Treść opublikowana przez michail55
-
[INNE] Źle pomalowany element
a istnieje cos takiego jak stala polerka nei zdzierajaca sie podczas mycia jedynie wosk ktory jest nalozony sie zmywa a stare ryski nie wychodza??
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
i wzajemnie tomasz i dzieki wszystkim za pomoc
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
bede to robil dopiero dzis albo jutro wiesz odpisze ci na pw jak mi poszlo dzieki za rady to niby taka blachostka ale bez tego ciezko jezdzic he [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 13:57_________________________________________________naprawione okazalo sie z elektronika wszystko ok tylko trzeba bylo przestawic na sworzniu glownym wycieraczki i teraz ddzialaja jak nalezy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmm to tak kiedys mi sie laczylo z radiem ale teraz sie nie laczy adapter musialem zmienic bo robil zwarcie ale jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie podczas odczytu bledu z radia bylo ich klika miedzy innymi pisalo tam shareware version cos tam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wie ktoś może, dlaczego mi sie vag nie chce połączyć z radiem ani navigacją??
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
one nie chodza samoczynnie tylko sie zatrzymuja nie tam gddzie trzeba
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
i co wystarczy to rozebrac i przeczyscic przy okazji nasmarowac caly mechanizm??
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
moze byc gdzies zwarcie bo to chyba nie uszkodzenie silniczka wycieraczek ani mechanizmu bo chodza ladnie
-
[ALL B6] Szaleją wycieraczki - błędy MCE i komfortu
http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-01753.html i tu tlumaczenie z google trans. Kod błędu : 01753 com Silnik wycieraczek (F), etap 1 du Scheibenwischermotor (V), Stufe i Szyby Wiper Motor (F) Etap 1 Więcej informacji na temat kodów błędów. Przerywany Możliwe objawy: Krok 1 z silnika wycieraczek (V) nie Możliwe przyczyny: Okablowanie i / lub wadliwe połączenia Motor (F) Wiper awarii Możliwe rozwiązania: Sprawdź Bloki pomiarowe Sprawdź / naprawy kabli i połączeń Silnik wycieraczek (F) zastępuje ROZWIAZALES JAKOS TO BO MAM TAK SAMO????
-
Naprawa zatartych wycieraczek
01753 - silnik wycieraczek przedniej szyby (V) Etap 1 31-10 - Otwarte lub zwarcie do masy - Przerywany
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
spróbuje ale naprawdę miałeś dużo szczęścia że znów ci normalnie zaczęły działać, a długo musiałeś je trzymać na pełnej mocy?? u mnie na każdym biegu oprócz spryskiwaczy i chwilowego chodzi normalnie robiłem kilka podjeść, z tego co pamiętam to za każdym razem około minuty moze dwóch. Lałem dużo płynu spryskiwacza żeby miały lepszy poślizg. Z tego co pamietam to zaczęły mi szwankować jak samochód stał ok 3-4 dni bez jezdzenia a jest jakas roznica jak ja robie na oddalonych wycieraczkach?? wtedy sie plynu do spryskow zaoszczedzi trochu hehe
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
i bardzo dziekuje za ta rade mam nadzieje ze to pomoze !! a miales takii blad jak ja?? a w ktorym miejscu sie znajduje silniczek wycieraczek? ty mowisz o styku przy nim czy o tym ktory jest do mechanizmu podpiety??
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
spróbuje ale naprawdę miałeś dużo szczęścia że znów ci normalnie zaczęły działać, a długo musiałeś je trzymać na pełnej mocy?? u mnie na każdym biegu oprócz spryskiwaczy i chwilowego chodzi normalnie
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
czytalem ze sie zacieraja ale one chodzily normalnie i z dnia na dzien cos sie stalo. chodza z lekkim oporem i sie zatrzymuja na ogol na samej gorze ale nie mam nad nimi kontroli zadnej poniewaz chodza sobie same i nawet slychac jak sie wlacza silniczek w nich musialem wyciagnac bezpiecznik zeby przestaly. musze im pomagac wrocic na miejsce dziwna sprawa z ta samowolka poniewaz jak by tylko chodzily slabiej to bym wiedzial ze cos z silniczkami ale one chodza same sobie i do tego jeszcze slabiej troche ale jeszcze jedno one sie zatrzymuja nie w tym miejscu co trzeba nie chodza sobie same dopiero jak porusze ramieniem wycieraczki to zaczynaja sie ruszac i wraca znow w to samo miejsce czyli w poziom choddza ladnie nie czuc ze jest zatarty mechanizm a jak sprawdzic czy czasem mechanik nie wymienil sobie silniczka wycieraczek?? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 15:36_________________________________________________VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 907 279 C Component and/or Version: int. Lastmodul RDW 0606 Software Coding: 00001 Work Shop Code: WSC 00000 1 Fault Found: 01753 - Windshield Wiper Motor (V) Stage 1 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent MAM TAKI BLAD
-
[ALL B6] Dziwna praca wycieraczek
panowie a mnie sie cos takiego zaczelo dziac ze ostanie dni chodzily w miare normalnie az stalo sie wczoraj tak ze zatrzymuja sie w poziomie czyli nie w tym miejscu gdzie trzeba ale cala reszta jest ok ladnie chodza na wszystkich biegach. co mam zrobic to moze byc MCE?? ostanio kilka dni stal na mrozie i po tym to sie zaczelo VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 907 279 C Component and/or Version: int. Lastmodul RDW 0606 Software Coding: 00001 Work Shop Code: WSC 00000 1 Fault Found: 01753 - Windshield Wiper Motor (V) Stage 1 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent
-
Naprawa zatartych wycieraczek
panowie a mnie sie cos takiego zaczelo dziac ze ostanie dni chpodzily w miare normalnie lae jak by coraz wolniej az stalo sie wczoraj tak ze zatrzymuja sie w jedenj pozycji i same chodza nie moge ich zatrzymac co mam zrobic to moze byc MCE?? ostanio kilka dni stal na mrozie i po tym to sie zaczelo
-
Blacharstwo, Lakiernictwo Wiesław Błaszkiewicz
Witam chcialbym polecic dobrego fachowca odebralem od niego auto po naprawach lakierniczych i naprawde robota fachowa!! Koszty tez nie duze, szybkie terminy polecam Wiesław Błaszkiewicz ul. J. Tischnera 8 tel. 501-296-479
-
[B6 AWX] Zdarte wew. cześć przednich opon
ja tak mialem pojechalem na zbieznosc i wszystko minelo pozdro
-
[ALL B6] Naprawa aluminiowych elementów ozdobnych
mam zamiar okleic folia carbon taka podjalem decyzje
-
[B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu
00542 kod błędu : 00542 (co odpowiada OBD kody 17653 , 17654 i 17655 ) com Wpływ czujnika wtryskiwacza Needle (G80) du Geber für Nadelhub (G80) i Igła Czujnik podnoszenia (G80) Więcej informacji na temat kodów błędów. Przerywany Możliwe objawy: Malfunction Indicator (MIL) jest ON Diesel sadzy całkiem jak przyspieszyć Możliwe przyczyny: Zwarcia, przerwy lub biały rozdarty części przewodu i złącza do / z igły Czujnik uderzeniowy Wtryskiwacz (G80) Poziom paliwa za niski Air w paliwie Wpływ czujnika wtryskiwacza Needle (G80) wadliwe Możliwe rozwiązania: Sprawdź / naprawa wszystkich kabli i złączy do / z igły Czujnik uderzeniowy Wtryskiwacz (G80) Sprawdź poziom paliwa Sprawdź, czy powietrze w paliwie Sprawdź / wymień dyszę czujnik skoku iglicy (G80) Więcej informacji: Korzystanie z iglicy czujnik skoku (G80), początek wtrysku i ułożone w kąt wyprzedzenia wtrysku nie jest dobre, to samochód naprawdę pali. Możliwe jest również, że dym inną przyczynę. 01375 Kod błędu : 01375 com Regelsolenoide montażu silnika, cylindrów 1 i 2 du Wywietrzyć für Motorlagerung Stufe 1 i Zawory do montażu silnika: Etap 1: wyjście nie będzie przełącznika lub Short to B + Więcej informacji na temat kodów błędów. Przerywany Możliwe objawy: Elektryczno-hydrauliczne mocowania silnika są stałe twarde Możliwe przyczyny: Regelsolenoide mocowanie silnika Okablowanie i / lub połączeń do / z Regelsolenoide montażu silnika Możliwe rozwiązania: Sprawdź / wymień Regelsolenoide montażu silnika Sprawdź / okablowanie naprawy i połączenia do / z RegelSolenoide montażu silnika SORRY ZA BLEDY ALE TO Z TLUMACZA GOOGLE
-
[B6 BFC] Trzęsie autem, szarpanie przy ruszaniu
dwumas sprawdz tak ze rozpedz woz do 3 do 2500obr i pusc wszystkie pedaly jak ci szarpnie to dwumas. co do trzesienia to sprawdz czy silnik ci lapie 90stopni pozniej na vagu sprawdz jak wyglada sprawa korekcji wtryskow oraz kat synchronizacji walka rozrzadu powinien byl blisko zera tak jak korekcja wtryskow opis masz na forum a na koniec zrob logi i wrzuc je. powodow moze byc wiele
-
[ALL B6] Buczenie pompy wspomagania
jeszcze jedno pytanie bo mnie to ciekawi jak to jest ze jak sie rozgrzeje wszystko to plynu w zbiorniczku od wspomgania prrzybywa a jak samochod sobie postoi to nie ma go tyle ile mialo by byc hmm?? jak sie rozgrzeje to jest powyzej tego sitka a jak stoi np jeden dzien to spada ponizej tego sitka moze ktos wie??[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:24_________________________________________________witajcie okazalo sie ze nie mam wogule plynu w zbiorniczku wspomagania jak zalaem to wszystko ustalo pozdro
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
:shocked: :blink: niesamowite normalnie!! co za gość ja bym mu grant wrzucił do zakładu!!
-
[ALL B5] Regeneracja pompy wspomagania
podobno tutaj mi powiedzieli 250 za reg pozdro http://www.regeneracja-maglownic.pl/kontakt.php
-
[ALL] Serwis blacharsko lakierniczy KANIA, Radziszów k. Krakowa
bylem tam i maja kolosalne ceny moze i dobrze robia ale raczej oplacalne jest to tylko z ubezpieczalni polecam