Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki za linka. AGM to taki polsrodek miedzy kwasowkami, a zelowymi. Bede takie kupowal do kampera chyba. Ciesze sie, ze w 3.0 tdi nie ma start/stop ... darecy, jeszcze nie widzialem by u mnie pokazal mniej niz 100%
  2. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taki cyrk? A to AGM to co to konkretniej?
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrc, a klape podnoszona juz rezales? Jak bym mial avanta to musowo... W sedanie na szczescie sama wstaje na pilota dzieki sprezynie
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sie jedzie pow 10kmh to sie podnosi. A jak sie wylaczy zaplon na wstecznym to juz zostaje opuszczone... Czyli jak kodowac, by zjezdzalo mocno?
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Piwo to zbyt szlachetny i smaczny trunek by go zlopac z puchy Wodke to se mozna pic z gwinta
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gadzet. w/g mnie bardzo przydatna rzecz a nie gadzet jeżeli chodzi o chłodzenie bo wstawiasz tam puszke i masz cały czas chłodną ...jezeli chodzi o grzanie to widzę małe zastosowanie Dla mnie zbedny gadzet, bo nie pije napojow z puszki tylko wode z butelki ktora pieknie sie miesci w drzwiach. Nawet browaru nie umiem pic z puchy, przelewam do szklanki
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gadzet.
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok, tak jak myslalem, wykorzystuje sie efekt peltiera.
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A gdzie siedzi w q5? Jak to chlodzi kubek? Nawiew z klimy czy oddzielny uklad?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miron, nie zanizaj cen na rynku! A tu ciekawostka dla Laguny z Q5 z gazety:
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam fotochromy zew. i moge podac jeszcze ciekawszy przyklad: po wlaczeniu pampki do czytania mapy natychmiast przyciemniaja sie mocno lusterka boczne Nie jest to problem ale dobitnie potwierdza Twoja wersje wydazen
  12. Bo dzis juz nie ma w warsztatach fachowcow tylko sa sami wymieniacze podzespolow... Do tego nie trzeba myslec... Niestety. pozdr! Gre
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponoc od 300tys trzeba byc czujnym tj sprawdzic czy wtryski nie leja, bo to potrafi niszczyc silnik. Temat rozrzadu poprawiony, pozostaje tylko temat lozyskowania klap wolnych obrotow - chyba jedyne ryzyko. Reszta gratow bardzo mocna, sprzeglo dwutarczowe, dyfer, skrzynia, polosie od S4. Moj ma 110 tysiecy i jedyna awaria to wymieniony jeden kolektor (spodziewam sie wymiiany/naprawy drugiego jak sie zacznie blad pojawiac). Poza tym genialnie mruczacy potwor ktory bardzo sie rozni w odczuciach z jazdy z czerocylindrowymi silnikami. Pewnie ostatnia szansa na V6 - np w nowych bmw trojkach juz 6cylindrowek nie ma. pozdr! Gre
  14. Ja mam dwa KOMFORTY na mój VIN i obydwa działają Myslę ,że nie bedzie problemów z kompem . Turdzi, ja natomiast zdejmowalem w radiu CP po czym dzialaly obydwa w moim aucie. Moj znajomy rezacz jezdzi na 4 roznych kompach q8. Powinno dzialac.
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wurc, a jaki koszt u mnie? Tyl mam.. Zderzak od sline bym kladl... No i disttronic mi sie marzy :-/
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko w trybie auto. Jak ci to przeszkadza to wrzucasz na zero i swieca dzienne tylko... Btw: Wrzucilem inne AMI i Wszystko dziala ok Yeah! Projekt iphone zrobiony )
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez to zauwazylem, tak wlaczaja sie swiatla mijania w trybie auto
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja zamontowalem przy kierownicy uchwyt na iphona z navi i chce wyciagac muze przy okazji.. Ale ze ostatnio kupiony modul cos niebanglajacy to kupilem i ten dla testu... Moze wreszcie skoncze temat ...
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oj to chyba wezme, dzieki..
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Numer tego AMI pasuje do mnie?
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jak podrobka, ale oryginalny vas w rekach kogos kto ogarnia to niezly power..
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety. Moze sa w nowszym sofcie, 10.6 nie ma. Uff troche ogarnalem temat, pozostala wymiana AMI na sprawne i ostatnie podejscie. Radio juz sie daje kodowac.
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, long. Co wkleic? Nie spisywalem co gdzie siedzi tylko po koleji wylaczalem i wlaczalem bity.
  24. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok, udalo sie metoda prob i bledow: bajty 8, 9 i 10
  25. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No documentation available Kanaly bez opisu..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.