Treść opublikowana przez otomsono
-
Mata + skrobaczka do szyb
A ja słyszałem że te odmrażacze niszczą elementy gumowe, prawda?
-
Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
Auta nie straci bo jeszcze jest immo ale np. wytargać rnse to chwila a jesteś min. 1,5kzł w tyłek...
-
Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
A co zrobi jak bateria w pilocie padnie ?
-
Felgi do B6, foto
Dzięki wszystkim za pomoc, chyba się zdecyduję na te fele. LUKASZ1989, jaki zawias jest w tym b5 ? seria czy może jakiś -...
-
gwizdzaca turbina! pomocy
Narazie jeździj jak się rozsypie to regeneruj lub kup pewną używkę, choć najlepszym wyjściem byłaby nowa... Są tacy, że dużo by dali żeby ich turbo gwizdało (lubią gwizd turba)
-
Felgi do B6, foto
7,5J et 45
-
Felgi do B6, foto
Jest jedna sztuka w sedanie ale zdjęcia chuyowe, mało co widać
-
Felgi do B6, foto
Witam, czy ma ktoś może fotkę jak wygląda a4 b6 avant na felgach ze zdjęcia poniżej? Przeszukałem forum i google ale się nie doszukałem. et chyba 45, nie będą za bardzo schowane ? http://www.myturbodiesel.com/images/wheels/audi_17_5x112/17%20paired.jpg
-
Jakie ledy rejestracja tył?
Jeżeli masz kontrolę spalonych żarówek to po włożeniu leda w oświetlenie tablicy będzie błąd.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to sprawa się wyjaśniła, poprostu zmienili naklejkę. Za bardzo byłem przyzwyczajony do starej naklejki...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, jak zwykle kupiłem do swojego tedeika motul specific 505... Ale tym razem bańka wygląda "inaczej", bo tak: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Powiedzcie, czy może motul zmienił szatę graficzną czy to podróba ?
-
Turbina do awx.
Tak rumunka, po przelocie 140tyś. Dlaczego lepiej odpuścić?
-
Turbina do awx.
Witam, czy turbina Gt1749VA (038145702g) będzie pasowała p&p do a4 b6 awx? Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- turbo jeździło w b7 2.0tdi
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jakąś godzinę temu na ul.Lipowej w SO pod składem budowlanym widziany Talib a właściwie to jego samochód. Nie wiem czy byłeś w środku bo za ciemne masz szybki
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ok. 17 na ul.Kowalskiej w Zabrzu zaparkowane a4 kolegi horny devil . Pozdro
-
205/40 jak leży na 7.5j
"JAK NIE PRZYCIERA... TO ZA MAŁO KOŁO WYSTAJE" sorki za ot.
-
Jak bezpiecznie ściągnąć kierownicę ?
Ja bym jednak zaczynał od "—". Jeśli w trakcie odkręcania klemy niechcący dotkniesz kluczem do karoserii, to nic się nie stanie. Przy zwarciu "+" do masy może być "nieciekawie". -- Pozdrawiam. Sławek Całkowicie się z Tobą zgadzam, dlatego ja zawsze odpinam "-". Jednak nie ma znaczena który potencjał by nie odpioł będzie ok
-
Jak bezpiecznie ściągnąć kierownicę ?
Nie ma znaczenia + czy -
-
Problem z klimatyzacją, proszę o pomoc.
Wentylator się włącza?
-
Brak podgrzewanych lusterek ?
Tak, podgrzewa jak temp. na zewnątrz jest niska, nie pamiętam dokładnie ale chyba poniżej 5 stopni. Przy temp. które teraz mamy nie zaobserwujesz grzania luster.
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
kolega umie czytać ze zrozumieniem? Jasno napisałem że kupiłem nowe bez dlatego chce dokupić Piszę Ci że kupując nowe lampki, śrubki dostajesz w komplecie osobno ich nie kupisz, dałeś się zrobić w banie...
-
[ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
Kupując nowe lampki, śrubki masz w komplecie
-
Prośba o ocenę wykresu.
Fajnie że ten egzemplarz zalicza się do grupy z bonusem, faktycznie jeździ się dość przyjemnie jak na serie Jak będę miał chwilę wolnego to zrobię logi.
-
Prośba o ocenę wykresu.
Dzięki, czyli wynik z pomiaru można uznać za prawdziwy, ok 148KM i 330Nm
-
Prośba o ocenę wykresu.
A ogólnie jak wykresik wygląda ? pomijając te fele na końcu (była o tym mowa przy okazji grupowego hamowania w DM) Wihajster, logi z których grup zrobić? Na wydruku jest w rubryce "Norma- brak", czy nie powinno się hamować z jakąś normą ?