłopie.