Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin6

  1. No i zagnałem chłopaka do roboty Spokojnie
  2. Poszukaj poszukaj Jak coś to jutro jestem rano w cieszynie po to
  3. Tego z CD i dwoma gałkami? Nie tylko Ty :decayed::decayed:
  4. Dobra koniec OT, czekam na pozostałych trzech speców odnośnie tego radia
  5. E no to powinno pójść w miarę spoko Tylko dużo wolnego czasu i cierpliwości w rozbieraniu tapicerki, plastików to musisz mieć.
  6. Heh... ja z przodu rzadko otwieram, jedynie czas przy przewietrzyć świeżym powietrzem a tak to non stop na AUTO śmigam Ale też mnie to drażni że mam z tyłu korby... dobry bajer ale roboty co nie miara
  7. Na allegro najlepiej albo tu na forum
  8. Heh... po co w ogóle otwierają te szyby
  9. Nie odpaliłem Jedynie podłączałem dla sprawdzenia, foto już dawałem. Chciałem jutro się w to bawić, bo commander już przyszedł, ale kostka do manetki mi nie doszła c**j wie czy w ogóle wysłał Generalnie tak się przygotowuję, bo chciałbym mieć tego RDSa na FISie, sygnały z pozostałych drzwi ale to muszę grzebnąć w prawej stronie
  10. Ale może gdzieś to już jest włączone... podciągnięte... pytanie gdzie i jak to wykorzystać
  11. Panowie mówiliśmy o pinach w manetce... a jak to jest z dołożeniem pinów do kostek radia? Żeby mieć RDS na wyświetlaczu To są jakieś normalne piny, z kostek ISO albo coś? ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- A teraz wyjąłem radio i patrze że te piny już sa zajęte.... gdzie te kabelki mogą być podprowadzone?? ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Jeszcze jakieś foto: Photo Album - Imgur
  12. Nie ma ktoś pod ręką, bo potrzebuję kostkę do manetki odpowiadającą za fisa z 6 pinami i kawałkami kabli, na tym foto: http://i.imgur.com/GXJUrMj.jpg to taka beżowa po prawej stronie. Jak coś to piszcie
  13. Może ktoś zrobił takie zabezpieczenie W sensie usunął fabryczne gniazdo, dorobił jakieś nowe, chyba z tego co widzę na RJ-45 i pewnie jakieś przejściówki dorobił... nic nie dostałeś do auta?
  14. Jakby ktoś potrzebował mam kolejny szrot na sprzedaż: LICZNIK Zegary Audi A4 B5 LIFT FIS BENZ 99-01 cyfr (3151463780) - motoAllegro
  15. alarm.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  16. A ojejku właśnie, nie lamentujcie! Ja opchnałem anglika z wypalonym fisem za 150zł, i też się nie chwalę Choć na forum to był szrot warty 20zł
  17. Ale mnie palce bolą... próbowałem ramkę bezinwazyjnie zmienić w liczniku... i sie poddałem na tą chwilę BTW może będę miał na handel licznik z a4 tdi lift cyfr zegarek EU ori, full fis, stan fisa jeszcze nie znany jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW
  18. To było fabryczne! Polnische special sport chrom pakiet
  19. To na pewno... jak ja byłem studentem to miałem biedniejszą kieszeń... Może dlatego, że byłem na zaocznych i płaciłem za nie
  20. Ok! Dzięki Panowie za support:hi:
  21. Nie no, już zamówiłem vag commadera, to poczekam i zrobię "po bożemu"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.