Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. a nie ma jakies normalnej gazety a nie michnikowej??
  2. michail55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki david juz jestem tu
  3. kurde jakie drastyczne tematu tutaj hmm
  4. a jak sie sprawa ma z instalacja tej turbo w avf 1.9 tdi 130??
  5. polecam stacje na ulicy skotnickiej zaraz za sklepem valdi czesci samochodowe jest nowa i na prawde swietna mylem w wielu miejscach ale tam jest najlepiej
  6. co to jest ten krusiec?? ja powiem tak mi cieknie tez tam z tylu glowicy od strony wnetrza i moze to te krusiec
  7. oj nie wiem ale mam kilka bledow i tam wlasnie pisze ze cos tam i sherware czyli probne czasem mi sie vag wcale nie chce laczyc z radiem a jak sie laczy to slychac takie trzaski w glosnikach jak sprawdzic ten soft?
  8. mnie w rnse na vagu wychodzi kilka bledow musze je spisac i wrzucic. tam mi pisze przy kazdym blad oprogramowania sherwere
  9. ile cie kosztowalo?? gdzie kupiles moze u beltowskiego?? jakie sa oznaczenia tej czesci??
  10. a co zrobisz jak ci pokrowiec przymarznie wiele razy sie tak dzialo i pozniej odrywanie go skutkuje zniszczeniem
  11. witajcie otwieram temat odnosnie dbania o karoserie naszych samochodow zima. Mowa o tych niegarazowanych ale i o tych garazowanych. Jakie wy macie sposoby na zamarzajaca karoserie itd prosze pisac o waszych metodach na piekny samochod zima
  12. nic nie cyka na stowe cos wczesniej rozkrecal bede jutro mam naDZIEJE ze zrobie
  13. dziwne moze masz jakies problem ze modulami abs esp to tez czeste w vag group
  14. od wymiany uszczelki pod glowica przynajmniej tak mi sie wydaje no chyba ze nalatane z 500tys to wtedy juz zmiana
  15. pewnie to jest to mnie sie nie wydaje aby to byla glowica bo przeciez tdi praktycznie od tego sa wolne
  16. no ale mi sie zamykalo samo gdy zapomnialem a teraz nie dziala mi ta funkcja i stalo sie tak po tym jak odlaczylem aku a z miodzio sie zgadzam ale jak otwieralem pilotem to sie pozniej samo zamykalo o to chodzi to co w takim razie ja mam alarm przeciez go nie mam mam MK z koncowka AS wiec to jest grane
  17. mnie chodzi o to ze auto mi sie samo zamykalo jak zapomnialem a teraz sie nie zamyka
  18. mnie np wywalolo bledy esp abs na okreta przez xenon nie orginalny odpiolem i wszystko smiga jak nalezy
  19. czekamy :good:
  20. ja mialem jakis czas temu auto uzbrajanie sie zamka centralnego to jest w razie gdybym zapomnial go zamknac jednak ze jakis czas temu ta funkcja sie juz nie uaktywania moze trzeba jeszcze raz zakodowac albo cos?? dla mnie ta funkcja jest bardzo przydatna
  21. gdyby to nie byl afn to bym pomyslal ze nastawnik dawki paliwa do regeneracji ale w afnach to raczej jest inaczej
  22. racja 409 nie zbyt jest 311.2n to jest najlepszy vag na szynie kkl obd2 jak bys chcial jakies lepszec to juz musisz kupic na szynie hex can ale to juz raczej do najnowszych modeli jest z tego co sie orientuje kosztuje tez nei malo bo tylko mozna kupic z rosstech za kilkatysiecy zamiennikow nie ma a co do spalania to tez zalezy jakie masz felgi duze jakiei opony szerokie jaka dawke ustawiona hmm
  23. wlasnie sie wizolem i chce jechac zrobic geometrie komputerowa ale nie wiem za bardzo gdzie tu w krakowie robia to porzadnie bo warsztatow jest duzo ale strach sie bac do ktoregos z nich isc zwazywaszy na moje ostatnie wrazenie z pobytu w miejscu ktore sie nazywalo tylko warsztatem i wulkanizacja tez sie tym zajmowali jak ktos zna kogos na poziomie za rozsodna cene to prosze napiszcie
  24. a co do tej turbawki to wymagane sa jakies modyfikacje przed zalozeniem jej czy po prostu zakladamy tak jak brd?? ona slyszalem ze pozno wstaje
  25. powiedzcie oprocz tego ze bym kupil i zalozyl ta turbawke i fmic to jaki program do tego dobrac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.