Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. Oferta - Audi A4 - Samochód sprowadzony z Niemiec, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Rewelacyjny i nigdzie nie spotykany kolor lakieru. Au Ale kolorek
  2. RYNEK ON - LINE mów który to Ty
  3. Nie Musisz szukać od A4B5 lift, albo jak masz sedan to od A8D2 lift też pasuje
  4. BTW dobry był teraz Daniec na kabaretach
  5. Nom dla mnie nowość A wyszło to przy tym, że koleś ma silnik benzynowy i założył sobie instalację lpg, i od kilku dni mu rezerwa wrzeszczy, mimo że pół baku na pokładzie
  6. Bry dzień. BTW, przed chwilą mi znajomy powiedział, że "stan poziomu paliwa nie jest odczytywany z pływaka tylko z wyliczeń kompa"... Stwierdzenie dotyczyło jego autka - Renault Megane, dość świeżego... hmmm jak dla mnie to bez sensu rozwiązanie, a w dodatku mi powiedział że takie rozwiązanie jest stosowane w większości aut z CANem... Ciekawe czy w nowszych Audi też tak to działa...
  7. Ja w niedzielę tylko na Kubalonce, a właściwie trochę dalej w stronę Zameczku stałem... Ale nie jestem zbyt zadowolony... przejechał Kajto, to aż się na ciele czuło tą prędkość, potem Chuchała jeszcze jako tako, ale potem to... ja tam szybciej swoim jadę :decayed: No i nie wiem... z 15 aut przeleciało i koniec... tzn jakaś dłuższa przerwa, chyba miał być teraz PP, ale już poszedłem bo szkoda czasu...
  8. Ale fajnie chłopaki strzelają z tłumików niedaleko mnie :decayed: Rajd Wisły 2013
  9. Wtyczka czyli to co idzie "z dołu" (siedzi w skrzynce) czy to co się odpina?
  10. Przerabiałeś to, dużo roboty?
  11. Przyznam szczerze że tylko pobieżnie "przeleciałem opis" a jedynie foty pooglądałem, nawet na fotach coś poopisywał
  12. Audi A4 B6 AVANT QUATTRO S-LINE 166tyś PRYW,a4-klu (3244381135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Fajnie opisana i obfocona fura, ale swoje za to chce
  13. Będzie, czemu nie
  14. Przytrzymaj przycisk zamykania - powinny się szyby domykać.
  15. CC są piękne
  16. Ok, spalanie to kanał 03, było ustawione 85, teraz zmieniłem na 100 - zobaczymy jak będzie
  17. może byś zapodał 101-wszy raz
  18. Panowie szybkie pytanko za 100pkt: na fisie pokazuje mi średnie spalanie 5.1l/100km, w rzeczywistości było 6.06l/100km. Pytanko jak to skorygować, i jak policzyć o ile, czy to się procentowo robi, czy jakieś indeksy czy coś?
  19. SPOT PIĄTEK: 1. Przemo 2. Arturoo na 38% 3. KFX 4. Dadok34b na 60% 5. Marcin6
  20. Ireneusz Krosny Ona tańczy dla Mnie - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.