Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś czy to są zwykłe fotele w B6 czy jakieś sporty? Fotele kubły + wysuwane podnózki. https://imagizer.imageshack.us/v2/840x630q90/849/4bre.jpg
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    absurdy polskiego prawa taki chory kraj ;/ Trzeba się spakować i wypierdzielać jak najdalej
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Był czerwony, był.. Ale bez Q + Automat ten : http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/b6-bex-red-bex-s-line-slo-zaczynamy-316031/ A gdzie tam
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    A jak mały ten spot?
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    k**wa, właśnie, że nie Ale z drugiej strony.. Ile to roboty? Jak znajdę folię w dobrym prajsie to będzie Nagaro lub Czerwony. Był czerwony, był.. Ale bez Q + Automat Najważniejsze, że Avant A zdjęć nie ma, póki go nie doprowadzę do stanu odpowiedniego, by się pochwalić, a nie doprowadzę jej do takiego stanu póki nie sprzedam swojej B5, a nie sprzedam B5 póki nie jej nie wystawię, a nie wystawię jej póki potrzebuję samochód na codzień.. i kółko się zamyka Póki co, zbieram graty BTW. Śmieszny przebieg + książka serwisowa + wyciągnięta kompletna historia serwisowa przed sprzedażą + na wszystko rachunki od prawie 4 lat.. Jak ślepej kurze ziarno się trafiła wyjdź! czekaj przyjedziesz, uchleje Cie i podsune do podpisania lewą umowe kupna sprzedaży Szczęście, że podsuniesz mi tylko umowę..
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    k**wa, właśnie, że nie Ale z drugiej strony.. Ile to roboty? Jak znajdę folię w dobrym prajsie to będzie Nagaro lub Czerwony. Był czerwony, był.. Ale bez Q + Automat Najważniejsze, że Avant A zdjęć nie ma, póki go nie doprowadzę do stanu odpowiedniego, by się pochwalić, a nie doprowadzę jej do takiego stanu póki nie sprzedam swojej B5, a nie sprzedam B5 póki nie jej nie wystawię, a nie wystawię jej póki potrzebuję samochód na codzień.. i kółko się zamyka Póki co, zbieram graty BTW. Śmieszny przebieg + książka serwisowa + wyciągnięta kompletna historia serwisowa przed sprzedażą + na wszystko rachunki od prawie 4 lat.. Jak ślepej kurze ziarno się trafiła
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BEX, Q, S-Line itp. Mam, dorwałem, pochwalę się w odpowiednim czasie w "Moje Audi" Powodzenia i jeszcze "pałerejt baj" - k**wa jak to jedzie Nie pamiętam już czego on tam jest "Powered By.." ale zapierdziela jak przecinak
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BEX, Q, S-Line itp. Mam, dorwałem, pochwalę się w odpowiednim czasie w "Moje Audi" Powodzenia
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiadomo, jakieś normalne minimalne uszkodzenia ma. Aczkolwiek patrząc na zderzak w np swojej Audicy, uważam, że jest w bardzo dobrym stanie. Część handlarzy woli nawet założyć używany w kolor niż pomalować, gdzie to potem całe auto porysowane, a przedni zderzak się świeci jak psu jaja i zero skazy. Tylny zderzak mam za to malowany.. No to już i odcień odstaje trochę od reszty, ryski są zamalowane itp, pewno go podmienię w końcu na ori lakier. ---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Tego niebieskiego to naprawdę masa w UK LZ5J szwagier ma.. A to już blisko do LZ5L Trzeba było sobie srebrne auto kupić, a nie To w uj daleko. Tak samo jak avus i akoya to prawie to samo:wink: a po za tym kilka lat temu pewnie z 5% ściganych z zachodu b6 były w s-line zewnętrznym:wink: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Dużo tych procent naliczyłeś. Patrząc na allegro stosunek między zwykły a S-Line, można stwierdzić, że kiedyś praktycznie w ogóle ich nie ściągano, bo Polaczki i tak nie rozróżniali, a wystarczył znaczek w masce i już jest "eslajn". Już taka mentalność. W np UK stosunek między padaka, a S-Line to mniej więcej 50/50. Za to wewnętrzny ciężko spotkać w UK. To samo z dostępnością np BEX'a w Polsce. 5-6sztuk, z czego połowa bez S-Line lub Quattro, już nie mówiąc o składańcach. A w Anglii? 1.8T w B5 w 180KM w Polsce z Q i sedan? Zapomnij, że w Polsce dostaniesz. W Anglii rok temu bez problemu.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tego niebieskiego to naprawdę masa w UK LZ5J szwagier ma.. A to już blisko do LZ5L Trzeba było sobie srebrne auto kupić, a nie
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za komplet zderzak trzeba dać więcej, a jak się chce w kolor tym bardziej. Najtańsze listwy 600zł na allegro, dochodzą do 800zł. Listwa na klapę sedan można wyrwać nawet za 200zł, z klapą od 400zł w górę. W tyle się nie orientuje. Ogólnie nie ma co uogólniać, bo jak ktoś będzie szukał konkretnego koloru i np ma dać 1200zł do malowania lub 1400 w kolor to pewno skusi się na drugą opcję. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- A tak ogólnie na allegro jest deficyt jeśli chodzi o kompletne zderzaki S-line. W jeden dzień trafi się kilka sztuk w dobrej cenie, a później przez miecha nie ma nic. Wez traf w kolor zderzak s-line:facepalm: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A ile to roboty. Naliczyłem 3szt na stanie Nie jest to oferta handlowa, od razu mówię ---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Jak najbardziej. Jeżeli zderzak nie pochodzi od typowego handlarza, nie jest leżakiem magazynowym, a poprzedni właściciel auta, z którego pochodzi zderzak nie mył auta druciakiem to nie będzie żadnego problemu Wszystko idzie dostać, ale cena będzie adekwatna do stanu.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za komplet zderzak trzeba dać więcej, a jak się chce w kolor tym bardziej. Najtańsze listwy 600zł na allegro, dochodzą do 800zł. Listwa na klapę sedan można wyrwać nawet za 200zł, z klapą od 400zł w górę. W tyle się nie orientuje. Ogólnie nie ma co uogólniać, bo jak ktoś będzie szukał konkretnego koloru i np ma dać 1200zł do malowania lub 1400 w kolor to pewno skusi się na drugą opcję. ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- A tak ogólnie na allegro jest deficyt jeśli chodzi o kompletne zderzaki S-line. W jeden dzień trafi się kilka sztuk w dobrej cenie, a później przez miecha nie ma nic.
  13. Te, te, ja też chce
  14. pFFF.. Buraki. Burżuazja czeka na pisemne zaproszenia Podać adres Panie Kaju?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukacie zderzaka do sedana w Slajnie?
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie Ciekawe z której strony
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w końcu gadasz jak człowiek... Za spalenie pod blokiem krawata nie powinni mi dać mandatu nie? W końcu słuszny czyn
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt do 1.8T nie wkładał webasto dobrze Ci tak vol.2 A co więcej padł akumulator dobrze Ci tak vol.3 Te, te, bo się obrażę i trzeba będzie pić na zgodę
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt do 1.8T nie wkładał webasto dobrze Ci tak vol.2 A co więcej padł akumulator
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nikt do 1.8T nie wkładał webasto
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B6 stoi około tygodnia nie ruszane, efekt? Mogę otworzyć tylko bagażnik Zachciało się krawata
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na swoim aucie już nazbierałem ok 1,5cm lodu H4mm3R, Nie masz czasem wystawionego gwintu do B6 na allegro?
  23. Jak byś zrobił fotę z przodu to reduktor i tak będzie widać To nie V8, grubych modów, gtrs'a czy innej potężnej suszarki też nie widać... nie widzę powodu by otwierać przed kimkolwiek maskę. A przetwornicę od hidów można schować pod lampą V8 to nie, ale mógł się gazownik trochę wysilić, skoro ktoś płaci Wiem, co to życie na "krawędzi", jeżdżę z przetwornicami na wierzchu
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Walnę teraz gafą, ale trudno, gwint w B6 B7 z przodu jest regulowany, a tył?
  25. Co jak co, ale gaz zamontowali Ci na łapu capu.. Wtryski w 1.8T można zamontować od spodu kolektora I to jeszcze BRC? Tak u mnie wygląda LPG, a raczej.. jak nie wygląda, bo nic nie widać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.