Treść opublikowana przez Malec
-
Spoty Katowice i okolice
a czy straż miejska może focić poza terenem zabudowanym?
-
Avant - wymiana anteny dachowej
Witajcie odgrzebuje, mam pytanie mam avanta 98 rok czyli plus do wzmacniacza nie idzie na osobnym kabelku, a w kablu antenowym. Ale po sprawdzeniu miernikiem kabel + masa - nie ma żadnego napięcia, a wg tego co wyczytałem powinno być 12v z oryginalnego radia symphony. Czy może ktoś potwierdzić czy na kablu antenowym faktycznie jest 12v?
-
Spoty Katowice i okolice
łeeee było od razu pisać, że do francuza...to nikt by nie podał namiarów sposobem do tego podeszłem
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki za namiary podzwonię, kobicie we francuskim wynalazku c2 trzaska się
-
Spoty Katowice i okolice
Witajcie, ma ktoś może jakiś zakład w okolicach Katowic i nie tylko, który zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych?
-
klima mruga i nic nie reaguje na zmiany na panelu POMOCY !
jak miga wyświetlacz to pewnie zimne luty, pewnie panel przed liftem gdzieś na forum jest "zrób to sam" jak naprawić, generalnie dla posiadacza lutownicy i minimum umiejętności sprawa do ogarnięcia w max dwie godzinki.
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Było strone wcześniej Są to spryskiwacze z forda focusa 2013r nr BM51-17666-AB
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Kilka zdjęć na szybko, efekt jak dla mnie dobry
-
Renowacja halogenu- światła przeciwmgłowe
tak ze szklanymi, z tego co pamiętam to coś koło 1000 tak naprawdę chodzi tu o to ze trzeba zjechać szkło do równego jeżeli masz duże odpryski potem tak jak z polerką coraz mniejszym ziarnem papierem wodnym potem tlenek ceru z filcem i na koniec cos do nabłyszczenia a jak masz drugi komplet to przeklej ten klej nie powinien jakoś super trzymać ale to niech sie wypowiedzą ci co rozklejali.
-
Renowacja halogenu- światła przeciwmgłowe
da sie zeszlifować szkła ja miałem dość głębokie odpryski które zjeżdżałem papierem ściernym na wiertarce jak już było w miarę równo to polerowałem krążkiem filcowym i tlenkiem ceru a na koniec mleczko do polerowania szkła niestety nie mam nazwy tego mleczka - roboty sporo ale efekt zadowalający co to wymiany szkieł nie widziałem nigdzie zamienników do samych szkieł.
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
znalazłem spryski mgłowe do b5 przed liftem są to spryskiwacze z forda focusa 2013r nr BM51-17666-AB koszt około 20 zł szt jedyna rzecz trzeba podciąć kawałek od przodu wchodzi dobrze, nie jakoś super ciasno ale trzyma sie w masce dobrze jak zrobie jakieś zdjęcia to je wrzuce
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
przybliż trochę, wskaźnik podłączyłem pod deche sciamnia sie razem z nią ale sciemnia sie niewspółmiernie do deski i troche latarka jest
-
Potrzebna Pomoc Audi A4 b5
ja myśle że pierwsze co trzeba zrobić to poszukać wody pod dywanikiem pasażera
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
robił ktoś może regulacje światła we wskaźniku? szukam inspiracji bo stanowczo za mocno świeci
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
too ja, jakiś zamyślony musiałem być bo nie widziałem cie
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzięki też mi się czerwona a4 rzuciła w oko
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
dużo do tematu nie wniosłeś. W którym miejscu ---> schemat.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Przerabiał ktoś żeby świeciły po postojówkach a nie mijania?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
jaki kolor?
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
sprawdź miejsce gdzie podciśnienie wchodzi do serwa lubi się tam syfić, u mnie przeczyszczenie tego pomogło
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
można założyć bez sciągania zderzaka, w wlocie w zderzaku jest wystarczająco miejsca
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
przycisk mam ale też był zmieniany ponieważ mam całą konsole polift więc tak naprawde nie wiem co tam w środku jest grane. Miernikiem sprawdzałem ale bez żadnego skutku. a musze skończyć bo zimno sie zaczyna robić i kratki przerobione już czekają na montaż
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
problem jest taki że kupiłem auto z przełożonymi lampami z polifta nie wiem czy w orginale było valeo czy bosh, jeden kabelek mam wolny prawdopodobnie bialy z zielonym paskiem więc wydaje mi się że to jest ten od halogenów. Zaoszczedziłbym dużo pracy jakbym mogł sie tylko wpiąć w orginalna instalacje.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
witajcie czy ktoś wie jaki jest kolor kabla ktory jest do halogenów w oryginalnej instalacji do lamp bosh z halogenem?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
To i ja się pochwalę chociaż jestem jeszcze w połowie drogi. Zmotywowany 12 stronami tematu postanowiłem wziąć sie do pracy i stworzyć halogeny. Wydawało mi sie wszystko proste dopóki nie zacząłem robić Żeby nie było za łatwo to jeszcze zakupiłem kratki i halo z b6 bo taniej. bo kilku dniach wycinania spawania szpachlowania zaczyna nabierać kształtów jeszcze czeka mnie wykończenie, zdjęcie jeszcze przed szlifowaniem mam jeszcze pytanie jak mocujecie halogen do kratki? początkowo chciałem do zderzaka ale to jeszcze więcej roboty.