Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
Dzieki za linka. AGM to taki polsrodek miedzy kwasowkami, a zelowymi. Bede takie kupowal do kampera chyba. Ciesze sie, ze w 3.0 tdi nie ma start/stop ... darecy, jeszcze nie widzialem by u mnie pokazal mniej niz 100%
-
B8 TrOOOOp
Taki cyrk? A to AGM to co to konkretniej?
-
B8 TrOOOOp
Wrc, a klape podnoszona juz rezales? Jak bym mial avanta to musowo... W sedanie na szczescie sama wstaje na pilota dzieki sprezynie
-
B8 TrOOOOp
Jak sie jedzie pow 10kmh to sie podnosi. A jak sie wylaczy zaplon na wstecznym to juz zostaje opuszczone... Czyli jak kodowac, by zjezdzalo mocno?
-
B8 TrOOOOp
Piwo to zbyt szlachetny i smaczny trunek by go zlopac z puchy Wodke to se mozna pic z gwinta
-
B8 TrOOOOp
Gadzet. w/g mnie bardzo przydatna rzecz a nie gadzet jeżeli chodzi o chłodzenie bo wstawiasz tam puszke i masz cały czas chłodną ...jezeli chodzi o grzanie to widzę małe zastosowanie Dla mnie zbedny gadzet, bo nie pije napojow z puszki tylko wode z butelki ktora pieknie sie miesci w drzwiach. Nawet browaru nie umiem pic z puchy, przelewam do szklanki
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Ok, tak jak myslalem, wykorzystuje sie efekt peltiera.
-
B8 TrOOOOp
A gdzie siedzi w q5? Jak to chlodzi kubek? Nawiew z klimy czy oddzielny uklad?
-
B8 TrOOOOp
Miron, nie zanizaj cen na rynku! A tu ciekawostka dla Laguny z Q5 z gazety:
-
B8 TrOOOOp
Ja mam fotochromy zew. i moge podac jeszcze ciekawszy przyklad: po wlaczeniu pampki do czytania mapy natychmiast przyciemniaja sie mocno lusterka boczne Nie jest to problem ale dobitnie potwierdza Twoja wersje wydazen
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bo dzis juz nie ma w warsztatach fachowcow tylko sa sami wymieniacze podzespolow... Do tego nie trzeba myslec... Niestety. pozdr! Gre
-
B8 TrOOOOp
Ponoc od 300tys trzeba byc czujnym tj sprawdzic czy wtryski nie leja, bo to potrafi niszczyc silnik. Temat rozrzadu poprawiony, pozostaje tylko temat lozyskowania klap wolnych obrotow - chyba jedyne ryzyko. Reszta gratow bardzo mocna, sprzeglo dwutarczowe, dyfer, skrzynia, polosie od S4. Moj ma 110 tysiecy i jedyna awaria to wymieniony jeden kolektor (spodziewam sie wymiiany/naprawy drugiego jak sie zacznie blad pojawiac). Poza tym genialnie mruczacy potwor ktory bardzo sie rozni w odczuciach z jazdy z czerocylindrowymi silnikami. Pewnie ostatnia szansa na V6 - np w nowych bmw trojkach juz 6cylindrowek nie ma. pozdr! Gre
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Ja mam dwa KOMFORTY na mój VIN i obydwa działają Myslę ,że nie bedzie problemów z kompem . Turdzi, ja natomiast zdejmowalem w radiu CP po czym dzialaly obydwa w moim aucie. Moj znajomy rezacz jezdzi na 4 roznych kompach q8. Powinno dzialac.
-
B8 TrOOOOp
Wurc, a jaki koszt u mnie? Tyl mam.. Zderzak od sline bym kladl... No i disttronic mi sie marzy :-/
-
B8 TrOOOOp
Tylko w trybie auto. Jak ci to przeszkadza to wrzucasz na zero i swieca dzienne tylko... Btw: Wrzucilem inne AMI i Wszystko dziala ok Yeah! Projekt iphone zrobiony )
-
B8 TrOOOOp
Tez to zauwazylem, tak wlaczaja sie swiatla mijania w trybie auto
-
B8 TrOOOOp
Ja zamontowalem przy kierownicy uchwyt na iphona z navi i chce wyciagac muze przy okazji.. Ale ze ostatnio kupiony modul cos niebanglajacy to kupilem i ten dla testu... Moze wreszcie skoncze temat ...
-
B8 TrOOOOp
Oj to chyba wezme, dzieki..
-
B8 TrOOOOp
Numer tego AMI pasuje do mnie?
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem jak podrobka, ale oryginalny vas w rekach kogos kto ogarnia to niezly power..
-
B8 TrOOOOp
Niestety. Moze sa w nowszym sofcie, 10.6 nie ma. Uff troche ogarnalem temat, pozostala wymiana AMI na sprawne i ostatnie podejscie. Radio juz sie daje kodowac.
-
B8 TrOOOOp
Tak, long. Co wkleic? Nie spisywalem co gdzie siedzi tylko po koleji wylaczalem i wlaczalem bity.
-
B8 TrOOOOp
Ok, udalo sie metoda prob i bledow: bajty 8, 9 i 10
-
B8 TrOOOOp
No documentation available Kanaly bez opisu..