Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 APS] by czorny
Lepsza koza od mojej, 16'' na 60profilu i fela prosto z Golfa III Jak widać, każdy ma coś w sobie z "buraka"
-
[B5 APS] by czorny
- B6 DIVISION
jak można 2,5 odpalać na plaka każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem Żeby to raz na plaku.. Jak te szroty palić nie chcą- B6 DIVISION
On już myślał, za ile spienięży Navi do Lambo- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? Z Tobą zawsze mogę podyskutować Klekleklekleklekle ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? "ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END" Tak robi 1,9... 2,5: wewewewewewewewewe a z tym silnikiem, to coś w nim delikatnie terkocze misiaczku A co może delikatnie terkotać w 1.8T 225KM?- B6 DIVISION
jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? Z Tobą zawsze mogę podyskutować Klekleklekleklekle ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? "ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END"- B6 DIVISION
jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI- [B5 APS] by czorny
sa ricardo z rs4, ale jeszcze nie wiadomo czy wylądują u mnie w aucie:wink: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- plan jest, ale z takim zdesiem w dobrej kasie, to jak wygrać w totka Te, te, na fotele masz, ale na zderzak S4 tył nie miałeś? Trzeba było brać jak był..- B6 DIVISION
Mi maska w BEX'ie paruje po jeździe np w deszczu czy w zimę. Za pierwszym razem myślałem, że się coś zapałiło pod maską. Wygłuszka przedewszystkim odbija ciepło w benzynie, przez co maska się tak nie nagrzewa. ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Spotkał się ktoś z problemem z lakierem w okolicach relingów, zaraz przy tych plastikowych listewkach po długości auta? Lakier tam podchodzi tylko u mnie czy zdarzyło się komuś?- B6 DIVISION
Zawsze może być jeszcze ciszej BTW. Jakbym miał klekota, to bym poduszką przykrywał silnik, żeby go nie było słychać, bo wstyd- B6 DIVISION
Wy to macie przerąbane z tymi babami Co do wygłuszki, 1.8T nie ma i ogólnie nie spotkałem w benzyniaku.. Ale z drugiej strony, ile to roboty?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Trzeba było krótko : Jak sobie uzbierasz hajs na ślub, to się z Tobą hajtnę Na moją działa- B6 DIVISION
tu macie kolejny jego nabytek i właściciela za kołkiem, jak się płaci krus to się ma a jak Ściema jak nic z tym Stasiem, ale to auto z USA chyba w folii bąbelkowej przyjechało, co by ni ryski się nie nabawić ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Jak się mojej pochwaliłem za ile odkupiłem felgi od jej brata (mojego szwagra), to najpierw z kapci wyskoczyła, poźniej zrypała mnie, a na końcu brata, że tyle ze mnie zdarł- B6 DIVISION
Podjedź i zapytaj o przepis na biznes Albo idź wypożycz jakiegoś garniaka za kilka tysi, pożycz jakiś konkret zegarek i spróbuj nagiąć go na jazdę próbną Na bank jakiś papier o odpowiedzialności za te auto podpiszesz przed przejażdżką- B6 DIVISION
bylo dawno temu juz calosc ladnie wyglada tylko motor wstawic 4.2 z kompresorem i bedzie tez ladnie latac Rozsądek by mi nie pozwolił na takie coś. Po kiego wydać kasę na klekota w B6, części RS4, wepchać to wszystko do ów klekota, a na końcu cieszyć, się, że ma się o wiele droższą imitację RS4 w dieslu niż kupno oryginału i dopieszczenie "pod siebie"? Wiem, wiem, chęć grzebania w autach, pasje, nuda w życiu, ale gówna bata nie ukrecisz. Podejrzewam, że nawet Q tam nie ma, a od zwykłej RS4 nie różni się niczym oprócz lakieru i hamulców. Tylko nie mnie nie zagryźcie ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Zerknij w pozostałe aukcje. Handlarz - Poziom EXPERT Parking strzeżony z ochroniarzem na pewno ma- B6 DIVISION
Jeśli dobrze pamiętam, to jest tam śrubka przykręcająca ten plastik, porozbieraj ile się da i na czuja Ja użyłem młotka i przecinaka, ale odblokowałem- B6 DIVISION
Wygląda jak wiejski tuning- B6 DIVISION
Mowa o lotce? Na pewno nie, o ile ją w ogóle dostaniesz.- B6 DIVISION
niech piwem zapije - życzę mu miłego bełta I wygrał zgrzewkę pączków- B6 DIVISION
Kumpel dzisiaj wpierdzielił 18 pączków w 20min- YouTube - filmy warte obejrzenia
A który klubowicz sprzeda małysza za tak śmieszne pieniądze? Za 18tyś to się kupuje dobrą B5 + wystarczy ma rozrząd i oleje.- B6 DIVISION
Orientuje się ktoś, gdzie znajdę w PL jakiś zakład od przyciemniania piecowo szyb oprócz firmy "Car-Solar"? Bo akurat tam mają takie ceny, że głowa mała- B6 DIVISION
Do OEM'a tyle czasu, że hej Namiarów nie mam - B6 DIVISION