Treść opublikowana przez Marcin6
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
No to nie zbyt ciekawie jak obie wkładki zjechane A próbowałeś przytrzymać przycisk otwierania żeby szyby się otworzyły? Przycisk na pilocie, albo kluczyk w zamku kierowcy w pozycji otwierania (bodajże trochę w lewo, ok 60-70 stopni kąt)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie mylmy pojęć: Comming Home - WYJście z auta Leaving Home - PRZYjście do auta Ale to nie ważne. Wiem, to by tylko załatwiło LH - na tym najbardziej przecież zależy... bo jak przyjeżdżamy na miejsce to widzimy co jest przed nami... a potem jak przychodzimy do auta to różnie może być Właśnie czytam o tym przekaźniku 456 - VW MK4: Coming Home po przekaźniku 456 i nawet to jest fajnie, CH by rozwiało ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Pewnie to gdzieś leci od pompki centralnego... znajdę kiedyś czas to poszukam schematów, może na coś wpadnę. Zazdroszczę wszystkim właścicielom B7 (czy tam nawet B6) z xenonami... mają w standardzie CLH (i DRL) ale jakieś przewagi muszą być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie rozumiesz ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Wnętrze już teraz się rozświetla po otwarciu z pilota zamków (z tego co kojarzę we wszystkich poliftach tak jest) A teraz chodzi o to, by np. zewnętrzne lampy - przednie przeciwmgłowe się też zaświeciły jak otworzę zamek... no już prościej się nie da... CLH to CLH.
-
Nie działa pilot centalnego zamka - POMOCY
A nie jest tak, że nawet gdy pompka jest padnięta, to i tak drzwi kierowcy można otworzyć mechanicznie / kluczykiem? Musi tak być... może ktoś Ci się próbował włamać do auta i cały zamke zniszczył... jak kluczyk dziwnie chodzi :/ On musi z oporem chodzić. Masz zamek tylko w drzwiach kierowcy, czy u pasażera też? Jeśli też to czy próbowałeś tam?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No nie wiem, tak tylko myślę: owy sygnał puścić również do dodatkowego przekaźnika, że otworzyłem zamek, wtedy on uruchamia przednie przeciwmgłowe, a gdy już otworzę drzwi to gasną ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Właśnie chodzi tylko o ten sygnał po otwarciu zamków, żeby to nie działało gdy sam włączę światło w kabinie albo otworzę drzwi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Samochodem Powiedz tylko, czy 3.0TDI się k**ewsko dobrze odpycha czy tylko bardzo dobrze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
soulmaster3m, jeszcze jedno, jakby Ci się fest nudziło, to byś mógł znaleźć kabelek, który sprawia że po otwarciu zamków pilotem (kluczykiem też) światło się robi w kabinie Można by wtedy fajny Leaving Home zrobić na fabrycznych pomysłach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli sygnał idzie od gniazda do wtyczki, tak? To już wszystko wiem Nawet chyba mam takie piny do kostki to będzie wyglądać pro Tak mi się też przypomina jak to samemu mierzyłem miernikiem, ale potwierdź proszę. soulmaster3m, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi za tą motywację do tego tematu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli podsumowując, te piny które nas interesują, notabene chyba każdy z nas już do nich doszedł, trzeba wyciągnąć z tej wtyczki i przylutować do nich kable do licznika? A co z kablami które idą od nich do gniazda? Gdzie one potem biegną? Co się stanie jak ich nie będzie dalej?
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Aha, rozumiem:wink:
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Czy hamownia obsługuje 4x4?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To chyba jak każdy :decayed::decayed: Ale trochę mnie ździwiło, że aż takie przebicie zwłaszcza że mi jeszcze ceny podawał z faktury którą dostał od dostawcy (wiadomo, że też tam swoje ma). Trzecie auto już u niego osobiście serwisuję i nigdy jakoś na kosztach nie przycinał... no nic, pożyjemy zobaczymy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Yyy... To muszę go jeszcze podpytać co on tam dokładnie chce powymieniać Ale dzięki za info:wink:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mechanik mi własnie mówił że nie, że pompę da się osobno wymienić, więc jakby była jeszcze w idealnym stanie to -200zł z kosztów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A Ty nie masz przyadkiem AFN'a? Nie, mam AVG, ale to chyba to samo 110 kucy, na pompie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie licznik przebiegu dziennego się resetuje po 1999km ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"do końca serwisowany w aso"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Straszy mnie z tą oponą... w sobotę powietrze zeszło do zera, wymieniłem koło, napompowałem żeby się nie odkształciła całkiem, wczoraj zawożę do wulkanizatora, okazuje się że opona ideał, nic nie uszkodzone, zakładamy na auto, i tak jeżdżę... ciekawe:facepalm: Chyba, że mi ktoś spuścił powietrze... ale kierwa kto jak auto na placu non stop Panowie za ok. 15kkm mam wymianę rozrządu, pytałem się już mojego mechanika o koszt: ~650zł z pompą wody + ~250zł robota, dosyć przyzwoicie czy lepiej kupić samemu gdzieś części?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale dzisiaj zonk:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bediks, bier i rób swapa nawet do doksów nie będziesz musiał wbijać bo przecież kto Cie skontroluje- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sorry, za ot, ale 4.2 już robi meeega robotę w A8... a co dopiero w A4 :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Macie faze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak będę miał autko to chyba wpadnę się popatrzyć - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu